18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inwestycja

saves • 2020-02-15, 12:43
Oto gotowe mieszkanie do sprzedaży w Poznaniu. Jakby ktoś był chętny, to polecam. Cena okazyjna. Jedyne 405 000zł. :D
Deweloper zapomniał dopisać, że istnieje możliwość adaptacji na tor do kręgli, minigolfa, a zimą curlingu.



zomos

2020-02-15, 19:09
Tu nie trzeba się zakładać że ktoś to kupi. Ktoś to na bank kupi bo inflacja idzie w górę a ch*j z blondynami w NBP stopy procentowe trzyma na smyczy więc ten kto ma oszczędności wrzuci je w byle gówno które utrzyma wartość, albo nawet ma szanse urosnąć.

biciu86

2020-02-15, 19:15
W bloku, w którym mieszkam sprzedało się mieszkanie, które jest usytuowane nad wjazdem do garażu - za każdym razem gdy brama jest otwierana (a mieszkań jest ok. 60) słychać pięknie jak pracuje mechanizm (sąsiad się pruł o to). Najlepsze nawet nie jest to, że 2 z 5 pomieszczeń (nie licząc kibli i łazienek) nie mają okien, ale to że typ ma w mieszkaniu 4 różne wysokości między podłogą a sufitem 2.8m, 2.5m, 2.2m i 1.8m :D Deweloperka jest wszędzie taka sama (mieszkam za granicą). PS mieszkanie wcale nie było tańsze od innych, a reszta mieszkań na parterze ma wysokość 3.3m.


expansi0n

2020-02-15, 19:24
sp***olił robotę i teraz kombinuje. chce jeszcze przy tym zarobić. Powodzenia.

Wiewór

2020-02-15, 19:24
I myślicie ze nie znajdą idoty który to kupi? W poslce można sprzedać każde gówno i byle co bo Polacy lubią byle jakość i tandetę.
Kolejka jeleni już mlaska pod drzwiami.

Liton

2020-02-15, 19:31
Z czasów jak szukałem mieszkania pamiętam dwie zajebiste oferty:
- mieszkanie 110 m2, dwupoziomowe, gdzie 40 przypadało na korytarz - podobne sp***olenie jak powyżej
- mieszkanie 83 m2, z 3 (!!!) kiblami obok wyjścia . Jeden obok drugiego.

forneusmarou

2020-02-15, 19:34
Idealne dla wiekszosci tutaj, metraż tak jak w piwnicy, jest łóżko, miejsce do szybkiego szamania, i wc. Plan wnętrza z wc obok łóżka byl lepszy. :lol: Było by tylko za duzo światła bo 3 okna w "Salonie" a zero okien w piwnicy to jedbak robi różnicę :-o

ritu4l

2020-02-15, 20:27
Jak już ktoś wcześniej napisał, to jest rozmieszczenie na mieszkanie z działalnością, gabinet stomatologiczny właśnie, fryzjer, manicure, solarium, gralnia.

azerbejdzanification

2020-02-15, 20:59
To co się odpie**ala z rynkiem mieszkań to jest jakaś j***na patologia. Ceny idą tak w górę dopóki nie dojdą do jakiegoś j***nego monstrum. Dziwie się że banki dają kredyty hipoteczne na tak napompowane ceny. Jak rozglądałem się 2 lata temu za mieszkaniem to już ceny były doj***ne. Wolałem kupić pod moim miastem działkę 1000 metrów i wybudować dom prawie 3 razy powierzchniowo większy niż te klatki dla gołębi. Najlepsze jest to że to jest 13 km od centrum miasta i zapłacę za to tyle co za kawalerkę... No k***a kalkulacja prosta.

Tylko czekam aż ta bańka jebnie jak dobiją z cenami mieszkań do sufitu.

te...........di

2020-02-15, 21:19
azerbejdzanification napisał/a:

To co się odpie**ala z rynkiem mieszkań to jest jakaś j***na patologia. Ceny idą tak w górę dopóki nie dojdą do jakiegoś j***nego monstrum. Dziwie się że banki dają kredyty hipoteczne na tak napompowane ceny. Jak rozglądałem się 2 lata temu za mieszkaniem to już ceny były doj***ne. Wolałem kupić pod moim miastem działkę 1000 metrów i wybudować dom prawie 3 razy powierzchniowo większy niż te klatki dla gołębi. Najlepsze jest to że to jest 13 km od centrum miasta i zapłacę za to tyle co za kawalerkę... No k***a kalkulacja prosta.
Tylko czekam aż ta bańka jebnie jak dobiją z cenami mieszkań do sufitu.



Po prostu ceny sie wyrownuja do tego co jest na zachodzie, nie mowie ze to jest dobre bo pewnie ze jest zle - dla osob zarabiajacych 2tys to tragedia.
Nie mniej jednak to nie jest banka i bedzie co raz gorzej, wszystko to dopiero jebnie jak ludzi nie bedzie stac na splate tych poj***nie ogromnych kredytow. Slyszalem juz o ludziach ktorzy majac jeden kredyt, wzieli kojeny na wklad wlasny a pozniej kolejny kredyt na 700 klockow zeby kupic dom, jak stopy pojda do gory to tacy ludzie beda pierwsi do ksacji :shock:
Szkoda mlodych... ale co tam lepiej jebac po 500 zl kazdemu za gówniaka, dawac 13stki za przekupstwo, no i r*chac kota w zaciszu warszawskiego osiedla


:mrgreen:



:-o

azerbejdzanification

2020-02-15, 21:35
tedigredi napisał/a:

