topic

Indolentni policjanci kontra patole.

Lobo24 • 2020-05-21, 08:07
Niby nic się nie dzieje, ale k***a powinno!

laszlobuch

2020-05-21, 08:12
Polska policja to zwykłe p*zdy są nie żadne psy, jebią się z nimi jak amatorzy.

żmij

2020-05-21, 08:14
Naprawdę, powinni dużo częściej strzelać. Nawet nie z pistoletów, ale ten jeden miał strzelbę, mają do nich świetną amunicję niepenetracyjną, powinni regularnie jej używać.

Halman

2020-05-21, 08:14
"widzicie ze sa dzieci?" no tak, to jest argument by odstąpić od interwencji...
"nagrywajcie, nagrywajcie wszystko" i jeb na youtuba pokazać jaka policja jest zła...
a internet znów ma bekę z patusów...
j***ć to społeczne robactwo...

ANALizator

2020-05-21, 08:39
Trzeba znowu uruchomić auswitz by eksterminować takich smieci. Szkoda ze nie wyjal ktorys noza i nie zaczał ich dźgać, moze byc się coś zmieniło. Jak policja moze pozwolic by takie smiecie mogły sie tak zblizyc do nich podczas interwencji. Powinni strzelac zaczac od razu z broni ostrej

garota

2020-05-21, 08:41
Hahah ale jesteście komiczni lamusy. Policja robi z obywatelami co chce a ci co są grzeczni zazwyczaj dostają najbardziej po dupie od systemu. Ale takie lemingi jak wy potrafią tylko opie**alać gałkę władzy...a czemu? Bo władza tego chce. Przerażającymi jesteście śmieciami.

andysmith

2020-05-21, 08:45
ja pie**ole patole jak zwykle inteligencja i jakims sprytem nie popisali do polcji ale na jednego chudarlego kolesia sa mocni. a policja jak zwykle jakies p*zdy zatrdnila , co tatus jest gdzies policjantem i poznajomosci takie chuderka zatrudnili. jak oni testy sprawnosciowe przesli , nawte ich na paraolimpiade bym ich nie wzial bo wstyd. ale zeby zostac policjantem to tyzreba miec tylko mature i nei byc karanym.

woytasw

2020-05-21, 08:50
Co to bracia Golec? Jednego chcieli zawinąć to i drugi się pakował?

Juzwa

2020-05-21, 08:51
Przecież jakby policjant któregoś uszkodził, to by miał problemy jak ch*j! Policjanty nie są głupi. Użycie broni jest w Polsce wysoce ryzykowne. Można stracić pracę i wolność. A ciekawe jakby się obeszli w pierdlu z takim policjantem, jak myślicie?
Osobiście jestem za tym, żeby policja miała zdecydowanie większe uprawnienia. Ale o czym tu mówić, jak bandyta ma większe prawa od ofiary. Dopóki się to nie zmieni, takie obrazki będą na porządku dziennym. I tak dobrze, że gościa potraktowali gazem i kładli na glebę. Przecież mogli go poprosić, żeby się sam skuł i poszedł do suki.

Bard

2020-05-21, 09:35
garota napisał/a:

Hahah ale jesteście komiczni lamusy. Policja robi z obywatelami co chce a ci co są grzeczni zazwyczaj dostają najbardziej po dupie od systemu. Ale takie lemingi jak wy potrafią tylko opie**alać gałkę władzy...a czemu? Bo władza tego chce. Przerażającymi jesteście śmieciami.

No właśnie jest wprost przeciwnie. Oczywiście patologie w Policji się zdarzają, ale tak się dzieje w każdym środowisku że sa lepsi i gorsi. Problem natomiast polega na tym, że właśnie policja ma bardzo ograniczone możliwości środków przymusu bezpośredniego dlatego że muszą się ostro tłumaczyć albo przed przełożonym albo co gorsza przed prokuratorem. Za kazdym razem jak miałem styczność z policją w takich czy innych okolicznościach
to interwencja przebiegała spokojnie bo zwyczajnie wiedziałem co zrobiłem. Ostatnio typiara u nas na osiedlu nachlana i naćpana napie**alała nogami w radiowozie i interwencja zamiast 15 minut trwała 3h. Obudzila k***a wszystkich dookoła. W skrocie: Zero tolerancji dla patusów, lać i pacyfikować takich ludzi. Brzydze sie takimi ludźmi i najchętniej bym na nich nasrał.

Coffey

2020-05-21, 09:41
Starczy, że widzę dorosłego faceta w krótkich spodenkach i to już wystarczy za komentarz...

Wyzimlak

2020-05-21, 09:46
garota napisał/a:

Kiedyś na sadisticu wszyscy cisneli beke i z patoli i z policji Kazdy mial swoj rozum. Ale niestety, odąd sadola przejal ten spedalony kwejk, nazbieralo sie tutaj takich p*zdeczek co lubia kiedy ktos im mowi co maja myslec i mowic. Sadistic nie zyje od dobrych 5-6lat. Pozdrawiam.

hamusq

2020-05-21, 09:56
Juzwa napisał/a:

Przecież jakby policjant któregoś uszkodził, to by miał problemy jak ch*j! Policjanty nie są głupi. Użycie broni jest w Polsce wysoce ryzykowne. Można stracić pracę i wolność. A ciekawe jakby się obeszli w pierdlu z takim policjantem, jak myślicie?
Osobiście jestem za tym, żeby policja miała zdecydowanie większe uprawnienia. Ale o czym tu mówić, jak bandyta ma większe prawa od ofiary. Dopóki się to nie zmieni, takie obrazki będą na porządku dziennym. I tak dobrze, że gościa potraktowali gazem i kładli na glebę. Przecież mogli go poprosić, żeby się sam skuł i poszedł do suki.

Akcja zj***na, funkcjonariusze nie kryli się nawzajem, wyciągnięta broń, której wiadomo było, że nie użyją, w tym przypadku tylko taser i gaz, ujarzmienie największych prowodyrow, branzoletki i czekać na dojazd wsparcia. Jak poniżej.
https://www.facebook.com/Sluzbywakcji/videos/497964827442727/

mam_racje

2020-05-21, 10:15
Łyse patole z pieskami - strzelać od razu!