18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indyjskie traktory...

Halman • 2019-10-12, 10:40

Indyjskie traktory (po za indyjskim programem kosmicznym), to temat rzeka (ganges) sam w sobie i miód (gówno) na oczy sadola... :krejzi:

otomin

2019-10-12, 10:48
Ja pie**ole jaki bałagan. Spójrzcie że są tam pasy dla pieszych ale oni nie wiedzą do czego to sluzy. A traktor pojechał jakby gdby nic i jeszce pretensje pewnie miał, na ch*jj pod koła się pchasz.

bolek483

2019-10-12, 11:58
Pierwsza pomoc na poziomie

Myxxer

2019-10-12, 12:49
bolek483 napisał/a:

Pierwsza pomoc na poziomie



Chyba w pionie

bbkacprzyk

2019-10-12, 15:39
ja pie**ole, tam w co drugim filmie to kogos pionują po wypadku. Moze on go do gangesu niesie? :-/

Justynka99

2019-10-12, 16:04
Zwykle się zgadzam co do pierwszej pomocy, ale w tej sytuacji, biorąc pod uwagę, że karetek to pewnie nie mają myślę, że zawinięcie jej na rikszę i jak najszybszy transport do lekarza jest najlepszą opcją. Zwłaszcza, że nie wiadomo, jak tam wygląda karetka :D

Mors_Nigra

2019-10-12, 16:34
Babka ma refleks nieziemski, niejedna skała mogła by jej pozazdrościć. A tak swoją drogą, to fajne to ustrojstwo bez karoserii które jechało obok autobusu!

LOOFAH

2019-10-12, 20:29
Tak mi się skojarzyło:



ManBearPig

2019-10-12, 21:54
"Poj***ło cię kobieto? Wstawaj, masz połamane nogi i miednicę"

Fansadola

2019-10-12, 22:10
Justynka99 napisał/a:

Zwykle się zgadzam co do pierwszej pomocy, ale w tej sytuacji, biorąc pod uwagę, że karetek to pewnie nie mają myślę, że zawinięcie jej na rikszę i jak najszybszy transport do lekarza jest najlepszą opcją. Zwłaszcza, że nie wiadomo, jak tam wygląda karetka



Jedynie taką znalazłem.

Justynka99 napisał/a:

Zwykle się zgadzam co do pierwszej pomocy, ale w tej sytuacji, biorąc pod uwagę, że karetek to pewnie nie mają myślę, że zawinięcie jej na rikszę i jak najszybszy transport do lekarza jest najlepszą opcją. Zwłaszcza, że nie wiadomo, jak tam wygląda karetka



Jedynie taką znalazłem.








waka91ajmw

2019-10-12, 23:02
Może mają takie karetki ? :roll:

konstantyn_pierdzipompka

2019-10-13, 08:19
Uwielbiam te filmy z indukcja indyjskich ulic. Od początku próbuję się dopatrzeć ofiary wśród przechodniów, i nigdy k***a nie mogę zgadnąć co tam się stanie!! Brawo, klasa :!: :!: Jak zawsze wielkie zaskoczenie :mrgreen:

Old.Mc.Boner

2019-10-13, 15:58
Byłem w indiach przez dwa tygodnie. Nie wiem jak Ci ludzie tam żyją całe życie. Syf i bród jest praktycznie wszędzie. W Dheli samym mieszka 25 milionów ludzi. Przy każdej drodze stragany nawet na autostradach, wszechobecne krowy które chodzą wszędzie stadami. Gdzie krowa nasra to nasra. Nikt ich nie przegania no bo są święte. Większość hindusów czczących bóstwa a ich tam ponad 3tyś jest żyje w skrajnej biedzie. Domy budują z tego co znajdą na drodze. Każde czczące bóstwo domostwo ma kapliczkę której poświęcaj wszystkie pieniądze. U nich przeciętna pensja to ok 500-900 rupiii miesięcznie. łatwy przelicznik 1euro= 4,35zł lub 80rupii. Możecie se policzyć. Zabytki piękne. Przejechaliśmy od Dheli do Agry, Dziajpuru, Dżajpuru aż pod Jaisalmer przy pakistańskiej granicy. Najbardziej syfny jest Puszkar. Nad jeziorem w którym 3tyś lat temu utopił się jakiś bóg wisi wielki plakat z czaszką że woda toksyczna. A oni się w tym kąpią i łowią ryby xD. Rzeki jak ganges i jamuna to pływający ściek. Restauracje i hotele ceny od 900-1500rupii za noc. Traktują białych jak lordów. Jedzenie pyszne wszędzie, zupełnie inne niż u nas. Pomoc medyczna jest. Ale lekarz ma Cie tylko zdiagnozować i wysyła po leki. Kupilem 2 paczki tramadolu za 100 rupii bez żadnego pie**olenia się z receptami. Leki mają świetne i tanie,. W końcu to główne miejsce produkcji na cały świat. Ogólnie jak nie przeszkadza wam syf i gorąc połączony z wilgotnością powietrza 85% to polecam indie. Jest co zobaczyć i wcale dużo to nie kosztuje. Najdroższe z tego wszystkiego to samolot. W jedną stronę 1700zenu dla osoby.
Ot taka ciekawostka .
Materiał swietny!