18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indie i szczury...

Halman • 2020-05-10, 11:22

filmik skojarzeniowy o "moich" indiach... bardzo mocno skojarzeniowy... :kawa:

sars_80

2020-05-10, 11:26
Smutne ale sadolowe. Piwko

PanJaken

2020-05-10, 11:50
Czy tylko ja uważam że indie należy wypalić do gołej ziemi a potem pogorzelisko terraformować w tropikalny las?

Rozjebie

2020-05-10, 12:03
A skąd się wzięli cyganie? Z Indii! To było jakieś plemię w Indiach, tak jak u nas Polanie, Pomorzanie itp. A wiec cale Indie to j***ny kraj cyganów, dlatego nie przeszkadza im życie w gównie

Halman

2020-05-10, 12:06
Coordinator napisał/a:

A skąd się wzięli cyganie? Z Indii! To było jakieś plemię w Indiach, tak jak u nas Polanie, Pomorzanie itp. A wiec cale Indie to j***ny kraj cyganów, dlatego nie przeszkadza im życie w gównie


tyle że cyganów hindusi wypie**olili z Indii - to się nazywa mieć kulturowy dossier...

freaky

2020-05-10, 12:15
Indie, Chiny i Izrael. Gdyby zaledwie te trzy gniazda wyparowały wraz z zamieszkującymi je karaluchami, to świat odetchnąłby z ulgą. I przy okazji rozwiązanie problemu przeludnienia poprzez redukcję populacji ludzkiej o połowę.

Quassar

2020-05-10, 13:01
Te normy jakie musimy przestrzegać aby świat nie był brudny, a ci zaśmiecają w ciągu dnia po 100 kroć bardziej niż my w ciągu miesiąca czy nawet nie roku,
Żreć,srać, zwłoki spalać i potem jeszcze pranie w tej wodzie prać. po prostu INDIE

SupremeLeader

2020-05-10, 13:44
To było bardzo krzywdzące i stereotypowe, to nie wina szczurów że przyszło im wegetować między hindusami. Najbardziej zabawne jednak, było to że ostatni filmik okazał się tym najmniej obrzydliwym.

sars_80

2020-05-10, 13:49
PanJaken napisał/a:

Czy tylko ja uważam że indie należy wypalić do gołej ziemi a potem pogorzelisko terraformować w tropikalny las?



Tam nawet las by nie urósł

zbynekmaslanka

2020-05-10, 13:50
Skoro jest mowa o indiach to mogę wam przekazać ciekawostkę o indiach i kryzysie. Podobno w indiach (ponad miliard ludzi) w przeciągu miesiąca nie kupiono ani jednego samochodu

macolek1234

2020-05-10, 13:56
Ale tam musi j***ć. Nie, nie chodzi mi o szczurki.

os79

2020-05-10, 13:58
Indie kraj gównem pachnący.

wdowa40

2020-05-10, 14:00
freaky napisał/a:

Indie, Chiny i Izrael. Gdyby zaledwie te trzy gniazda wyparowały wraz z zamieszkującymi je karaluchami, to świat odetchnąłby z ulgą. I przy okazji rozwiązanie problemu przeludnienia poprzez redukcję populacji ludzkiej o połowę.



A gdyby tak Polaków wyplewić co do jednego a na te miejcie posadzić las to zobacz o ile by było czystsze powietrze..

tomus79

2020-05-10, 14:08
PanJaken napisał/a:

Czy tylko ja uważam że indie należy wypalić do gołej ziemi a potem pogorzelisko terraformować w tropikalny las?



Bardzo smutne ze tak myslisz... Indie to biedny kraj ale ludzie sa "do rany przyloz". Sa bardzo pokojowi, religijni i maja ogromny szacunek to przyrody i tego co zyje, w przeciwienstwie do sasiadujacych Chin, Pakistanu czy Rosjii. Gdybys mial chociaz malutkie pojecie o sytuacji geopolitycznej w Azji to bys nie pisal takich komentarzy ktore tylko swiadcza o niedorozwoju umyslowym powiazanym z brakiem wiedzy i inteligencji. Pozdrawiam ;)

damianek222

2020-05-10, 14:15
A pozniej sie dziwia ze ludzie rodza sie z jakimis dziwnymi chorobami 3-go swiata , powykrzywiani itp :D