18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Interwencja policji na śląsku

CisSar • 2015-07-23, 09:43
Interwencja policji na śląsku, reszte oceńcie sami.. :idzwch*j:


Szczam_na_Zakrystii

2015-07-23, 09:51
Nie da się tych hanysów oddać Niemcom?
Po co nam to bydło? Niech się inni z nimi męczą.

:homer:

Razner

2015-07-23, 09:53
Kolejni debile dobijają się do policji bo swoją pracę robią japie**ole chciałbym by policja nie miała tak związanych rąk. Wersja amerykańska policji by zakuła w kajdanki za ewidentne utrudnienie śledztwa.
Tak jestem za policją Bo nie odpie**alam żadnych chorych akcji. I nie mają za co mnie zgarnąć. Na policje szczekają same patole bo nie pozwalają im po pijaku zapie**alać autem albo napie**alać żony gdy przesoli zupę.

AgentGrzesiek

2015-07-23, 10:01
na śląsku szanują tylko takich funkcjonariuszy, którzy noszą "myckę" :-D

~Imperator

2015-07-23, 10:21
Dzieciom każesz oceniać pracę Policji???? dobre

~Velture

2015-07-23, 10:27
Kolejny ch*jowy film gdzie jakieś zjeby umysłowe się dopie**alają o gówno do policji.
No i ch*j ,że bez czapki? Po co tworzyć problem gdzie go nie ma.

Niech te wszystkie kołki co się bawią w żydka emila rau łowcy fotopstryków dadzą swoje golfy 1/2/3 i emw e-ch*jwieile 30 letnie ze spoileramy rodem z szybkich i wieśniackich na przeglądy i wtedy niech kozaczą jak te złomy nie przejdą badań.

Obejrzałem tylko nieco ponad minutę bo już to nudne się zaczyna robić ale na miejscu policji wszystkich bym legitymował, fiskał a na koniec sprawdzał numery seryjne ich telefonów czy nie kradzione - tak tylko aby ich wk***ić.

~DMT

2015-07-23, 10:38
Ale bydło. Spędziłem swojego czasu trochę na śląsku i takie zachowania jak na filmie są notorycznie powtarzane. W Katowicach jest trochę więcej kultury, ale tylko trochę...

Szczam_na_Zakrystii

2015-07-23, 11:01
MaszAyahuaskę napisał/a:

Ale bydło. Spędziłem swojego czasu trochę na śląsku i takie zachowania jak na filmie są notorycznie powtarzane. W Katowicach jest trochę więcej kultury, ale tylko trochę...



Bo to jest spuścizna całego bydła które na ten śląsk zjechało z całej Polski kiedy go budowano (kopalnie, huty etc.) Ludzie którzy jedyne co potrafili to wydobywać węgiel spłodzili takie sp***oliny (zobaczcie jak wygląda ten pie**olony śląsk, na tym filmiku nawet widać jak oni żyją) i mamy tego efekty. Wjeżdżasz do takiej Rudy śląskiej i jak byś się w czasie cofnął o 40 lat! Wszędzie brudno, szaro, śmierdzi ludzie jacyś "inni".
Gwoli ścisłości, to że ja nie trawię hanysów nie ma tu nic do rzeczy, po prostu to widać gołym okiem! Nawet centrum Katowic (stolica tego województwa podobno :!: ) obok dworca PKP jest smutne jak p*zda w deszczu!
Do tego dochodzi ten ich język nazywany gwarą... No słuchać się tego nie da! Ta gwara brzmi jak byś gadał albo z debilem albo z kimś kto skończył 3 klasy podstawówki a potem go ze szkoły wyj***li! No ale pewnie zaraz zleci się stado hanysów broniących tego stada brudasów bo jak dla mnie takie hanysy jak na filmie (a to nie jest jednostkowy przypadek) niczym nie różnią się od cyganów! Niczym! :facepalm:

reczi

2015-07-23, 11:05
2 sprawy i mam nadzieje, że gimbo prawilniaki zapamiętają.


PIERWSZE - Gość ma na bank sprawę za to że upublicznił wizerunek policjanta.
DRUGIE - policjant nie musi ci okazywać żadnej legitymacji, jeżeli jest umundurowany i nie wykonuje wobec Ciebie stosownych czynności jak: zatrzymanie, przeszukanie, aresztowanie itd.


Oby pato gówno srało mandatami.

esik

2015-07-23, 11:10
@Szajba_Man

Jestem z Rudy Śl. i mieszkałem troche we Wrocławiu. Mogę dokładnie taką samą historie o Wrocławiu opowiedzieć jak ty o Rudzie.

W............R.

2015-07-23, 11:18
Numer dyskietki... buahahahaha... czemu nie spytał o typ i długość manetki joysticka?

~Vuko

2015-07-23, 11:38
Policja na Śląsku? Myślałem że u nich to jakaś Bundeswehra albo inne Wermachty pilnują porządku :amused: