18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Informacje z frontu

Polnischefuhrer • 2022-02-26, 03:20
Wywiad wojskowy USA wskazuje, że wśród rosyjskich żołnierzy panuje bardzo niskie morale, głód i alkoholizm...A większość z nich nie opuściła jeszcze Rosji.

Czubmar

2022-02-26, 12:54
Taka była i nadal taką jest Czerwona Armia.
"Dowodzący" ch*ja kładą na jakieś skomplikowane taktyki wojenne bo i od ch*ja mają "mięsa armatniego" które jest tanie. Wystarczy żeby barachłu zapewnić alkohol, chemii która ich jeszcze bardziej zezwierzęci i pozwolić na łupienie/mordowanie/gwałcenie przeciwnika do woli.
Na co NATO czeka? Jeśli nie teraz rozj***ć to barachło to kiedy? Zaczną działać dopiero jak ta zwierzyna wejdzie na "Zachód" (co jest tylko kwestią czasu)?
Po raz kolejny ktoś nie bierze lekcji z historii... a egzamin już niebawem, zbliża się wielkimi krokami.

Rozjebie

2022-02-26, 13:08
Czubmar napisał/a:

Taka była i nadal taką jest Czerwona Armia.
"Dowodzący" ch*ja kładą na jakieś skomplikowane taktyki wojenne bo i od ch*ja mają "mięsa armatniego" które jest tanie. Wystarczy żeby barachłu zapewnić alkohol, chemii która ich jeszcze bardziej zezwierzęci i pozwolić na łupienie/mordowanie/gwałcenie przeciwnika do woli.
Na co NATO czeka? Jeśli nie teraz rozj***ć to barachło to kiedy? Zaczną działać dopiero jak ta zwierzyna wejdzie na "Zachód" (co jest tylko kwestią czasu)?
Po raz kolejny ktoś nie bierze lekcji z historii... a egzamin już niebawem, zbliża się wielkimi krokami.



Polska to już zachód - jesli jakiekolwiek brudasy wejdą tutaj to wlasnie wtedy zaczniemy działać.
I chętni z podbitej Ukrainy moga zgłaszać sie do naszej armii

kulawiec

2022-02-26, 19:52
Podobno rząd Ukrainy ogłosił, że należy pochować wszystkie zegarki a kobiety przebierać za chłopów. Wskazane jest zostawienie na stole słoniny i butelki samogonu, podobno zniechęca to okupanta do agresji.

Juzwa

2022-02-26, 21:17
@up No, ogórek jeszcze by się przydał.

nigatyronemoderfuka

2022-03-10, 00:40
Kulawiec jest z tym mały problem. Ukraińcy mają za dużo zegarków "po dziadku", Ukrainki przebierają nogami i ogólnie to gdyby nie to malowanie literek "Z" przez ruskich trudno było by ustalić kto tam jest kim i kto do kogo właściwie strzela na tym dzikim wschodzie.

to...........10

2022-03-26, 03:22
kulawiec napisał/a:

Podobno rząd Ukrainy ogłosił, że należy pochować wszystkie zegarki a kobiety przebierać za chłopów. Wskazane jest zostawienie na stole słoniny i butelki samogonu, podobno zniechęca to okupanta do agresji.



Już nastąpiła aktualizacja strategii :D

Teraz w modzie jest częstowanie kacapów pasztecikami :D

8 zdechło po skonsumowaniu tego dania :D