18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Inteligentny inaczej...

aaaaaaaaaaaaaa • 2018-09-02, 11:03
Kierowca wpadł na świetny pomysł...


Knegarn

2018-09-02, 17:03
Crazy_Edek napisał/a:

Nie miał gdzie wyprzedzać, to na przejściu wyprzedził. Szkoda, że nie jebnął jeszcze pieszego, byłoby ciekawiej. A te mądrale w radiowozie, to sami sobie powinni mandat wlepić, za utrudnianie ruchu i wtedy, by był wilk syty i owca cała. Ale zapewne tak nie będzie.



Na terenie starego miasta w Elblągu obowiązuje ograniczenie prędkości do 20km/h, pierwszeństwo prawej strony oraz piesi mają pierwszeństwo. Więc policja jedzie zgodnie z przepisami.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-09-02, 17:34
Co to znaczy "piesi mają pierwszeństwo"??

qqluxcriu

2018-09-02, 18:11
Hranipex napisał/a:

Co to znaczy "piesi mają pierwszeństwo"??


poczytaj a znaku D-40

aaaaaaaaaaaaaa

2018-09-02, 18:14
Ale tam strefa się kończy, przecież jest przejście dla pieszych.
W strefach zamieszkania nie ma przejść dla pieszych bo TAM pieszy ma pierwszeństwo i może poruszać się po całej drodze, w dowolnym miejscu...
Także nie muszę czytać o tym znaku, bo doskonale wiem...

supermati

2018-09-02, 20:28
Jakim trzeba byc niedojebem mozgowym zeby takie cos odjebac przy psiarni :P

kokos_123

2018-09-02, 21:22
Hranipex napisał/a:

Ale tam strefa się kończy, przecież jest przejście dla pieszych.
W strefach zamieszkania nie ma przejść dla pieszych bo TAM pieszy ma pierwszeństwo i może poruszać się po całej drodze, w dowolnym miejscu...
Także nie muszę czytać o tym znaku, bo doskonale wiem...


Ty tak na serio czy trollujesz?
Motyw jest taki, że pandzie się spieszyło, chciał wyprzedzać już na zakręcie bo mu się nie podobało, że radiowóz jedzie zgodnie z przepisany, np. zwalnia przy zasłoniętym równorzędnym skrzyżowaniu.
No i jebnął, strefa się skończyła, ale tam jest zaraz przejście, nie mógł poczekać 10 sekund i coś takiego odj***ł mając przed sobą oznakowany radiowóz.
To że strefa i bruk, jest tylko argumentem czemu oznakowany radiowóz nie pędził tam 50km/h.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-09-02, 21:29
kokos_123 napisał/a:


Ty tak na serio czy trollujesz?
...



To samo mogę zapytać Ciebie...
Zobacz czego tyczy się mój tekst... w tym miejscu piesi już nie mają pierwszeństwa. Pieszy oczekujący na przejście też nie ma pierwszeństwa.
Z resztą mogę się zgodzić...

misiek.bogiem

2018-09-03, 17:39
Mój Elbląg! Cała starówka jest strefą zamieszkania i strefą skrzyżowań równorzędnych. Dlatego policja nie sunęła jak na rajdzie i zatrzymała się/zwolniła przed zasłoniętą prze murek drogą z pierwszeństwem z prawej strony. Koleś z pandy to jakiś Kulczyk albo Gudzowaty, że tak może pieniędzmi szastać. :D