18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indyjska ruletka...

Halman • 2021-02-26, 17:10

celujesz w następnego...


intermag

2021-02-26, 17:26
Czy mi się k***ą zdaje, czy oni rzeczywiście grali w ruletkę jednostrzałowcem

blasjas

2021-02-26, 17:33
Wygląda jakby zrobili specjalną ustawkę na gościa. Chyba dostał w szczene bo tak sepleni...

JebacToGowno

2021-02-26, 17:33
Jakim cudem ta nacja jeszcze nie wyginęła? Skąd oni wiedzą gdzie wetknąć ku*asa? Mam taką teorię że muszą wtykać wszędzie i w końcu raz na ruski rok się udaje.

Quassar

2021-02-26, 19:47
JebacToGowno napisał/a:

Jakim cudem ta nacja jeszcze nie wyginęła? Skąd oni wiedzą gdzie wetknąć ku*asa? Mam taką teorię że muszą wtykać wszędzie i w końcu raz na ruski rok się udaje.



No niestety ale jak chodzi o patologie to dupczyli, dupczą i zapewne będą się dupczyć na osiedlu po krzakach gdzie popadnie. W domu u nich jeszcze większa patola.
Normalny człowiek czeka i zbiera kase i sie zastanawia czy warto czy jeszcze poczekać a w tym czasie po paru latach Karina już ma 3 bąbelki i czwarty w drodze..

Zenonn

2021-02-27, 00:06
Quassar napisał/a:

No niestety ale jak chodzi o patologie to dupczyli, dupczą i zapewne będą się dupczyć na osiedlu po krzakach gdzie popadnie. W domu u nich jeszcze większa patola.
Normalny człowiek czeka i zbiera kase i sie zastanawia czy warto czy jeszcze poczekać a w tym czasie po paru latach Karina już ma 3 bąbelki i czwarty w drodze..



Chłopie, skąd ty jesteś z tym "dupczyc" ? Okolice p*zdzichowa ? Od poziomki ?

plastic

2021-02-27, 01:52
Zenonn napisał/a:

Chłopie, skąd ty jesteś z tym "dupczyc" ? Okolice p*zdzichowa ? Od poziomki ?



gorzej jakby mówił "dupcyć" - to jest dopiero wk***iające.

karoloju23

2021-02-27, 06:15
W dupczeniu od tyłu, najwazniejsze jest byc tym z tyłu...

k***a sie zapomnialem ...
W dupceniu od tylu najwazniejsze jest byc tym z tylu hehe

htp

2021-02-27, 10:48
Zenonn napisał/a:

Chłopie, skąd ty jesteś z tym "dupczyc" ? Okolice p*zdzichowa ? Od poziomki ?



Południe Polski.

bercisko

2021-02-27, 10:53
Ale szacun dla kamerzysty, że filmował nawet po śmierci.

żmij

2021-02-27, 11:04
JebacToGowno napisał/a:

Jakim cudem ta nacja jeszcze nie wyginęła? Skąd oni wiedzą gdzie wetknąć ku*asa? Mam taką teorię że muszą wtykać wszędzie i w końcu raz na ruski rok się udaje.



Hindusi to protoplaści cyganów, zatem rozmnażają się zapewne podobnie; samiec spuszcza się byle gdzie- resztę załatwiają robaki.

Halman

2021-02-27, 11:25
żmij napisał/a:

Hindusi to protoplaści cyganów.


Bynajmniej nie bronie hindusów ale to nie jest tak jak piszesz; cyganie to była/jest jedna z ich tam grup/kast która hindusi wypie**olili na zbyty pysk z indii bo nie mogli już z nimi wytrzymać i się cygaństwo rozpełzło po świecie.. Niezły "dossier kulturowy" romów; być złodziejem wyj***nym przez brudasa... :-D

żmij

2021-02-27, 11:56
Halman napisał/a:

Bynajmniej nie bronie hindusów ale to nie jest tak jak piszesz; cyganie to była/jest jedna z ich tam grup/kast która hindusi wypie**olili na zbyty pysk z indii bo nie mogli już z nimi wytrzymać i się cygaństwo rozpełzło po świecie..



Czyli mam rację; cygan to ch*jowa odmiana hindusa. ch*jowa, ale wyj***na zarazem :)
Jak Łajka: pies wyj***ny w kosmos.

Halman napisał/a:

Niezły "dossier kulturowy" romów; być złodziejem wyj***nym przez brudasa...



Być zbyt ch*jowym na Indie :D

Nyrewesa

2021-02-27, 18:18
To bardziej jak egzekucja wygląda