18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Interwencja

Yeebunny • 2015-02-07, 13:09
Akcja z wczoraj,

Podlasie, okolice pod Białymstokiem, jadę do swojej panny wieczorem. Dużo tirów bo jest objazd zrobiony przez strajkujących rolników no ale mniejsza z tym. Jadę swoim autem a przede mną jechał srebrny focus, nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że gość miał problem z jazdą prosto. Na zakrętach prawie lądował w rowie itp. Ogólnie myślę sobie ch*j zaraz wpie**oli się do rowu i tyle. Ale nie gość wymijał tir za tirem prawie wpadając czołowo w busa. No to myślę sobie trzeba dzwonić po Policje niech go zatrzymają zanim kogoś zabije. Ale akurat za którą tam wioską stoi patrol na sygnale zatrzymali jakieś auto za przekroczenie prędkości czy coś no to zjeżdżam z drogi wychodzę z auta i pukam w okno od pasażera, on coś krzyczy żebym poczekał, mnie k***ica bierze no ale dobra 1-2 min otwiera okno i pyta czego chce? To mu mówię że gość naj***ny od bandy do bandy jedzie i kogoś zaraz zajebie (pół biedy jeśli tylko siebie) A on mi odpowiada żebym zadzwonił pod 997 bo oni właśnie mają interwencje i zamyka okienko...
No k***a mać! Zadzwoniłem, gościa nie dogoniłem bo inaczej sam bym go zatrzymał. Jak będę miał jeszcze jedną taką sytuacje pie**ole sam go zatrzymam i nagram całą akcje będzie piękny film na sadistica. Ogólnie chciałęm wylać żal dupy.

SamSobieBogiem

2015-02-07, 13:37
masz w domu prysznic? odkręć słuchawkę, został Ci szlauch. Wsadź go sobie w dupie i puść pod wysokim ciśnieniem wodę. Wylewaj.

to tyle.

KrisCFC

2015-02-07, 13:45
Trzeba było zaj***ć w ryja temu policjantowi i szybko sp***olić autem i jechać za tym pijanym, wtedy by na pewno ruszyli dupy. ;)

kaktus83

2015-02-07, 14:05
uf kolejny raz się udało ;)

iamthelaw

2015-02-07, 14:14
Yeebunny napisał/a:

Akcja z wczoraj,

Podlasie, okolice pod Białymstokiem,



I tyle w temacie

Yeebunny

2015-02-07, 14:17
Dodam kawał żeby nie było,

Jak długo murzynka robi kupę?




9 miesięcy.

Warchlak1920

2015-02-07, 14:19
Kiedy wy ludzie w końcu zrozumiecie, że to my tu jesteśmy dla nich, a nie oni dla nas. Taka jest głównie różnica między Panami Policjantami z np. UK, a naszymi zwykłymi burkami.

maveric666

2015-02-07, 15:32
pie**olony społeczniak ja na takich mam zawsze pod ręką bejsbola

kydeM

2015-02-07, 15:42
k***a tutaj mieli już nagranego jelenia gdzie wpie**olą mu szybciutko mandat bez zbytniego wychylania się i mają wyj***ne. Hajs musi się zgadzać. Tamtego musieliby gonić ch*j wie ile a pewnie letnie oponki jeszcze mają, na końcu zawieźliby go na izbę, prawko zabrali i nie ma hajsiku :(

mika006

2015-02-07, 15:46
@gregor23

wsadz sobie tego bejsbola w dupe j***ny jp nie dorobiony dzieciaku
takich jak ty nalezy tepic i szczerze zaluje ze ten naj***ny kierowca nie rozj***l sie autem na twoim pryszczatym ryju

Pater patriae

2015-02-07, 16:06
Heh, mi jakiś rok temu wj***li mandat za przechodzenie na czerwonym świetle o 3 w nocy, gdzie jak można się domyśleć ruch był żaden. No więc stoję z jakąś 1.60m policjantką i jej pryszczatym, karłowatym partnerem wypisują mi ten mandat, no i się pytam ile szef im kazał nazbierać pieniędzy od obywateli i czemu nie zatrzymują kolejnej 10 osobowej grupki, która właśnie popełniła te wielkie przestępstwo i też przeszła obok nas na czerwonym, a te k***y, że teraz przeprowadzają interwencje i nie będą ich ścigać.

Nellum

2015-02-07, 16:31
Najgorsze jest to, że jak Ci się włamują na chate to nie możesz zbyt wiele zrobic

muszek25

2015-02-07, 21:08
Żal dupy gimbazy aż wylewa się z komentarzy. Policjant nie może przerwać podjętej wcześniej interwencji, takie jest niestety prawo. Niestety umysłowo biedna gimbaza nie jest w stanie zrozumieć tego ,że za takie prawo jakie mamy odpowiadają barany w rządzie a policja jest tylko od egzekwowania tego prawa i nie ma praktycznie wpływu na to jakie ono jest.

dynkss

2015-02-07, 21:14
Co robi policjant w Białymstoku?
Śljedzi.

kok2

2015-02-07, 21:17
muszek25 ty lecz łeb!

Co znaczy nie może przerwać interwencji?! Prawko gościa do kieszeni "Pan tu zaczeka"!, bulaje i naprzód za pijakiem!

To takie trudne, tępaku?!