18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Interwencja policjanta...

Halman • 2021-05-31, 04:46

jak wam się podoba?

mar077

2021-05-31, 10:46
Bije mocniej niż Szpila

Marcinqqq

2021-05-31, 11:07
ale pie**olenie jest wyżej, przecież to brazylia , lub coś podobnego, tak albo policjant jest asertywny i daje w mordę , albo może zostać zastrzelony, lub sam dostać

Wiewór

2021-05-31, 11:48
No proszę jak drugi szybko poddał się czynnościom. Sam od razu rączki na ścianę kładzie.

Bigodinho

2021-05-31, 13:15
Najpierw buńczucne "isso é o racismo", ale na końcu zmiękła pała i już tylko "pra cá isso". xD

dadar123

2021-05-31, 13:54
Mrocznyzniwiarz napisał/a:

Mam mieszane uczucia... Policjant raczej nie powinien dawać tuby w mordę, niezależnie od sytuacji. Od tego ma gaz, kajdanki i inne oprzyrządowanie, aby obezwładnić petenta bez wybijania mu zębów i łamania szczęki. Zachował się jak typowy, przygłupi osiłek.



Ma jeszcze pistolet, mógł go zastrzelić

Policeman

2021-05-31, 14:36
Co to za kraj, wpierw myślałem, że Urugwaj, ale potem zobaczyłem, że tam w rogu nie ma słonka tylko coś czerwono-czarnego, może to flaga formacji. Jeśli to jakieś służby hiszpańskie to ja się dziwię, że tam jeszcze do tych czarnych nie strzelają. Nie z uwagi na jakieś moje preferencje, po prostu tam mają to poj***ne prawo okupa/okupas, gdzie imigranci mogą komuś zająć chałupę/lokal pod nieobecność właściciela, a jak ten nie zgłosi tego przez ileś tam godzin od wtargnięcia to potem buja się nawet latami po sądach, a intruz siedzi sobie u niego w domku i nie można go prawnie wykurzyć. Znajoma z Hiszpanii opowiadała mi, że tam była historia, że na jakieś osiedle, jeszcze nie oddane dla właścicieli wtargnęła cała horda imigrantów i przejęła lokale, było to nawet w TV, policja przyjechała na miejsce, jakieś spisane zeznania, oni już tam od miesiąca siedzą, sprawa miała trafić do sądu, ale każda pojedynczo, ogólnie natłok prac, ludzie czekają miesiącami na swoją kolej, ch*ja z tym robią, lokale są dewastowane, właściciele żądają od dewelopera interwencji albo kar umownych, ten się tłumaczył, że tego nie było w umowie, prac dokończyć w lokalach nie może bo intruzi nie wpuszczają ekip i blokują wjazd dla robotników na osiedle. Niezłe jajca

bojleros

2021-05-31, 16:05
Z białym rozmawiamy a im ciemniejszy tym szybciej po mordzie i w kajdanki. Profeska

maddog77

2021-05-31, 16:55
Reszta stadka od razu spokorniała.

Promek

2021-05-31, 17:00
U nich nie dosc ze policja pilnuje porzadku to jeszcze rozklada asfalt na ulicy! Szacun

paliokolejo

2021-05-31, 20:27
Renka mu teraz smierdzi

St...........on

2021-06-01, 02:18
xXx5226 napisał/a:

Witam pana policjanta, co pan tutaj robi ?



Heh ,zdziwiłbys się ilu ich tutaj jest :amused: