18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Intruz na komisariacie

~Sunday • 2017-04-01, 13:17


Nawet uzbrojony glina przed nim ucieka. :amused:
Zobaczcie sami.

lakeroll

2017-04-01, 13:29
jakie hasło motywujące na ścianie

pakicito

2017-04-01, 13:39
żeby szczura się bać, to parodia

Al...........go

2017-04-01, 13:49
pakicito napisał/a:

żeby szczura się bać, to parodia



Lęk przed szczurami jest równie zasadny co lęk przed wężami, pająkami czy skorpionami. Wszystko to może cię przy bliskim kontakcie szybciej lub wolniej pozbawić zdrowia bądź życia.

pakicito

2017-04-01, 14:16
Cytat:

Lęk przed szczurami jest równie zasadny co lęk przed wężami, pająkami czy skorpionami. Wszystko to może cię przy bliskim kontakcie szybciej lub wolniej pozbawić zdrowia bądź życia.


wąż, pająk lub skorpion może cię uj***ć i możesz zginąć, ale szczur?

kalijanek

2017-04-01, 17:19
szczura to i ja się boję. Ojciec mi kiedyś opowiadał, że kiedyś dawno temu na wsi przy wyrzucaniu obornika do kogoś doskoczył szczur, bo prawdopodobnie poruszył jego norę i jębnął go zębami za gumowca tak mocno, że nawet jak mu odcięli łeb od tułowia szpadlem to szczęki nadal trzymały. Szczur był ponoć wielkości kota. Także tego...

~Velture

2017-04-01, 19:46
Cytat:

szczura to i ja się boję. Ojciec mi kiedyś opowiadał, że kiedyś dawno temu na wsi przy wyrzucaniu obornika do kogoś doskoczył szczur, bo prawdopodobnie poruszył jego norę i jębnął go zębami za gumowca tak mocno, że nawet jak mu odcięli łeb od tułowia szpadlem to szczęki nadal trzymały. Szczur był ponoć wielkości kota. Także tego...


Słyszałem, że był wielkości wieloryba a na koniec kierowca autobusu wysiadł i bił brawo zanim się obudził twój stary.

krzychuzfirmy

2017-04-01, 20:54
Cytat:

żeby szczura się bać, to parodia



Widziałeś kiedyś szczura przyjacielu ? Tak się składa, że ja znam kogoś kto widział...


ho...........zo

2017-04-01, 21:01
Szczury są w ch*j jadowite. Mają truciznę w ogonie i kłują nimi jak skorpiony, serio.

~Velture

2017-04-02, 08:31
hoszo napisał/a:

Szczury są w ch*j jadowite. Mają truciznę w ogonie i kłują nimi jak skorpiony, serio.


Do tego są trujące i jak poliżesz szczura to masz halucynacje trwające 48h.

Promek

2017-04-02, 11:35
I juz do papugi nadaje: I need backup! zaraz zbiegnie sie 40 chlopa z tarczami i psami jak to maja w zwyczaju hamburgery

Biancaaaa

2017-04-02, 18:04
W Polsce wystraszył mnie rzęsorek - jadowity gryzon , który ( nie atakuje ludzi-mòwili) będzie fajnie- mówili. 6 tydzień leczę zainfekowany opuszek dużego palca u stopy , który owy rzesorek ledwo co drasnął zębami

Artuser

2017-04-02, 22:17
Czyzby odnosili sie do "dindu nuffin'" tym napisem na scianie? :D