18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Interwencja Polskiej Straży Granicznej.

Musashi_Miyamoto • 2019-06-21, 17:41
14-06-2019 Samolot rosyjskiej linii lotniczej "Aerofłot" wylądował awaryjnie w Warszawie. Maszyna leciała z Barcelony do Moskwy. - Przyczyną było niepokojące zachowanie pijanego Rosjanina który stwarzał zagrożenie lotu i nie chciał się podporządkować poleceniom załogi.

Załoga postanowiła awaryjnie lądować w Warszawie i poprosiła Polską Służbę Celną o interwencję...


modoc

2019-06-21, 21:30
Tak to była grupa realizacyjna służby celnej. Straż Graniczna nie ma prawa wejść na statek powietrzny. Z uwagi na przepisy prawa międzynarodowego.

henzo31

2019-06-21, 21:39
Wzorcowo i widać przy okazji wyjaśnili delikwenta który ich chamsko nagrywał zamiast pomóc z pijanym wieprzem

swirkomandos

2019-06-21, 21:44
To akurat była Straż graniczna, a dokładnie ZIS - Zespół interwencji specjalnych, chłopaki są właśnie od tego by wchodzić na statki powietrzne (i mają do tego pełne prawo) i wyprowadzać takich delikwentów :) Dziękuję za uwagę.

PersivalusPerwersalus

2019-06-21, 23:02
policje jaką mamy taką mamy o straży m.. tfu nie wspominając ale jak przychodzi co do czego to i pijanego typa wyprowadzą i leppera do powieszenia się namówią :lol:

willoo

2019-06-21, 23:42
co tam gość miał "dawać" panu w kominiarce?

kaczy500

2019-06-22, 01:41
Dziwny ten rosyjski

Musashi_Miyamoto

2019-06-22, 01:43
Swoją drogą to ktoś przetłumaczy co on po hiszpańsku mówił... Na pewno powiedział jaki jest jego profil na Facebook... Dimintri in Moskov....Nie skumałem... Niemniej jednak na prawdę profesjonalna i piękna akcja Panów w Kominiarkach... Dostają zgłoszenie... Perfekcyjna zachowanie załogi lotu bo gość nie był do opanowania dla załogi lotu a co by zrobił dalej... Nie wiadomo. Decyzja lądowaniu jak najbardziej słuszna... Niby miły gość a lajtowo powstrzymujący go Stiuard ma problemy... Grzecznie go blokuje i maksymalnie jak może... Jest problem z gościem... Ale co robią chłopaki w kominiarkach... Widzimy ich w tle.... Przyszli... Samolot ma te swoje kilkadziesiąt metrów no i widzimy jak weszli... Idą... Dynamika chodu... A potem jedną ręką i na "bezwzględności" jaka musi taką służbę cechować bo nie oszukujmy się nie często mają debila do którego trzeba przyjść...


...Jestem jak najbardziej za Licencją na Zabijanie dla Panów w kominiarkach.... Na prawdę zanim przyjdą to każdy ma 1000 szans by się uspokoił a ludzie którzy się z typem męczą to powinni mieć szansę wezwania ludzi w kominiarkach którzy raz że nie sią wszędzie wzywani a dwa że jak już zostali wezwani to mają prawo być k***ami bo tylko do k*** są wzywani.

Motoborsuk

2019-06-22, 09:22
Az konto utworzylem. Kto to pisal? To w koncu Straz graniczna czy służba celna?! A może KAS, at czy kominiarze. Ludzie nauczcie sie rozróżniać sluzby.
To jest tylko i wylacznie. Zespol Interwencji Specjalnych Strazy Granicznej. Pozdrawiam i zachecam do zgłębiania swojej wiedzy

Sadic

2019-06-22, 09:46
@up
Nas tutaj nie interesuje, czy był to GROM, CBŚ, ABW czy inne służby.
Ważne, że wzięli za mordę Ruskiego alkusa i wyj***li z samolotu.

kazimar

2019-06-22, 23:41
remi1982 napisał/a:

No i kominiarze pozamiatali ruskim ciulem. Ależ mnie się to podoba.



Na moje to po hiszpańsku mówił

picolo

2019-06-24, 00:46
bodnar śmieciu możesz się wykazać teraz.

Wiewór

2019-06-24, 15:20
Ludzie pierwsze co to od razu komórki wyciągają do nagrywania. Też bym się wk***ił.