18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indie i szczury...

Halman • 2020-05-10, 11:22

filmik skojarzeniowy o "moich" indiach... bardzo mocno skojarzeniowy... :kawa:

Szmeru

2020-05-11, 09:09
tomus79 napisał/a:

Bardzo smutne ze tak myslisz... Indie to biedny kraj ale ludzie sa "do rany przyloz". Sa bardzo pokojowi, religijni i maja ogromny szacunek to przyrody i tego co zyje, w przeciwienstwie do sasiadujacych Chin, Pakistanu czy Rosjii. Gdybys mial chociaz malutkie pojecie o sytuacji geopolitycznej w Azji to bys nie pisal takich komentarzy ktore tylko swiadcza o niedorozwoju umyslowym powiazanym z brakiem wiedzy i inteligencji. Pozdrawiam




Zryj gruz cyganie

tomus79 napisał/a:

Bardzo smutne ze tak myslisz... Indie to biedny kraj ale ludzie sa "do rany przyloz". Sa bardzo pokojowi, religijni i maja ogromny szacunek to przyrody i tego co zyje, w przeciwienstwie do sasiadujacych Chin, Pakistanu czy Rosjii. Gdybys mial chociaz malutkie pojecie o sytuacji geopolitycznej w Azji to bys nie pisal takich komentarzy ktore tylko swiadcza o niedorozwoju umyslowym powiazanym z brakiem wiedzy i inteligencji. Pozdrawiam




Zryj gruz cyganie

MindBodyLightSound

2020-05-11, 12:19
Szczury chociaż są bardziej społeczne i nie poj***ne religijnie, co już im daje przewagę nad większością ludzi.

longlong7

2020-05-12, 23:57
PanJaken napisał/a:

Czy tylko ja uważam że indie należy wypalić do gołej ziemi a potem pogorzelisko terraformować w tropikalny las?



bill gates tak uważa ale z całym społeczeństwem

dominator76

2020-05-16, 22:44
PanJaken napisał/a:

Czy tylko ja uważam że indie należy wypalić do gołej ziemi a potem pogorzelisko terraformować w tropikalny las?



nie zastanów sie oni bardziej nienawidzą muzułmanów... jest ich prawie tyle co Chinoli po co sobie rączki brudzić?