18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inżynierzy przyłapani w pracy

phrontch • 2020-06-23, 13:25
Właśnie takich produktywnych pracowników potrzebuje teraz Europa




solltys

2020-06-23, 16:36
ANALizator napisał/a:

k***a ogarnijcie sie w końcu, tak po prostu jest znacznie latwiej i dokładniej położyć te worki !! konia walicie całe zycie przed kompem, żadnej pracy fizycznej i potem ch*ja pojecie o swiecie macie



Jak twój wysryw to zwykły bejt. To że oni układają te worki w ten sposób jest spowodowane tym żeby byli w stanie układać je na wyższych warstwach ale jeszcze nie ogarnęli tego że nie muszą sobie zarzucać worków na głowę aby układać je na poziomie ziemi.

0_rafiks_0

2020-06-23, 16:53
ANALizator napisał/a:

k***a ogarnijcie sie w końcu, tak po prostu jest znacznie latwiej i dokładniej położyć te worki !! konia walicie całe zycie przed kompem, żadnej pracy fizycznej i potem ch*ja pojecie o swiecie macie



True, true...Zgadza sie. Po prostu po takim " rzucie" zawartosc worka rozlozy sie rownomiernie.

somet

2020-06-23, 17:19
Ja pie**ole, że murzynów wytresowali i wykonują automatycznie co nakazano to mnie nie dziwi ale jak czytam niektóre wpisy to powiedzenie "sto lat za murzynami" nabiera nowego znaczenia.

AN...........or

2020-06-23, 17:43
Zniwiarz napisał/a:

Co ty gościu pie**olisz ... Jeśli uważasz że łatwiej jest podnieść worek do góry niż we 2 złapać i rzucić jak tak nisko jest , to ch*ja wiesz o pracy fizycznej .



nie wk***iaj mnie ! robiłem i nosiłem wory na budowie 30 kg, wiec skonczcie pie**olic te swoje kocopały, dzieci neosterady k***a mac

ProVVe

2020-06-23, 17:52
jasypan napisał/a:

Mógłbym napisać, że ten filmik to ustawka, ale byłem w Afryce wiele razy i widziałem co te k***y potrafią odpie**alać. Normalny biały człowiek nie jest w stanie tego pojąć. Zresztą jak to powiedział dawno temu mój kolega:"Nie jesteś rasistą? To poczekaj aż pierwszy raz pojedziesz do Afryki." Święta prawda.



Najlepsze... Bo oni nie są rasistami, ale ceny dla białych sa inne niz dla miejscowych... k***a a zrób cos takiego u nas... "Murzyn płacisz 15zł za tego lecha po 2,5zł z promocji!!" (piwo dla białych 3-6 dolców mała puszka, a nygus płaci grosze)

PS. Dodam tylko, że to prawda i tam sie dzieją niespotykane rzeczy, ale muszę powiedzieć, że pomiędzy j***nymi mataczami, złodziejami i kombinatorami są jednostki uczciwe... Nie jest ich wiele, ale są. Reszta patrzy jak Cie okraść albo oszukać... Żebractwo na ryj... Masakra. Zapraszam do Afryki tak jak jasypan mówi...

AN...........or

2020-06-23, 17:54
0_rafiks_0 napisał/a:

True, true...Zgadza sie. Po prostu po takim " rzucie" zawartosc worka rozlozy sie rownomiernie.



Własnie tez o to tu chodzi. Worki rzucane nie od góry źle się układają, widać jak drugi rząd wygląda. Układaliśmy całe palety ręcznie i jak "we dwóch" rzuca się je to potem rozpie**ala się to wszystko i rozjerdzą. Ale nie , banda konioklepów będzie cie uczyc jak worki układać .. idzcie sobie zwalić wszyscy najlepiej na wzajem :D

ProVVe

2020-06-23, 18:20
ANALizator napisał/a:

Własnie tez o to tu chodzi. Worki rzucane nie od góry źle się układają, widać jak drugi rząd wygląda. Układaliśmy całe palety ręcznie i jak "we dwóch" rzuca się je to potem rozpie**ala się to wszystko i rozjerdzą. Ale nie , banda konioklepów będzie cie uczyc jak worki układać .. idzcie sobie zwalić wszyscy najlepiej na wzajem



Widać od tych "worków" na głowie tylko "walić konia" zapamiętałeś hahah. Nie mam zamiaru korygować twoich przekonań. Miłego noszenia worków na głowie :-D

nono12

2020-06-23, 18:27
NILE75 napisał/a:

Przecież już są, j***ne ukry.



Zapomniał polaczek jak wyjeżdżał na zachód do pracy.

Rozjebie

2020-06-23, 23:27
ANALizator napisał/a:

robiłem i nosiłem wory na budowie 30 kg,



Ja tez. Jak miałem 17 lat. Ale potem z tego wyrosłem :D