18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Indie i szczury...

Halman • 2020-05-10, 11:22

filmik skojarzeniowy o "moich" indiach... bardzo mocno skojarzeniowy... :kawa:

AN...........or

2020-05-10, 14:18
chciałbym pojechać do tego brudystanu i walić konia tam w tym smrodzie. Ale miałbym spust niemiłosierny. Pała by stała jak dąb

panar3

2020-05-10, 14:23
freaky napisał/a:

Indie, Chiny i Izrael. Gdyby zaledwie te trzy gniazda wyparowały wraz z zamieszkującymi je karaluchami, to świat odetchnąłby z ulgą. I przy okazji rozwiązanie problemu przeludnienia poprzez redukcję populacji ludzkiej o połowę.



Ludzkiej?

Jebie gównem na 1000km, a toto jeszcze walić do Jewropy będzie i to lada chwila zanim in się białko zacznie ścinać...

Alicjontko

2020-05-10, 14:29
Niby rocznie sterylizują 3 miliony kobiet, ale to jest kropla w morzu potrzeb... Naprawdę powinni tam zrobić sterylkę dla 60% mężczyzn.

(A może i to dalej byłoby za mało...)

silwerbalk

2020-05-10, 14:31
Ja jebie jaki szkielet to już moja łyda jest grubsza od niej całej :lol:

SirMajkel

2020-05-10, 14:36
chciało ci się tracić czas na takie pierdoły?

skywalker75

2020-05-10, 14:44
pie**olicie troche o tych Indiach, właśnie ostatnio wyprzedził Wielka Brytanię pod względem PKB. Ludzi więcej tam niż w chinach to fakt , wiele skrajności. Jednak to najbardziej prozachodni kraj tej części Azji. Równowaga dla potęgi Chin

Krypt0

2020-05-10, 14:52
Wszystkie filmy z tej zakładki mi się załadowały a ten nie, j***ć to.

erolus234

2020-05-10, 18:39
Dlaczego zawsze kiedy rodzi się jakiś hardkorowy krzywulec, z dwiema Głowami, siedmioma rękami i czterema kręgosłupami, to zawsze w tamtym syfie

HackerAGD

2020-05-10, 18:47
Ja nie łapie tego jakie tam jest rozwarstwienie społeczne, ilu tam jest debili srających na ulicy, j***nych religijnych fanatyków, patologii która gwałci kobiety, czy bezmózgich yeti które nie wiedzą że rozpędzony pociąg może zabić, a na dodatek ta ich święta rzeczka która jest wylęgarnią chorób a oni k***a z niej piją - FUCK LOGIC! Z drugiej zaś strony kto szukał jakiś tutoriali na sieci, czy też jakiś wyjaśnień naukowych zazwyczaj trafiał na film z hindusem który mimo ch*jowego akcentu (często i tak lepszy niż niejednego Polaka) jakoś dawał radę to wytłumaczyć i widać że nie robił tam za Tomasza Knapika tylko po prostu dzielił się wiedzą którą zdobył, co świadczy o tym że żyją tam również wykształcone osoby.
Gdy ktoś porusza temat Indii zawsze mam mieszane uczucia, niby można zrównać to z ziemią i zasypać solą jak bliski wschód, ale obstawiam że połowa ludzi była by w dupie gdyby nie ich internetowe filmiki.

rzeznianumer5

2020-05-10, 19:31
Hacker40 napisał/a:

