18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Inwestycja

saves • 2020-02-15, 12:43
Oto gotowe mieszkanie do sprzedaży w Poznaniu. Jakby ktoś był chętny, to polecam. Cena okazyjna. Jedyne 405 000zł. :D
Deweloper zapomniał dopisać, że istnieje możliwość adaptacji na tor do kręgli, minigolfa, a zimą curlingu.



andrzejrobert75

2020-02-15, 12:48
Na bank ktos kupi,urwie to 5 z ceny i będzie wniebowzięty,jak intruzi zechcą wejść długa linia obrony,miże być pole minowe,wilcze doły,zasieki z drutu kolczastego,nawet ckm się zmieści.

~Velture

2020-02-15, 13:03
Kawalerka wielkości m2...
"hol" i "korytarz" większe od pokoju.

Mogli jeszcze dopie**olić do tego wiatrołap i schody przeciwpożarowe i byłoby 70 metrów.

Niesamowite jak deweloper potrafi coś czego nie powinno być w tej kawalerce dopie**olić do metrażu.


EDIT:

Buahahaaha już na stronie zmienili plan tego mieszkania ahhahaahahah.
No ale teraz to ma już większy sens.



Przejrzałem te mieszkania tam i cenowo nie wypada tak źle to konkretne mieszkanie. Jest o wiele tańsze z metra niż normalne mieszkania w tym samym budynku.
Co dalej nie zmienia faktu, że to tylko kawalerka o metrażu solidnego m2.

garota

2020-02-15, 13:07
Moje oko inwestora widzi potencjał dla miejsca schadzek damsko męskich. Długi korytarz umożliwi potencjalnemu kupującemu wystawienie wszystkich Pań wzdłuż ścian aby klienci mogli sobie wybierać po czym już z wybranką udać się do j***lni. j***lnię można przerobić na 2-3 mniejsze j***leńki i jeszcze zostanie na środku troszkę miejsca na rurę na której wić się będą w agonalnym spazmie piękne sarenki. Ale trzeba zejść i tak z ceny minimum 30-40 tyś. Kurewskie kolory farb trochę kosztują więc będzie trzeba to wj***ć w design i marketing.

kothletino

2020-02-15, 13:21
Cena ceną ale hol(przynajmniej po części) i korytarz można zaadoptować na wystawę obrazów przykładowo.
Tutaj nie ma się co śmiać są różni ludzie, niektórzy wolą kupić mieszkanie gorsze/lepsze, inni dom "wolnostojący" który opiera się na zasadzie ctrl+c - ctrl+v z domem sąsiada oraz 50-cioma innymi na kratkowanym osiedlu działkowym gdzie stojąc przy oknie widzisz wszystko co dzieje się u sąsiada i odwrotnie.

~sensualna

2020-02-15, 13:27
"405 040 złotych żąda od kupującego deweloper za to wspaniałe mieszkanie w Poznaniu. Sam korytarz w tym mieszkaniu kosztuje 265 tysięcy złotych! Fatalnie rozplanowane i koszmarnie drogie to powinna być dewiza polskich deweloperów (...) Ta oferta to symbol patologii polskiego rynku mieszkaniowego"

saves

2020-02-15, 13:44
~Velturek napisał/a:



No ale teraz to ma już większy sens.



To nadal nie ma sensu. Przyszły właściciel ma szczęście, że ma okna. :D Po zmianie nie daj Boże by właściciel sraczka złapała. Nie dobiegnie. :D

KoniecZartow

2020-02-15, 14:00
saves napisał/a:

To nadal nie ma sensu. Przyszły właściciel ma szczęście, że ma okna. Po zmianie nie daj Boże by właściciel sraczka złapała. Nie dobiegnie.



To niech zamienią łazienkę z kuchnią, zamiast aneksu sracz i doleci.

niemamskarpet.

2020-02-15, 14:21
oj tam, chyba nie widzieliście jakie "kawalerki" wynajmują ciapaccy developerzy w Londynie, rz oglądałem kawalerke zrobioną ze schowka na chemie dla sprzątaczek w bloku

kilka rozwiązań









dumad

2020-02-15, 14:29
idealne na jakieś biuro albo gabinet dentystyczny. WC jest, poczekalnia jest...

Dot

2020-02-15, 16:29
zawsze można zrobić sobie galerię sztuki na ścianach w przedpokoju i zapraszać somsiadów na wernisaże :D

PieronJasnySzlag

2020-02-15, 16:43
j***ć deweloperów i tą całą patologie mieszkaniową.
Mam nadzieje że to niebawem pie**olnie i ci idioci zostaną z długami bo to co się dzieje woła o pomste do nieba.

baronturbina

2020-02-15, 18:01
k***a a gdzie tam spać? Na kanapie k***a!!!!!

Presty

2020-02-15, 18:55
O co sie zakładamy, że ktoś to kupi?