18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Interwencja policyjna

phrontch • 2019-05-15, 07:32
Aż cięzko uwierzyć, że akcja miała miejsce w USA. Mam podejrzenia, że inaczej by to wyglądało, gdyby podejrzany był czarny




AN...........or

2019-05-15, 23:53
Nie wykonał polecenia, powinno go odj***ć od razu. Tak powinna działać policja na całym świecie.

Mors_Nigra

2019-05-16, 00:04
phrontch napisał/a:

Aż cięzko uwierzyć, że akcja miała miejsce w USA. Mam podejrzenia, że inaczej by to wyglądało, gdyby podejrzany był czarny



Tak samo by to wyglądało jakby podejrzany był czarny, to pie**olenie medialne z tym, że czarnych jakoby gorzej traktują. Nagłaśnia się takie sprawy, bo wygodne to do obecnego nurtu politycznego w jułesej i europie, ale statystki jasno pokazują, że policja wszystkich traktuje tak samo w kontekście aresztowania/zatrzymania, czy odstrzelenia podejrzanego.

Chyba, że mówisz o tym, że czarni by się zlecieli drzeć na policjantów jak w zoo, ale też niekoniecznie, zależy od miasta, zależy od dzielnicy, czy są dzicy czy nie, wbrew pozorom, wielu dzikich nie jest.

Al...........is

2019-05-16, 00:42
pie**olone ścierwa milicyjne. Oni przynajmniej działają, a te polskie szmaty w milicji łapią teraz internautów, wciskając kity, że walczą z mową nienawiści i antysemityzmem. Ja nie lubię żydostwa, a milicjantom pie**olonym polskim ch*j w dupę, głęboko!!

aret

2019-05-16, 01:32
Męczą się z nim A nie wystarczyło by Ga ta pałka przydusic, zabrakło by mu tlenu to odrazu by zmiekl

sereja3

2019-05-16, 07:57
skywalker75 napisał/a:

nie jest łatwo silnemu i ciężkiemu facetowi wykrecić rękę do tyłu. Teraz sobie wyobraźcie tam kobiety policjantki


Nie chcę Cię martwić kolego, ale tam są kobiety policjantki i dają sobie radę. S ą bardziej stanowcze.


mianas

2019-05-16, 08:01
MrVirago napisał/a:

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale nikt policjantów nie wyzywał od kur* szma* itd, zaden Janusz czy Grazyna nie darli japy tylko wszyscy grzecznie stali dokola i nie przeszkadzali.



murzyn brał od tyłu..

Alois napisał/a:

pie**olone ścierwa milicyjne. Oni przynajmniej działają, a te polskie szmaty w milicji łapią teraz internautów, wciskając kity, że walczą z mową nienawiści i antysemityzmem. Ja nie lubię żydostwa, a milicjantom pie**olonym polskim ch*j w dupę, głęboko!!



wy pedryle to tylko o dupie ?

bodzionek

2019-05-16, 13:22
Nie rozumiem takiego kolesia, na co on liczy, że jak nie da rąk to go nie aresztują, dadzą sobie spokój i pójdą?

SINGEr1964

2019-05-16, 19:05
Ciekaw w jakiej kolejności będzie odbywał swoją dalszą wędrówkę. Szpital/Komisariat czy Komisariat/Szpital