18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

ISIS wyrzuca sędziów piłkarskich

Halman • 2016-09-03, 19:02
Cytat:

ISIS zabroniło sędziom FIFA wykonywania ich pracy. Wszystko z powodu regulaminu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej, który w żaden sposób nie odwołuje się do... szariatu, czyli prawa obowiązującego muzułmanów.

Przywódcy tzw. Państwa Islamskiego wyrazili oburzenie z powodu braku odniesień do słów Allaha w spisie zasad gry w piłkę nożną. W zamian proponują własne reguły, zgodnie z którymi kontuzjowanemu piłkarzowi będzie przysługiwało... prawo do zemsty na sprawcy urazu!

Pod kontrolą ISIS pozostaje obszar wokół syryjskiego miasta Dajr az-Zaur, gdzie rozgrywane są mecze ligi przynależącej do FIFA. To kolejna ingerencja dżihadystów w lokalną obyczajowość. Wcześniej zdążyli zakazać m. in. tańca czy palenia papierosów.



Żródło

FIFA vs ISIS

Kaczorowy

2016-09-03, 19:12
Wyobraziłem sobie Ronaldo rzucającego błyszczykiem w przeciwnika.

sezamkowyRozpierdol

2016-09-03, 19:29
Prawo zemsty na sprawcy urazu :tasak: :ja_pie**ole:
Co te chodzące łajna nie wymyślą
To gówno trzeba pozabijać natychmiast :hitler:

mateusos

2016-09-03, 20:36
ISS ma sedziow, a ze to sedzie Dred to ina sprawa :o

Ma...........ke

2016-09-03, 21:25
k***a XXIw. Zdjęcia z orbity rakiety międzykontynentalne atomówki dlaczego k***a oni mają jeszcze to swoje"państwo"?
Dlaczego nikt nie zaatakował ich stolicy nie rozdupcył w drobny mak tych terrorystów Dlaczego mimo iż część tego "państwa" przejęło kontrolę nad północnym Irakiem tenże kraj jeszcze ich nie rozwalił przecież sprzęt po amerykańcach został a sami Irakijczycy są średnio-zamożni a nie gołodupcami jak sąsiedzi z północy południa i zachodu

Autor

2016-09-03, 21:42
@up
Bo konflikty zbrojne to interes dla wielu Państw; niekoniecznie bezpośrednio zaangażowanych w sam konflikt.

kopnijkota

2016-09-04, 13:03
bramkarz powinien dostać do obrony moździerz, obrońcy maczety a ronaldo przebrany za koze byłby nagrodą za wygrany mecz, przegranych rozstrzelać publicznie na głównym rynku.

białywęgorz

2016-09-04, 13:13
Prawo zemsty. JA pie**olę, przecież to jest ustawione, nie ma aż tak poj***nych ludzi :facepalm:

mygyry

2016-09-04, 13:17
O ch*j wam chodzi, w moich oczach piłka nożna stała by się o wiele lepszym widowiskiem

Sabajone

2016-09-04, 13:19
Jakoś mi się w to nie chce wierzyć. To jest tak popie**olone że nawet kozojebca by tego nie wymyślił.

Ja...........ro

2016-09-04, 13:24
No! I to jest mysl. Moze w koncu warto byloby ogladac ten "sport".

KotSmierci

2016-09-04, 13:52
Głupia banda niedoj***nych mózgowo k***iszonów... kiedy delegalizacja tych struktur na calym swiecie?

Davidzior

2016-09-04, 14:16
"Przywódcy tzw. Państwa Islamskiego wyrazili oburzenie"

A kogo oni k***a obchodzą.

brytania

2016-09-08, 18:45
Prawo do zemsty ? to ja proponuje zemstę za ch*jnie w europie - skoro takiego chcą prawa