18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indie u schyłku swojej dominacji na świecie

DzidaZawodnik • 2019-07-16, 19:06
Angol wybrał się do Indii, pozwiedzać krajobrazy nuklearnego mocarstwa.

Niestety po angielsku.



Obejżałem 7 minut i wtedy mnie podkusiło, żeby tu dać wam prawdziwy obraz tutejszych ulubieńców.

robsonx79

2019-07-17, 10:19
Niech się przejdzie u siebie w sobotę w nocy - będzie miał to samo.

blackout3

2019-07-17, 10:36
W 5:12 leży rozwalony traktor, zboże rozsypane na całą szerokość drogi - nikt tam poza motocyklami nie przejedzie ale nie ma problemu niech leży.. . ;)

longfly

2019-07-17, 10:38
kolosasz napisał/a:

Tegoroczna rekrutacja do szkół średnich to jakiś kraj trzeciego świata, no ale w TVP i innych niezależnych.pl o tym nie mówią.
A reforma edukacji w Polsce jest jak te sklepiki z napisami "Pepsi": wygląda dobrze - z daleka, czyli w TVP.
Podsumowując: my, polski naród, Polacy coraz mniej mamy powodów by czuć się lepiej od mieszkańców np. Indii.
Bo czy polski kierowca tak bardzo różni się od pokazanych w tym filmie kierowców indyjskich? No moim
zdaniem - nie. Pierwsi i drudzy kierowcy mają w poważaniu przepisy. Panuje na drogach misięspieszyzm.
No więc jeśli mi się spieszy to ja jestem najważniejszy.
Polacy i Hindusi to bratnie narody bliskie sobie kulturowo



najpierw walisz kocopoly o polityce bo twoje zycie jest na tyle smutne ze widocznie musisz sie zesrac w kazdym watku na ten temat, potem bzdury o kierowcach--ty nie masz zielonego pojecia widocznie o kulturze dalszej niz poza twoim domem............ a na koniec piszesz o bratnich narodach

ja nie wiem moze ty po prostu jestes glupi?

blackout3

2019-07-17, 10:52
kolosasz napisał/a:

Podsumowując: my, polski naród, Polacy coraz mniej mamy powodów by czuć się lepiej od mieszkańców np. Indii.



Na filmie on mówi, że nic nie działa i nie jest na czas. Przecież w Polsce jest to samo - nie ma dnia aby jakiś pociąg się nie spóźnił od zaj***nia minut. Może mamy jakiś większy standard, ale gdyby się tak bliżej przyjrzeć to jest taki sam syf i ch*jnia.

orzech1991

2019-07-17, 11:36
Kolosarz, wyjdź z domu, może na zewnątrz już nie jest tak ch*jowo. Pozdrawiam

kosioraldo

2019-07-17, 12:55
Co to jest za gwiazda, przypomina mi nemesisa z RE 3 hahhHa

polakwrocek

2019-07-17, 22:04
Polska Wieś wygląda jak Back to the Future Part II przy nich o.O

Nert

2019-07-17, 23:57
I to jest przyczyna ocieplenia się klimatu i przeludnienie, wystarczyłoby pozbyć się mieszańców samej azji i afryki i nagle robi się z 7mld, 1 miliard max półtora.

zuber88

2019-07-18, 14:30
Miałem okazję podróżować po Indiach przez 2 miesiące. To prawda, że śmierdzi, to prawda, że srają na ulicy, to prawda że umierają na ulicy, jest wszędzie syf a żadna z rzek ani jezior zamieszkałej, północnej części tego kraju nie nadaje się do kąpieli. Ludność samego Mumbaju jest nie policzalna i dużo większa niż ilość ludzi w całej Polsce. Tak to jest inny świat, dosłownie. Mieszkają tam również tak obrzydliwie bogaci ludzie, że jakby chcieli to by kupili sobie połąwę polskich miast.
Kolejna sprawa to, to że ten kraj jest wielki jak całą Europa i składa się z ponad 30 stanów, gdzie w każdym z nich jest inne prawo, inne podatki , inna kultura. Jest tak duży, że hindus z himdusem musi rozmawiać po angielsku, bo ilość języków i dialektów z tego co pamiętam sięga liczby ponad 50.
Natomiast południe tego kraju jest bardziej cywilizowane i bliższe naszemu kontynentowi, dzięki koloniom brytyjskim, które kiedyś tam się znajdowały.
Nazwanie Indii krajem trzeciego świata to po części fakt, a po części nasze cebulastwo. Bo my niby tacy cudowni, wykształceni, mężni, mądrzy.
h*j tam, esej można by napisać, dla większości z Was to będą dalej ciapate brudasy.

atcrcc

2019-07-18, 22:11
4:31