18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instasuki takie są

~Sunday • 2020-01-21, 12:49

Boomer wyjaśnił :amused:

schatten

2020-01-21, 17:12
Wrocław jak nic. Tylko zoo inne

Tr...........ty

2020-01-21, 18:18
Patrząc z boku sytuacja z dziewczyna wygląda śmiesznie, ale film nagrany z odpowiedniej perspektywy i odpowiednio skorygowany będzie na pewno robił wrażenie. Dupa fajna co by nie mówić. Lansuje idealny świat szczupłych i ładnych ludzi, a banda dzieciaków w to wierzy. Biorą kredyty na drogie telefony i ubrania. Pieniądz jest w ruchu, na naiwności i głupocie zarabia kapitalizm.

SPIERDOLIX

2020-01-22, 00:29
TranzystorWyklęty napisał/a:

Patrząc z boku sytuacja z dziewczyna wygląda śmiesznie, ale film nagrany z odpowiedniej perspektywy i odpowiednio skorygowany będzie na pewno robił wrażenie.



Ta własnie wrażenie zrobił większe ten dziadek udający ją ahahah ale to nie jego będą oglądać tylko głupie cipsko

luckgo

2020-01-22, 05:52
Normalnie laska pozuje do serii zdjęć a wy się przypie**alacie bo śmiesznie to wygląda.

edmund

2020-01-22, 07:17
napewno jakieś bóstwo dla wielu współczesnych nastolatek, a później ,
wyrosną z nich pie**olnięte baby wychowane na internetowej ułudzie i fałszu jaki widzimy

ProVVe

2020-01-22, 09:13
mygyry napisał/a:

Zwracam jedynie uwagę, że poziom umysłowy jest wprost proporcjonalny do ludzi, którzy takie durne c**y oglądają i generują im zysk



Często są inne głupie c**y, żeby podpatrzec pomysł na pokazanie psiochy ... A samce chcą takie wyr*chac bo z nimi nie da się "kochać", "uprawiać seksu"... Te ameby się r*cha

outsider_max

2020-01-23, 14:19
A ja dalej nie wiem co tu się stanęło się.