18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Irytująca ciężarówka

Macx83wwww • 2021-01-26, 03:20


..i bezmyślny kierowca :homer:

na...........pl

2021-01-26, 03:23
Ja bym mu bliżej na zderzaku siedział, może by szybciej pojechał.

Manii

2021-01-26, 03:39
Wszystkie sp***oliny co siedza na zderzakach i wyprzedzaja zza winkla powinny tak konczyc

ivinnie

2021-01-26, 07:00
narkotykiTanio.pl napisał/a:

Ja bym mu bliżej na zderzaku siedział, może by szybciej pojechał.



Ja zwalniam jak mi ktoś zaczyna siedzieć na zderzaku.

pro_avenger

2021-01-26, 07:10
Z prawej się nie wyprzedza. :-P

forneusmarou

2021-01-26, 08:42
ivinnie napisał/a:

Ja zwalniam jak mi ktoś zaczyna siedzieć na zderzaku.



Ty pewnie zwalniasz jak kobieta zaczyna za głośno jeczec... I dzieki tobie i innym mamy łatwe laski i takie wypadki...

JebacToGowno

2021-01-26, 09:08
Kacapy, jak nasze janusze z audi i passatów, uważają że są jedynymi cwaniakami na świecie. Że wszyscy inni to frajerzy, debile, pedały i nie potrafią jeździć. Każdego trzeba jak najprędzej wyprzedzić bo jechać za kimś to potwarz.
Jak ja ich j***nych buców nienawidzę.

Justynka99

2021-01-26, 09:31
ivinnie napisał/a:

Ja zwalniam jak mi ktoś zaczyna siedzieć na zderzaku.



Ja podobnie. Do tego, jak są dwa pasy to zrównuję się z jakimś autem z drugiego pas, żeby się kretyn dłużej męczył. Podobnie reaguję na mruganie długimi.

dżonyłojlker

2021-01-26, 15:14
Justynka99 napisał/a:

Ja podobnie. Do tego, jak są dwa pasy to zrównuję się z jakimś autem z drugiego pas, żeby się kretyn dłużej męczył. Podobnie reaguję na mruganie długimi.



Wszystko się zgadza, tylko baby są takie zmierzłe. Jak cię kiedyś ktoś zatrzyma i napie**oli sęków na niemądrej główce, to się nauczysz porządku, Justynka.

RYHOO

2021-01-26, 17:48
Trzeba być zjebem totalnym , k***a serem na serze...

Kto jeździ ( nie miesiąc czy rok) ten wie, że lepszy bucik i lewo na ciągłej wliczając świadomość mandatu niż wkładanie ch*ja miedzy drzwi

To nawet nie doświadczenie w jeździe a j***na minimalna moc obliczeniowa makaka po paraliżu wskutek udaru wewnątrzczaszkowego przy porodzie z zaskoczenia

naitsyrk

2021-01-26, 18:40
Manii napisał/a:

Wszystkie sp***oliny co siedza na zderzakach i wyprzedzaja zza winkla powinny tak konczyc



Ooooo widzę Janusz szeryf pogromca szos się znalazł. A jak chcesz wyprzedzać? Jadąć 40m za samochodem? nawet przepisy które wchodzą od 1 czerwca mówiące o zachowaniu dystansu za poprzedzającym samochodem wyłączają z tego faktu manewr wyprzedzania. Jedyną sp***oliną na tym filmiku jest typ na prawym pasie a w temacie autor cytowanej wypowiedzi

bloodwar

2021-01-26, 19:00
Zawsze jak ktoś mi jedzie na zderzaku gdy jadę 60-70 w zabudowanym to zwalniam do 50, jak zacznie mrugać długimi to do 30

Justynka99

2021-01-27, 09:14
Gmork napisał/a:

Wszystko się zgadza, tylko baby są takie zmierzłe. Jak cię kiedyś ktoś zatrzyma i napie**oli sęków na niemądrej główce, to się nauczysz porządku, Justynka.



Zatrzymać to może wyłącznie policja. Drogowi kretyni to sobie mogą najwyżej palcem przez szybę pogrozić. Jeżeli już nastąpiłby taki zbieg okoliczności, że faktycznie nie byłoby ucieczki ani do przodu ani do tyłu, ani możliwości staranowania, to jest jeszcze niespodzianka w podłokietniku. A jak i to się nie uda to są jeszcze kamery i sprawa o odszkodowanie. Zawsze to jakaś praktyka w zawodzie i szansa na odszkodowanie i wyeliminowanie śmiecia ze społeczenstwa na jakiś czas. To już naprawdę nie jest XV wiek, kiedy przewaga fizyczna cokolwiek komukolwiek dawała. Chociaż jak widać po powyższym poście nie wszyscy dorośli do współczesej cywilizacji.