18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inżynierzy przyłapani w pracy

phrontch • 2020-06-23, 13:25
Właśnie takich produktywnych pracowników potrzebuje teraz Europa




maderfakermen

2020-06-23, 13:33
Od murzynów nie należy wymagać zbyt wiele...

NILE75

2020-06-23, 13:51
Przecież już są, j***ne ukry.

Eknen

2020-06-23, 14:51
jednak te wszystkie niepoprawne politycznie badania dotyczące IQ to prawdopodobnie szczera prawda i dostęp do edukacji czy tez średni dochód nie ma wpływu na iloraz inteligencji.

Ho...........er

2020-06-23, 14:54
"i set my expectations real low and you guys underperformed"

AN...........or

2020-06-23, 15:17
k***a ogarnijcie sie w końcu, tak po prostu jest znacznie latwiej i dokładniej położyć te worki !! konia walicie całe zycie przed kompem, żadnej pracy fizycznej i potem ch*ja pojecie o swiecie macie

joeblacktwo

2020-06-23, 15:30
ANALizator napisał/a:

k***a ogarnijcie sie w końcu, tak po prostu jest znacznie latwiej i dokładniej położyć te worki !! konia walicie całe zycie przed kompem, żadnej pracy fizycznej i potem ch*ja pojecie o swiecie macie



Ty to chyba dużo tych worów na łbie przeniosłeś bo tak pie**olisz

joeblacktwo

2020-06-23, 15:30
ANALizator napisał/a:

k***a ogarnijcie sie w końcu, tak po prostu jest znacznie latwiej i dokładniej położyć te worki !! konia walicie całe zycie przed kompem, żadnej pracy fizycznej i potem ch*ja pojecie o swiecie macie



Ty to chyba dużo tych worów na łbie przeniosłeś bo tak pie**olisz

swampman

2020-06-23, 15:33
NILE75 napisał/a:

Przecież już są, j***ne ukry.



tylko ze te j***ne ukry sa tutaj zeby pracowac i robic bardzo czesto ch*jowa robote.
polacy tez robia gowno robote za granica bo tez maja geby do wykarmienia.
robia taniej? tak. juz dawno trzeba bylo wyjsc na ulice i walczyc o lepsze wynagrodzenie, ale wiekszosc polakow woli jebac za 2k na reke i byc wdzieczna bo prace trzeba przeciez szanowac. o ilosci roznego rodzaju podatkow oplat i innych gowien nie mowie. roznica brrutto a netto a z tego co zostaje placisz jeszcze 23prc vatu.
wspaniale

Zniwiarz

2020-06-23, 15:41
ANALizator napisał/a:

k***a ogarnijcie sie w końcu, tak po prostu jest znacznie latwiej i dokładniej położyć te worki !! konia walicie całe zycie przed kompem, żadnej pracy fizycznej i potem ch*ja pojecie o swiecie macie



Co ty gościu pie**olisz ... Jeśli uważasz że łatwiej jest podnieść worek do góry niż we 2 złapać i rzucić jak tak nisko jest , to ch*ja wiesz o pracy fizycznej .

Dr0mg

2020-06-23, 15:42
chyba nikt z was nie układał worków z mąką, opcja 1 -złapać za 4 rogi, opcja 2 narzucać od góry, ale po co to tylko worki.. no po to by się nie wyj***ły na bok..

jasypan

2020-06-23, 15:47
Mógłbym napisać, że ten filmik to ustawka, ale byłem w Afryce wiele razy i widziałem co te k***y potrafią odpie**alać. Normalny biały człowiek nie jest w stanie tego pojąć. Zresztą jak to powiedział dawno temu mój kolega:"Nie jesteś rasistą? To poczekaj aż pierwszy raz pojedziesz do Afryki." Święta prawda.

maderfakermen

2020-06-23, 15:54
ANALizator, weź ty się do uczciwej pracy rowy kopać. Może jeszcze powiedz, że wkręcanie żarówki przez pięciu chłopa daje większą gwarancję, że zaświeci.

Nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie piszą takie głupie rzeczy...

kulawiec

2020-06-23, 16:12
Spaprali to. Na workach, zamiast jednego typa. który patrzy czy równo układają, powinno być dwóch. Bo jak patrzy pod kątem to nie widzi dokładnie.