18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instasuki takie są

~Sunday • 2020-01-21, 12:49

Boomer wyjaśnił :amused:

mygyry

2020-01-21, 12:58
Zwracam jedynie uwagę, że poziom umysłowy jest wprost proporcjonalny do ludzi, którzy takie durne c**y oglądają i generują im zysk

davvv1

2020-01-21, 13:19
Jak widzę te tępy dupy na tym instcie to zawsze zdaję sobie sprawę jak nisko upadała już nasza cywilizacja.

el_kadafi

2020-01-21, 13:24
@up pie**olcie sobie pie**olcie. Te głupie p*zdy w jeden dzień potrafią przytulić więcej niż wy w miesiąc za kołem tirolota.

SPIERDOLIX

2020-01-21, 13:32
Durne cipsko zachowuje się jak kosmita co odkrył naszą cywilizacje. Nie zdziwił bym się w sumie gdyby zamiast c**y miała czarną diurę. Trzeba by zapytać murzyna co ją kameruje

el_kadafi napisał/a:

@up pie**olcie sobie pie**olcie. Te głupie p*zdy w jeden dzień potrafią przytulić więcej niż wy w miesiąc za kołem tirolota.



Wole się szanować niż te jej pieniądze od widzów ;D Jak ktoś dalej myśli że kasa to wszystko i w dodatku zarobiona w taki sposób to jest takim samym pustakiem :amused: Zarabiać też trzeba umieć ale dla niektórych liczy się tylko kasa :D

dżonyłojlker

2020-01-21, 14:07
sp***OLIX napisał/a:

Wole się szanować niż te jej pieniądze od widzów ;D Jak ktoś dalej myśli że kasa to wszystko i w dodatku zarobiona w taki sposób to jest takim samym pustakiem Zarabiać też trzeba umieć ale dla niektórych liczy się tylko kasa



Co Ty za brednie wypisujesz? Jakie szanowanie się? Jaki pustak? Właśnie dziewczyna jest bystra, skoro potrafi tak zarabiać. Robi to samo co jeden polski reżyser który zrozumiał że większość społeczeństwa to idioci i zaczął robić filmy dla idiotów, odnosząc ogromny sukces. Co do szanowania się, to mógłbyś tak napisać gdyby dojeżdżała swoją dupkę dzień w dzień na kamerce wielkim dildosem, a ja i tak bym się z tym nie zgodził, bo lepsze to niż dawanie dupy byle komu.

mygyry

2020-01-21, 14:18
sp***OLIX napisał/a:

Wole się szanować niż te jej pieniądze od widzów ;D Jak ktoś dalej myśli że kasa to wszystko i w dodatku zarobiona w taki sposób to jest takim samym pustakiem Zarabiać też trzeba umieć ale dla niektórych liczy się tylko kasa



Możesz mi wytłumaczyć czemu miałyby jej śmierdzieć pieniądze od firm chcących się zareklamować dzięki jej popularności, która wynika z popytu dla debili, którzy chcą to oglądać komentować i naśladować?
Nie kradnie ani nikomu krzywdy nie robi, nowe czasy nowy rynek zbytu i jedynie się do niego dostosowała.

silwerbalk

2020-01-21, 14:35
Wygląda jakby przyj***ła kwasa...... :roll: albo jak niedorozwinięta

Twójwyrok

2020-01-21, 14:38
el_kadafi napisał/a:

@up pie**olcie sobie pie**olcie. Te głupie p*zdy w jeden dzień potrafią przytulić więcej niż wy w miesiąc za kołem tirolota.



A dlaczego? Bo taki jak ty myśli że sobię por*cha a tak naprawdę zwałę mają z Ciebie i doją cię nawet o tym nie wiedząc. Tobie nic już nie zostało jak patrzeć i się ślinić, i nie nazywaj to przyjaźnią. Po prostu ty płacisz ona cię r*cha

nano50

2020-01-21, 14:56
patitati napisał/a:

Co Ty za brednie wypisujesz? Jakie szanowanie się? Jaki pustak? Właśnie dziewczyna jest bystra, skoro potrafi tak zarabiać. Robi to samo co jeden polski reżyser który zrozumiał że większość społeczeństwa to idioci i zaczął robić filmy dla idiotów, odnosząc ogromny sukces. Co do szanowania się, to mógłbyś tak napisać gdyby dojeżdżała swoją dupkę dzień w dzień na kamerce wielkim dildosem, a ja i tak bym się z tym nie zgodził, bo lepsze to niż dawanie dupy byle komu.



Prostytutki też zarabiają więcej od nas, a jakoś nie patrzymy na nie z zazdrością. Kobiecy streaming, instagramowe modelki to takie k***ienie się XXI wieku. Świecenie ładnymi oczkami i cyckami po to, żeby banda napalonych frajerów Ci wysyłała monetki.

gonzales1988

2020-01-21, 15:01
Nie wiem co was to boli. Celebryci zawsze istnieli. Wcześniej rolę Instagramerów pełnili aktorzy. Aktorzy to ten sam poziom umysłu co instagramowe laski. Jakas różnica? Żadna. Jakos mnie to nie boli i miło oglądam profile insta lasek bez pienienia się że im z tego kasa leci. Dziewczyny są próżne ale taka ich natura i można je za to polubić i się o nie starać. Tak działa ewolucja, wytworzyła pewien stopień rywalizacji.

dżonyłojlker

2020-01-21, 15:36
nano50 napisał/a:

Prostytutki też zarabiają więcej od nas



Do nich nawiązałem na końcu.

LB...........BZ

2020-01-21, 15:56
k***a. Jak to oglądałem to myślałem, że gość z ukrycia kręci dupe i zaraz dostanie w gębę a tu po prostu jakieś poj***nelstwo się stało xd laska z autyzmem się wypreza. Porażka.

kulawiec

2020-01-21, 16:56
davvv1 napisał/a:

Jak widzę te tępy dupy na tym instcie to zawsze zdaję sobie sprawę jak nisko upadała już nasza cywilizacja.



Tępe dupy były zawsze. Podobnie jak baby z wąsami, dwugłowi bliźniacy, i cała masa innych dziwadeł. Teraz zamiast w cyrku siedzą sobie na jakichś portalach i uprawiają sobie prostytucje, sprzedając a to swoje myśli,a to wizerunek.

Nie kradną, dają rozrywkę chętnym.

dżuma

2020-01-21, 16:57
Coś w tym jest ale na początku myślałem, że ten koleś nagrywa jej tyłek.