18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Internet nie zapomina.

ra0mir • 2022-03-05, 13:49
Na wstepie: nie jestem za PiSem (za każdym razem trzeba się z tego tłumaczyć, ehhh...)
Internet nie zapomina. Przypomnijmy sobie co w 2010 nasza tuba propagandowa głosiła:



A gdyby go wtedy posłuchano?

jagermalibu

2022-03-05, 14:40
nic by się nie stało, ponieważ jak zawsze działamy po fakcie ;)

xXx5226

2022-03-05, 14:46
Drogi wyznawco pisizmu nie słyszałeś zapewne o takim dokumencie jak memorandum budapesztańskie. Gdybyś słyszał wiedział byś że to kwestia czasu aż ruskie się wk***ią na tyle by robić "porządek" po swojemu. Chcę ci też przypomnieć że to karakan zawsze krzyczał że Ukraina ma być w unii europejskiej co stoi w sprzeczności z uf dokumentem. Nie rób proroka z dzbana który własny naród gnębi.

trytodie

2022-03-05, 19:38
Fakt, miał rację. W kwestii politycznej nic to nie zmienia. Pis kupuje wyborców, kosztem naszej przyszłości. Zniszczył wszystkie wartości współczesnej demokracji.
A wracając do tematu - no Obama to był prezydent widmo. Dobrze, że teraz nie prezydentuje bo pewnie byśmy tak bezpiecznie się nie czuli dziś

to...........10

2022-04-13, 01:41
ra0mir napisał/a:

Na wstepie: nie jestem za PiSem (za każdym razem trzeba się z tego tłumaczyć, ehhh...)
Internet nie zapomina. Przypomnijmy sobie co w 2010 nasza tuba propagandowa głosiła:
A gdyby go wtedy posłuchano?



Tak, tak, mądry Pan Kaczyński zawsze ostrzega przed Rosją!
Dlatego łasił się do Trumpa - najbardziej prorosyjskiego prezydenta USA.
Dlatego, jak wywiad USA już na 100% potwierdził, że Rosja napadnie na Ukrainę, to pisowcy spotykali się z Orbanem, Le Pen, Salvinim i całą resztą proputinowskiej bandy.
Dlatego PiS skłóca nas z UE i NATO (np. wkurzając Amerykanów ustawą o TVN).

ququa

2022-04-18, 14:23
xXx5226 napisał/a:

Drogi wyznawco pisizmu nie słyszałeś zapewne o takim dokumencie jak memorandum budapesztańskie. Gdybyś słyszał wiedział byś że to kwestia czasu aż ruskie się wk***ią na tyle by robić "porządek" po swojemu. Chcę ci też przypomnieć że to karakan zawsze krzyczał że Ukraina ma być w unii europejskiej co stoi w sprzeczności z uf dokumentem. Nie rób proroka z dzbana który własny naród gnębi.




Ja pie**ole... ludzie 30 lat nie ma komunizmu a wy dalej macie syndrom niewolnika

chyba tęsknicie za ruskim batem