18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inżynier

TT4 • 2018-03-23, 06:51
Nie wiem jak wy ale mnie boli od patrzenia na coś takiego.


r061071

2018-03-23, 09:57
UP ty tak powaznie czy ze szpitala sperdoliles i jeszcze boli?

Grze

2018-03-23, 10:09
Ale tuman...

Bielecki

2018-03-23, 10:49
A potem płacz, że "nie ma w tym kraju pracy dla ludzi z moim wykształceniem"

Albo raczej "немає роботи для людей з моєю освітою в цій країні"

tarcer123

2018-03-23, 11:17
Bardzo małymi kroczkami do celu... :idzwch*j: :amused:

poligon6

2018-03-23, 11:24
Niestety z roku na rok jest coraz gorzej. Najpierw byli po "maturze giertycha", potem ci co kończyli edukacje na gimnazjum, teraz czeka nas powrót do niepismiennych chłopów pańszczyźnianych.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-03-23, 11:39
No co?
Nie pokazali mu jak, to i nie wiedział... :mrgreen:

bakus1233

2018-03-23, 12:22
Wielkie zdziwienie, że człowiek pracujący na budowie ma problemy z myśleniem. Po co ktoś to nagyrwał? Żeby się poczuć lepiej, że jest mądrzejszy?

longlong7

2018-03-23, 12:40
Tacy to do polszy na praca jadą

Misiek_KRK

2018-03-23, 13:52
bakus1233 napisał/a:

Wielkie zdziwienie, że człowiek pracujący na budowie ma problemy z myśleniem. Po co ktoś to nagyrwał? Żeby się poczuć lepiej, że jest mądrzejszy?



Pracujący na budowie to nie koniecznie idioci. Może nie mają wykształcenia wyższego, ale potrafią mysleć (wbić gwoździa, wkręcic śrubę, uzywac podstawowych narzędzi). Ten osobnik ma problemy z opanowanie pręta, liny i stalowego ucha.

Gdzio90

2018-03-23, 14:41
i tak nie przebije mudżina co zwija przewód :D

PieronJasnySzlag

2018-03-23, 17:58
...mimo wszystko wciąż lepszy niż ahmed abullah który przypłynął na pontonie.

tranzystor

2018-03-23, 17:59
MaszAyahuaskę napisał/a:



Nie, nie robi tego specjalnie. Tak niestety w większości wyglądają specjaliści z upadliny, których aktualnie jest w p*zdu na polskich budowach i których przybędzie, bo właśnie jest wprowadzane w życie postanowienie, że upadlińcy nie będą potrzebowali wiz pracowniczych, a jedynie paszport, żeby pracować na terytorium PL... :lodowka:




A wszystko dzięki patriotycznemu podejściu PiSu. Naszą gospodarkę mają umocnić ukraińcy, którzy nie płacą w Polsce składek emerytalnych, podatki też w ograniczonym zakresie, dzięki czemu mogą zaniżyć tak stawki, że Polacy nie mają już nawet nadziei na wzrost zarobków.

Twin

2018-03-23, 21:37
Trudno powiedzieć jak to będzie wyglądać, bo od znajomego słyszałem, że Ukraińcy za 3k PLN na rękę nie chcą pracować na gospodarstwie (chodziło akurat o kurnik).
Ja pracuje w firmie produkującej formy do różnego rodzaju opakowań plastikowych + sztaplarki i różne inne zlecenia, dosyć precyzyjne (od 0.01mm tolerancji do +/- 0.1mm, tak średnio +/- 0.02) jako frezer CNC. Od dwóch lat z 6-7 osób (większość bez doświadczenia) się przewinęło, których przyuczałem i tylko jedna osoba była na tyle ogarnięta, że spokojnie każdą robotę można mu dać, z małą szansą na postrzał. Reszta to takie tumany (dwóch innych się utrzymało), że zamiast dwóch sztuk jakiegoś detalu, potrafią robić po 10, bo ciągle coś spieprzą.
Za parę miesięcy mamy dostać dwóch Ukraińców, których trzeba NAUCZYĆ roboty, a polskiego nawet nie znają. Zbliża się kompletny rozpie**ol. Tylko nie wiadomo jak ten problem rozwiązać, bo nawet wśród rodaków trudno znaleźć kogoś kto myśli w pracy.