18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Irackie szwadrony śmierci - poprawiony

Ra...........or • 2011-07-06, 22:29
Na początek pragnę gorąco przeprosić za utrudnienia związane formatem. Wrzucam poprawioną część pierwszą filmu resztę będę dodawał w komentarzach

Film dotyczy burdelu jaki dzieje się teraz w Iraku. Może kogoś zainteresuje. Jest kilka mocniejszych kawałków, więc jeśli szanowna moderacja uzna to za stosowne, może warto wrzucić na hard


CZ I


_R...........s_

2011-07-06, 22:51
za takie rzeczy kocham sadola, (prawie) nigdzie indziej nie idzie zobaczyć tego typu filmów

Ra...........or

2011-07-06, 22:58
Up. Filmik znalazłem na youtube, choć faktycznie miał kurewsko małą oglądalność. Anyway wrzucam resztę:


CZ II


CZ III


CZ IV


CZ V

sashi_82

2011-07-07, 16:46
Macie k***a demokrację, w Afganie to samo.

Ra...........or

2011-07-07, 19:05
Up

Opowiadano mi ,że w afganie jest znacznie gorzej.

Dzoshu

2011-07-08, 17:36
Wpuścić Hamerkańców do swojego kraju - zrobią burdel, porządzą się kapitałem i zwiną się zostawiając chaos. Ale to ich nie odstrasza, już pakują się do następnych krajów, żeby stać na 'straży demokracji'.

Kriski

2011-07-08, 18:19
Nie chcieli ropy jankesom po dobroci oddać to teraz burdel mają ,
ale i tak mi ich nie żal

eboleq

2011-07-08, 18:21
Jakby nie Ci "Hamerykańce" to byś już dawno patrzył jak Korea Płn. i Chiny napie**alają się z Japonią i Koreą Płd. Tak się jednak nie dzieje bo perspektywa walki z USA poprostu się tym pierwszym nie opłaca. A co jak co ale jestem pod wrażeniem jak Stany Zjednoczone dzięki propagandzie itd. zarabiają grube miliardy na takich pseudoakcjach. Co by jednak nie mówić, banda dla których podwaliną były Indiańce i mieszanka idiotów kolonizujących te ziemie wyrosła na prawdziwą potęgę militarną, gospodarcza, sportową i społeczną (i nie pie**olcie o idiotach czy grubasach bo to tak jakby pie**olić o Polakach że kazdy to złodziej i prostak. Polecam wygooglować "stereotyp").

Thermo

2011-07-08, 21:03
btw z ktorego roku ten filmik?

Phallucifer

2011-07-09, 20:31
@eboleq
To nie byla banada idiotow, niestety nie masz pelnej wiedzy na ten temat.

twojamatkajestgruba

2011-07-10, 20:04
sashi_82 napisał/a:

Macie k***a demokrację, w Afganie to samo.



Problem jest taki, że w krajach Bliskiego Wschodu (ale także północnej Afryki) demokracja w stylu zachodnim nie wypali. Powodów jest kilka: inne tradycje polityczne, inne zwyczaje, wrogość do Zachodu i wszystkiego, co z tym związane. I to właśnie obserwujemy w Afganistanie, Iraku i na świeżo w Afryce. A Zachód nie powinien forsować swoich pomysłów na siłę - trzeźwe myślenie nikomu nie zaszkodziło jeszcze.