Po prostu ceny sie wyrownuja do tego co jest na zachodzie, nie mowie ze to jest dobre bo pewnie ze jest zle - dla osob zarabiajacych 2tys to tragedia.
Nie mniej jednak to nie jest banka i bedzie co raz gorzej, wszystko to dopiero jebnie jak ludzi nie bedzie stac na splate tych poj***nie ogromnych kredytow. Slyszalem juz o ludziach ktorzy majac jeden kredyt, wzieli kojeny na wklad wlasny a pozniej kolejny kredyt na 700 klockow zeby kupic dom, jak stopy pojda do gory to tacy ludzie beda pierwsi do ksacji
Szkoda mlodych... ale co tam lepiej jebac po 500 zl kazdemu za gówniaka, dawac 13stki za przekupstwo, no i r*chac kota w zaciszu warszawskiego osiedla




Swoją drogą czytałem ostatnio że sporo osób właśnie z UK, DE czy FR kupuje mieszkania w polsce pod wynajem. Są firmy, które ogarniają wynajem a zagraniczniak tylko zbiera hajs. Druga sprawa to osoby, które mają już mieszkanie czy dom a biorą kredyt na kolejne aby zarabiało na kredyt plus nawiązka. Dlatego rynek się kręci i kręcić będzie. Stąd też kurewsko wysokie ceny za wynajem(większe niż chociażby rata kredytu). Ale tu masz rację to jebnie w momencie jak się trochę gospodarka sk***i, ceny za wynajem mieszkań (które są na kredyt np.) pójdą w dół i wzrost wynagrodzeń zahamuje. Będzie wysyp mieszkań na sprzedaż po kosztach aby tylko kredyt spłacić. I chyba wtedy będzie dobry czas na kupno mieszkania :mrgreen:

Plastykpl

2020-02-15, 21:55
I-robotem można na 1/4 mili się ścigać.

te...........di

2020-02-15, 22:12
azerbejdzanification napisał/a:

Swoją drogą czytałem ostatnio że sporo osób właśnie z UK, DE czy FR kupuje mieszkania w polsce pod wynajem. Są firmy, które ogarniają wynajem a zagraniczniak tylko zbiera hajs. Druga sprawa to osoby, które mają już mieszkanie czy dom a biorą kredyt na kolejne aby zarabiało na kredyt plus nawiązka. Dlatego rynek się kręci i kręcić będzie. Stąd też kurewsko wysokie ceny za wynajem(większe niż chociażby rata kredytu). Ale tu masz rację to jebnie w momencie jak się trochę gospodarka sk***i, ceny za wynajem mieszkań (które są na kredyt np.) pójdą w dół i wzrost wynagrodzeń zahamuje. Będzie wysyp mieszkań na sprzedaż po kosztach aby tylko kredyt spłacić. I chyba wtedy będzie dobry czas na kupno mieszkania



Polska do tej pory byla tania, na szczescie ukochany milosciwie nam panujacy krasnal, ktory ni ch*ja nie rozumie jak pomoc mlodym daje co sie da swoim, starym. Na prawde na polityke mam wyj***ne, tylko jak slysze ze chca do 500 plus dac Jeszcze 100 bo inflacja, to co k***a dadza ludziom ktorzy nie maja na wklad wlasny albo nie dostana kredytu bo jarus zaj***l od nowego roku taka minimalna krajowa ze pracodawca daje kase pod stolem ? Zeby nie bylo, ja mam gdzie mieszkac. Po prostu zal mi tych ktorym starzy nie pomoga bo dzis jest 3 x ciezej kupic pierwsze mieszkanie niz za moich czasow. Niestety skonczy sie tak jak pisalem, bedzie tak jak w USA, nie beda splacane kredyty i wszystko pie**olnie, nikomu nie zycze, sam mam kredyt, niestety banki nie zaostrzaja wymogow kredytowych a ludzie sie kredytuja na potege.
:shock:

atomboy

2020-02-15, 22:30
mieszkania z takimi porąbanymi korytarzami to norma np w nowym jorku, raz wynajmowałem taką perełeczkę. Otwierasz drzwi 70cm i spoko a dalej korytarz z zakrętem 55cm :D mierzyłem dla funu. NIe mogłem wybrzydzać za bardzo bo koszt poniżej średniej z okolicy a w środku ładnie urządzone. Salon, który spełnia funkcje, spania, mycia i gotowania z 30m2 tam było i jedno okno. Wystarczyło pierdnąć w zimie aby mieć ciepło aż do wiosny. Trochę bliskość kolejnego bloku mi przeszkadzał bo sąsiadka podlewając kwiatki chlapała na moje okno XD tak blisko było. W dodatku jak tylko otwierałem to ciągle mi mówiła, że ją podglądam (miała z dwa może trzy mln lat)

ellsworth

2020-02-15, 23:02
Idealne mieszkanie na gabinet lekarski/dentysytczny/fizjoterapeutyczny, okuliste, fotografa no w ch*j możliwości gdzie ludzie czekają na usługę. Skrajnie po lewej deska rejestracji, potem w korytarzu rząd krzeseł do oczekujacych no i po lewej właściwy gabinet do którego ludzie sa wołani. Wymarzona wręcz geometria dla ludzi, którzy potrafią coś w wymyślić!
.

te...........di

2020-02-15, 23:06
ellsworth napisał/a:

Idealne mieszkanie na gabinet lekarski/dentysytczny/fizjoterapeutyczny, okuliste, fotografa no w ch*j możliwości gdzie ludzie czekają na usługę. Skrajnie po lewej deska rejestracji, potem w korytarzu rząd krzeseł do oczekujacych no i po lewej właściwy gabinet do którego ludzie sa wołani. Wymarzona wręcz geometria dla ludzi, którzy potrafią coś w wymyślić!
.



Dewelopee przeczyta i od jutra bedzie 600 klockow



:mrgreen: