18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Instant karma raz dwa trzy

Flodzia • 2021-05-14, 16:39

Walka nabiera tempa.

RyaN69

2021-05-14, 16:47
wcale nie widać że to fejk :homer:

Halman

2021-05-14, 16:50
Już usuwamy niepochlebne komentarze o bezpłodzi? Napiszcie wprost ze o flodziarzu to pisać można tylko dobrze albo wcale...

Noside

2021-05-14, 17:29
Halman napisał/a:

Już usuwamy niepochlebne komentarze o bezpłodzi? Napiszcie wprost ze o flodziarzu to pisać można tylko dobrze albo wcale...



Może nie wysłałeś? Z Twojego profilu można wywnioskować, że skleroza Ci doskwiera.
Ile razy można własny temat zdublować?

Halman

2021-05-14, 17:34
Noside, Kto cię teraz wyr*chał że cię znów dupa boli?

NiemiecWaszPan

2021-05-14, 17:59
Halman napisał/a:

Już usuwamy niepochlebne komentarze o bezpłodzi? Napiszcie wprost ze o flodziarzu to pisać można tylko dobrze albo wcale...



Będziesz płakał, że jakiegoś fLodziarza adminy na tym gównoportalu faworyzują, a ciebie nie?
Sralman, dziecko, ile ty masz lat...

Halman

2021-05-14, 18:03
NiemiecWaszPan napisał/a:

Będziesz płakał, że jakiegoś fLodziarza adminy na tym gównoportalu faworyzują, a ciebie nie?
Sralman, dziecko, ile ty masz lat...



a ty jakiś niedoj***ny czy tylko niedoinformowany jesteś? ja tutaj osiągnąłem już wszystko, nie potrzebuję niczego więcej, sam sobie na wszystko zapracowałem bez cichego wsparcia moderasów. Wręcz przeciwnie, nienawidzą mnie jak myszy kota.

nebelwerfer

2021-05-14, 18:16
:D i nie drgnęła ci powieka jak klikałeś dodaj ? co za łeb krzaczasty :D

Halman napisał/a:

ja tutaj osiągnąłem już wszystko,



haha o k*rwa hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahah osiągnął hahahahahahahahahahhahahahah wszystko hahahahahahahahahahahaha na jakimś sk***iportalu hahahahahahahhahahahahahahahahah :D co jeszcze k***a osiągnąłeś ? znają Cię w warzywniaku? jprdl :D gościu spoko filmiki wrzucasz git, napędzasz git. Nie wrzucasz zazwyczaj gówien, git :D ale no weź.... osiagnięcie? jprdl :D helmans dej pan spokój.

CoJaTamKurwaWiem

2021-05-14, 18:19
Halman napisał/a:

, Kto cię teraz wyr*chał że cię znów dupa boli?



Halman napisał/a:

a ty jakiś niedoj***ny czy tylko niedoinformowany jesteś?



Zaraz zobaczymy, czy masz plecy czy nie.
Każdy inny user za takie coś dostaje urlop na pare dni- z reguły miesiąc.

Halman

2021-05-14, 18:26
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Zaraz zobaczymy, czy masz plecy czy nie.
Każdy inny user za takie coś dostaje urlop na pare dni- z reguły miesiąc.



miałem cię za trochę inteligentniejszego.

DarioLee

2021-05-14, 18:36
oj Flodzia zamiast dodawać takie gówno to byś któremuś z sadoli chociaż gałe oj***ła . Przynajmniej taki byłby pożytek

Tobiahus96

2021-05-14, 19:20
A pie**ole, jak tylko zobaczę wrzutke Flodzi to od razu przewijam. Szkoda na ch*jostwo tracic czasu

eMCeONe

2021-05-14, 19:25
Gratulujemy Flodziu odkrycia efektów specjalnych słabej jakości :D

Insaner

2021-05-14, 19:50
Żeby to jeszcze było jakoś dobrze zrobione, a wygląda jak efekt zabawy 12 latka z programem do obróbki efektów specjalnych. Pomijam grafikę, ale prędkość tych pocisków i dym aż rażą po oczach...

NiemiecWaszPan

2021-05-14, 19:53
Halman napisał/a:

ja tutaj osiągnąłem już wszystko, nie potrzebuję niczego więcej, sam sobie na wszystko zapracowałem bez cichego wsparcia moderasów.



O k***a, sory byku. Zwracam honor. Ale z ciebie gość...