18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Interwencja

petru23 • 2021-01-24, 14:16
Body camera footage released Thursday shows NYPD officers shooting and killing a gender-transitioning man armed with a knife during a bloody domestic feud in a Lower East Side apartment.

“I’m gonna kill this bitch!” Joshua Rembert-Williams, 32, screamed right before two 7th Precinct officers opened fire inside the apartment he shared with husband Worth Williams on Cherry St. near Pike Slip on the Lower East Side on Feb. 8, 2019.

A relative told the Daily News that the couple was fighting in recent months because Rembert-Williams was undergoing hormone therapy to transition into a woman. The husband was against the transition, the relative said.

Worth Williams locked himself in the bathroom and called 911, telling the dispatcher that Rembert-Williams attacked him and violated an order of protection.




JaTylkonaChwile

2021-01-24, 14:17
Nie chodzi o mnie bo szprecham plynnie po angielsku ale nie wszyscy sadole potrafia - wrzucilbys chociaz w translatora i poprawil stylistyke ale k***a nieeeeee i ch*j :/ pomysl o innych :P

Rebeliant

2021-01-24, 14:21
Brawa dla policjantów. Podwyżka, premia i medale to najmniej jak można ich wynagrodzić.

Szybka i w 100% prawidłowa reakcja.


Niewłaściwe w tym wszystkim jest medialny przekaz, bo nie ma znaczenia, że to jakiś zboczeniec czy nie. Chciał zamordować i tylko to jest istotne.

petru23

2021-01-24, 14:34
JaTylkonaChwile napisał/a:

Nie chodzi o mnie bo szprecham plynnie po angielsku ale nie wszyscy sadole potrafia - wrzucilbys chociaz w translatora i poprawil stylistyke ale k***a nieeeeee i ch*j :/ pomysl o innych



Jeśli nie potrafią sobie przetłumaczyć w translatorze to do kogo masz pretensje?

35i

2021-01-24, 14:42
petru23 napisał/a:

Jeśli nie potrafią sobie przetłumaczyć w translatorze to do kogo masz pretensje?



Tu już nawet nie o to chodzi. Wk***iają mnie shopy, barbery i inne tego typu nazwy. Jestem polakiem i staram się szanować swój język ojczysty. Z drugiej strony zapanowała jakaś kretyńska moda na np. fabryka hamburgerów (bar).

Rebeliant

2021-01-24, 14:47
Halman napisał/a:



Cytat:


opisy powinny być pisane w języku polskim przy użyciu polskich liter (używanie polskich liter nie jest konieczne ale mile widziane)



https://www.sadistic.pl/instrakszynjak-poprawnie-zakladac-tematy-vt445823.htm
przetłumacz i dodaj z przetłumaczonym opisem. koniec kropka.



To chyba jakiś martwy przepis, albo nie jestem na tyle spostrzegawczy, aby zauważyć gdziekolwiek i kiedykolwiek na Sadolu reperkusje z tego powodu.


Halman

2021-01-24, 14:53
Rebeliant napisał/a:

To chyba jakiś martwy przepis, albo nie jestem na tyle spostrzegawczy, aby zauważyć gdziekolwiek i kiedykolwiek na Sadolu reperkusje z tego powodu.



Nie ważne, za napisanie "było" ścigają jak wściekłe psy bo w regulaminie stoi magiczne "użytkownik powinien upewnić się, że dana treść nie pojawiła się" to niech teraz ścigną za obcojęzyczne opisy z taką samą surowością skoro "opisy powinny być pisane".

Rebeliant

2021-01-24, 15:10
Halman napisał/a:

Nie ważne, za napisanie "było" ścigają jak wściekłe psy bo w regulaminie stoi magiczne "użytkownik powinien upewnić się, że dana treść nie pojawiła się" to niech teraz ścigną za obcojęzyczne opisy z taką samą surowością skoro "opisy powinny być pisane".




Co do ich pracy to mogliby ruszyć dupę i zacząć filtrować gówno, jak dla mnie mogą je filtrować ustami, byle znikało z poczekalni i nie trafiało na główną.


P.S.: LOL, bug na forum jak się cytuje podkreślone słowa. Ciekawy patent aby nie dać się zacytować.

petru23 napisał/a:

Jeśli nie potrafią sobie przetłumaczyć w translatorze to do kogo masz pretensje?



Jeśli nie potrafią zrozumieć podstawowego* języka naszej planety, to do kogo powinni mieć pretensje, jak nie do siebie samych?



* - podstawowy to nie to samo co najliczniej stosowany

banerr

2021-01-24, 15:47
Za odj***nego murzyna zawsze piwo.

Qunda

2021-01-24, 16:06
Macie Tępe ch*je. Nic nie poprawiam. Domyślajcie się.

Nagranie z kamery ciała opublikowane w czwartek pokazuje, jak funkcjonariusze NYPD strzelają i zabijają mężczyznę ze zmianą płci uzbrojonego w nóż podczas krwawej waśni domowej w mieszkaniu na Lower East Side.

"Mam zamiar zabić tę sukę!" Joshua Rembert-Williams, lat 32, krzyczał tuż przed tym, jak dwóch funkcjonariuszy 7. komisariatu otworzyło ogień w mieszkaniu, które dzielił z mężem Worth Williamsem na Cherry St. w pobliżu Pike Slip na Lower East Side 8 lutego 2019 roku.

Krewny powiedział Daily News, że para walczyła w ostatnich miesiącach, ponieważ Rembert-Williams przechodził terapię hormonalną, aby zmienić się w kobietę. Mąż jest przeciwny zmianie, powiedział krewny.

Worth Williams zamknął się w łazience i zadzwonił pod numer 911, mówiąc dyspozytorowi, że Rembert-Williams zaatakował go i naruszył nakaz ochrony.

psarnack

2021-01-24, 17:22
banerr napisał/a:

Za odj***nego murzyna zawsze piwo.



A drugie za lgbtzyz

Noside

2021-01-24, 17:34
Mmmm. Postępowo.
Partner partnerowi nie pozwala się transiować. Korpomedia nie wiedzą co pisać.
Zginął pedzio i trans, więc jest okazja policję szkalować.\\\\\\
I można użyć słowa mąż w stosunku do pederastów.
No ale z drugiej strony drugi pedzio był transfobem.
Aj waj. To może lepiej wrócić do pisania elaboratu o tym, że w stereotypowej, zaściankowej i konserwatywnej (patrz: złej i przebrzydłej) rodzinie nie wolno używać słów jak mąż, żona, matka, ojciec, tylko ma być "partner" i "rodzic" z numerkiem 1 bądź 2

guwnix91

2021-01-24, 18:24
u nas by ich powyrzynal jak prosiaka

ruddie

2021-01-24, 20:36
Powinni odj***ć obydwa zboki