18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instruktor postrzelony przez próbę samobójczą kobiety

fantastico • 2016-12-16, 21:33
Kobieta próbując się zabić przestrzela swoje ciało trafiając w instruktora stojącego za nią.


mygyry

2016-12-16, 21:59
Bo zawiązać sobie sznur w domowych zaciszu, było by za mało spektakularne

flejtuch

2016-12-16, 22:02
baba jak to baba musi k***a zawsze krzywdę zrobić facetowi...

grubazzz

2016-12-16, 22:15
Z takiej odległości nawet w siebie nie trafiła p*zda głupia a co już mówić w tarcze.

Moby_Dick

2016-12-16, 22:43
Usiadła, a kula szuka mózgu. Tzw śmierć w kilkudniowej agonii.

kokos_123

2016-12-16, 23:02
baba to się nawet zabić nie umie, zobaczcie sobie na statystyki nieudanych samobójstw dla mężczyzn i kobiet w %

Camel_06

2016-12-17, 01:17
Z cyklu sadol uczy, sadol bawi - baba stoi, a gość się zwija, bo przechodząc przez ciało pocisk się zniekształcił, grzybkował. Znaczy się, przez babę przeszedł w sumie gładko i bezboleśnie (widać, że poszło przez miękkie, mimo że pewnie uszkodziła sobie jakieś organy to w sumie przeleciało jak przez masło), ale trafiając w faceta miał już większą średnicę i mniejszą energię, więc paradoksalnie nawet jeśli nie wyrządził większych szkód (chociaż z tak małej odległości pewnie wyrządził całkiem spore), to był o wiele bardziej bolesny. Dla porównania, to tak jakby dostać w udo kosę, albo 10 kg młotkiem - od noża jest penetracja, krwawienie, może uszkodzona tętnica, ale w sumie rana nieduża, przy odrobinie farta do załatania na poczekaniu. Od młota - niby z wierzchu tylko siniak, ale wewnątrz kość złamana.

Swoje wiem ale specjalistą nie jestem, jeśli gdzieś się mylę albo coś pominąłem będę wdzięczny za korektę.

Antek01

2016-12-17, 09:41
Camel nie mylisz się. Dlatego też nabój dajmy na to 7.62x39 ze względu na większą średnicę i mniejszą prędkość, zrobi większy rozpie**ol niż 5.56x45, które z powodu mniejszej średnicy i większej prędkości po prostu łatwiej przelatuje przez ciało.

SaveTheTrees

2016-12-17, 10:24
@Camel_06
Też specjalistą nie jestem, ale:
Generalnie dobrze mówisz, tylko porównanie ch*jowe dałeś - kosa w udo z uszkodzeniem tętnicy udowej to takie highway to hell, już chyba wolę połamane kości. W mojej miejscowości koleś zginął po tym, jak go bóbr w udo uj***ł i właśnie tętnicę uszkodził.

Swoją drogą ch*jowa śmierć - od ugryzienia przez bobra :lol:

amaimon

2016-12-17, 10:42
nawet samobojstwo potrafia sp***olic

kokos_123

2016-12-17, 13:27
the_sickness napisał/a:

i co zabiła się?


Postrzał na tej wysokości w lewą stronę ciała... tak na serio mogła sobie uszkodzić jelito ( rozlanie się treści jelitowej w jamie brzusznej to całkiem bolesna rzecz, przynajmniej tak na filmach widziałem ), ale raczej przeszło bez uszkodzeń.
Na moje zbyt duży kąt aby trafić w płuco, trzustkę, czy żołądek.

sieger001

2016-12-17, 14:28
@kokos_123 Jak koledzy wyżej - specem nie jestem, ale po wpisaniu "anatomia człowieka", wujek G stwierdził, że jelita są znacznie niżej. Z tego co widzę, to raczej żołądek/wątroba. Ale doktorem nie jestem.

Pankracy_Młot

2016-12-17, 16:05
"przestrzeliwuje" głąbie. Jak chcesz robić takie zj***ne opisy to przynajmniej rób to poprawnie.

bastolinii

2016-12-17, 19:02
Mąż znajomej w ten sposób się zabił. Poszedł na strzelnice i palnął se w łeb.