18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Interwencja Policji I Śmiertelny Postrzał

T3RMINATOR • 2018-01-24, 15:09
Policja dostała zgłoszenie o włamaniu i dochodzi do strzelaniny i śmiertelnie raniony zostaje włamywacz. Dokładny opis zajścia pod filmem.
Dla niecierpliwych tak od 8 minuty. :dead:




    ALBUQUERQUE w stanie Nowy Meksyk, strzelanina rozwija się szybko. Kilka sekund po tym, jak policjanci znaleźli go w szafie, Daniel Saavedra-Arreola zostaje śmiertelnie ranny.
    We wtorek policja z Albuquerque pokazała reporterom wideo z incydentu z 7 stycznia, a w środę wydziała nagranie.

    Oficerowie Amy O'Dell, Elisa Valdez, Emmett Fritz i Bryce Willsey wszyscy strzelali z broni podczas spotkania.

    W filmie wideo słychać, jak oficerowie krzyczą do pustego mieszkania w East Central, prosząc, aby podejrzany opuścił mieszkanie.

    Policja została tam wezwana na podstawie raportu, że podejrzany włamał się do jednego z mieszkań. W rzeczywistości policja stwierdziła, że ​​policjanci wezwali podejrzanego do wyjścia z mieszkania na ponad godzinę, zanim przebili się przez zamknięte drzwi i zaczęli szukać.

    Film pokazuje funkcjonariuszy sprawdzających szafy, kuchnię, łazienkę i jedną z sypialni, zanim wejdą do ostatniego pomieszczenia domu, w którym czeka Saavedra-Arreola.

    Gdy tylko jeden z oficerów otworzy drzwi szafy, Saavedra-Arreola rzuca się i zaczyna dziko wymachiwać metalową rurą i składanym nożem. Jeden z oficerów wąsko unika uderzenia, zgodnie z wideo.

    Policja najpierw do niego strzeliła za pomocą Tasera, co nie ma żadnego widocznego efektu.

    Czterej oficerowie następnie strzelali z broni w sumie 17 razy. Saavedra-Arreola umiera w wyniku odniesionych obrażeń.

    Komendant policji Albuquerque, Michael Geier, powiedział w tym tygodniu, że planuje pójść za podobnym protokołem po kolejnych rozstrzelaniach policji.

    Gdy policja zakończy wstępne dochodzenie, przeprowadzając wywiady ze wszystkimi funkcjonariuszami i naocznymi świadkami, poinformuje media o strzelaninie i zapewni im dostęp do nagrań wideo.

    Ojciec człowieka, którego policja zastrzeliła i zabił w niedzielę, powiedział, że jego syn Daniel Arreola-Saavedra, 24, włamał się do pustego kompleksu apartamentowego na wschód od Wyoming, aby znaleźć miejsce do spania.

    "Mój syn włamał się do tego mieszkania ponieważ było zimno a to było stare mieszkanie jego dziewczyny", powiedział Jesse Arreola w wywiadzie telefonicznym. "To było puste mieszkanie".

cedotedoer

2018-01-25, 05:16
Nieźle muszą być na fazie zakładając lunetę do akcji w zamkniętym pomieszczeniu

Wiewór

2018-01-25, 07:49
Mocno go rozj***li ale żal mi typa z M14. Taka zajebista emka i nie postrzelał.

Ps. tak powinna wyglądać interwencja policji a nie to co odj***li nasi tydzień temu. Gościu zaczął machać nożem to od razu strzelają. Nikt się nie będzie z nim ganiał i prosił go, żeby odłożył nóż.

Bloblas

2018-01-25, 08:10
17 strzałów ostrzegawczych w korpus :D

Hans-Kloss

2018-01-25, 10:13
09:56 min Gliniarz chyba puszcza pawia ze stresu ..tak to przynajmniej zabrzmiało .

Tafariel

2018-01-25, 16:07
Na samym końcu wypowiedź starego w tonie jakby zabili niewinnego uczciwego człowieka, który wracał z pracy do kochającej rodziny Brakowało tylko "he a good boi" :homer:

mikmas

2018-01-25, 18:48
Mom and Death napisał/a:

Co tam, k***a, tak piszczy?! Och*jeć można.


Czujnik dymu. Jak nie znasz tego pisku to znaczy, że nie używasz. Załóż go u siebie w mieszkaniu, bo naprawdę warto. Niedawno mój kumpel się zaczadził to przewrażliwiony na tym punkcie jestem ;)

Tekst starego był the best. To mógł gnojka wpuścić do siebie, a nie broni go, że wj***ł się do mieszkania byłej, rzucił się na policjanta jak j***ne zombie, ale w sumie to on dindunofin jest i jp100%

Khurwa drzwi do mojego pokoju są wytrzymalsze niż ich do mieszkania