18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ironia losu...

krzyks • 2018-02-06, 17:40
Takiej karmy się nie spodziewała :amused:



W 1:35 warto pogłośnić, a od 1:51 już wiemy dlaczego 8-)

Zjazd na A4 z Katowic do Wrocławia. Ku przestrodze.

tarcer123

2018-02-06, 23:31
Ale w tym samochodzie musialo k***ic... :amused:

waloos

2018-02-07, 00:08
Baba idiotka, ale gość z tymi manewrami na zjeździe to lekko przesadził. Do tego kilka razy wyprzedzanie z prawej strony - wiem, że można na takiej drodze, ale ja unikam bo ludzie często nie patrzą tylko wrzucają kierunek i od razu skręcają. Już nie raz miałem taką sytuację, że samochód zmienia pas bezpośrednio przed moim nosem.

krzyks

2018-02-07, 00:12
waloos napisał/a:

Baba idiotka, ale gość z tymi manewrami na zjeździe to lekko przesadził. Do tego kilka razy wyprzedzanie z prawej strony - wiem, że można na takiej drodze, ale ja unikam bo ludzie często nie patrzą tylko wrzucają kierunek i od razu skręcają. Już nie raz miałem taką sytuację, że samochód zmienia pas bezpośrednio przed moim nosem.



A ja mam taką zasadę, że idiotów czy też niepewnych kierowców wolę mieć za sobą. Tu jak widać też ta zasada się sprawdziła. 8-)

Piesgrzybiarz

2018-02-07, 00:21
Faktem jest że "zakręt mistrzów" jest chyba najbardziej ch*jowo wyprofilowanym zjazdem z jakiejkolwiek drogi szybkiego ruchu* (bo o autostradach w Polsce nie może być mowy - bądźmy poważni). Ale k***a po ch*j się "kierowcy" pchają na drogi bez podstawowych umiejętności jeżeli chodzi o jazdę (obsługa pedału gazu sprzęgła i skrzyni biegów to nie umiejętnosć to j***ne podstawy)




*s14 karsznice zduńska wola moim zdaniem walczy o prym

Black Snake

2018-02-07, 01:12
@Piesgrzybiarz, to powiedz mi gdzie są autostrady? Co? Bawi mnie mówienie przez Januszy, że w Polsce autostrad nie ma. Pół europy przejechałem samochodem i autostrady w Polsce są takie same, a nawet lepsze niż za granicą. Jedyny minus, że są drogie i bez winiet.

mygyry

2018-02-07, 07:59
Black Snake, Akurat a4 Katowice - Kraków ciężko nazwać autostradą, bo więcej tam korków i remontów niż płynnego ruchu, czasem lepiej objechać zadupiami i będziesz ze 40 minut szybciej w Krakowie, niż tą "autostradą"

tarcer123

2018-02-07, 08:06
Black Snake napisał/a:

@Piesgrzybiarz, to powiedz mi gdzie są autostrady? Co? Bawi mnie mówienie przez Januszy, że w Polsce autostrad nie ma. Pół europy przejechałem samochodem i autostrady w Polsce są takie same, a nawet lepsze niż za granicą. Jedyny minus, że są drogie i bez winiet.



Sorry ale tez mialem ooazje pojezdzic autostraeami po.eu. To co jest u nas to platne ekspresowki. Dla mnie autostrada to minimum 3 pasy do jazdy w jednym kierunku.

Painek

2018-02-07, 08:25
Najgorszy zakręt, przy prędkości ok. 30-40km/h też tam wpadłem w poślizg. Na szczęście tylko lekko bok był przetarty. :D

Wiewór

2018-02-07, 09:48
W Krakowie taki zakręt śmierci jest na zjeździe z S7 w kierunku na Katowice. Tam wystarczy lekki deszcz i śnieg i rów jest pełny mistrzów "jadę szybko ale bezpiecznie".
Zawsze jakiś debil tam leży w rowie.

makabrax

2018-02-08, 13:12
tarcer123 napisał/a:

Sorry ale tez mialem ooazje pojezdzic autostraeami po.eu. To co jest u nas to platne ekspresowki. Dla mnie autostrada to minimum 3 pasy do jazdy w jednym kierunku.



to mówisz że w niemczech nie ma autostrad