Ja nie łapie tego jakie tam jest rozwarstwienie społeczne, ilu tam jest debili srających na ulicy, j***nych religijnych fanatyków, patologii która gwałci kobiety, czy bezmózgich yeti które nie wiedzą że rozpędzony pociąg może zabić, a na dodatek ta ich święta rzeczka która jest wylęgarnią chorób a oni k***a z niej piją - FUCK LOGIC! Z drugiej zaś strony kto szukał jakiś tutoriali na sieci, czy też jakiś wyjaśnień naukowych zazwyczaj trafiał na film z hindusem który mimo ch*jowego akcentu (często i tak lepszy niż niejednego Polaka) jakoś dawał radę to wytłumaczyć i widać że nie robił tam za Tomasza Knapika tylko po prostu dzielił się wiedzą którą zdobył, co świadczy o tym że żyją tam również wykształcone osoby.
Gdy ktoś porusza temat Indii zawsze mam mieszane uczucia, niby można zrównać to z ziemią i zasypać solą jak bliski wschód, ale obstawiam że połowa ludzi była by w dupie gdyby nie ich internetowe filmiki.



Dontego mają program kosmiczny, elektrownie atomowe i są mocarstwem atomowym.

jazeck

2020-05-10, 20:13
Nie da rady Bin Lad...Gejts nad tym siedzi...

Hyena83

2020-05-10, 21:52
PanJaken napisał/a:

Czy tylko ja uważam że indie należy wypalić do gołej ziemi a potem pogorzelisko terraformować w tropikalny las?



I ten kraj ma atom. Niesanowite

Scout

2020-05-10, 22:24
Miałem kiedyś propozycję 3 tyg. wyjazdu do Indii (tydzień roboty i 2 tyg zwiedzania) powiedziałem że po moim trupie i moja noga w tym śmierdzielowie nie postanie... Dziwił się szef, ale wysłałem kogoś innego. Koleś wrócił po obowiązkowym tygodniu bo stwierdził że takiego syfu brudu i smrodu to on na oczy nie widział i nie chce nic zwiedzać....

Geigi

2020-05-10, 22:37
PanJaken napisał/a:

Czy tylko ja uważam że indie należy wypalić do gołej ziemi a potem pogorzelisko terraformować w tropikalny las?



nie tylko ty

yippe_ki_yay

2020-05-11, 03:18
rzeznianumer5 napisał/a:

Dontego mają program kosmiczny, elektrownie atomowe i są mocarstwem atomowym.



Nie szukam potwierdzenia, bo być może tak jest. Kiedy pojawił się taki slogan w sieci, że w indiach rocznie rodzi się więcej genialnych dzieci, niż rocznie wszystkich dzieci w stanach hamburgeryki.
To jest właśnie efekt przeludnienia (z resztą ciągle rosnącego). Obecnie mamy znikomą wiedzę na temat genetyki ale jest możliwe, że z rodziców debili może narodzić się geniusz (których w indiach jest prawdopodobnie jest jakiś promil społeczeństwa).

Mają te swoje filmisie i inne pierdółki "naukowe" gdzie coś objaśniają, tłumaczą ale poziom tych ichnich objaśnień jest najczęściej niski. Bardzo często wiedzę, którą przekazują w tych filmisiach można znaleźć na każdej innej stronie, w której dane zagadnienie jest opisane w formie artykułu. No ale są tacy, co zamiast poświęcić ~3min na przeczytanie artykułu to wolą oglądać ~10min filmik. Jest taka "piękna" stronka tutorialspoint (czy jakoś tak) pochodzenia indyjskiego. Tematów, zagadnień co niemiara. Szkoda, że wszystkie omówione powierzchownie, dawno przestarzałe albo prawie kalki z innych stron.

I najlepsze "mają lepszy akcent od niejednego Polaka", no jasne, pewnie nawet lepszy niż 10 Polaków, No ale k***a, ludzie żyjący w kraju, w którym angielski jest językiem urzędowym powinni chociaż trochę bardziej starać się artykułować słowa w tym języku, by brzmiały jak z tego języka, a tam naleciałości z ichniej mowy jest do zaj***nia. Przyznam, nie raz znalazłem filmik 1do1 o zagadnieniu, które potrzebowałem zrozumieć to nie mogłem dotrwać do nawet minuty, bo moje uszy zaczynały boleć. Ale niby nie ich wina, bo skoro każdy z nich tam tak mówi to dlaczego inni mają mówić inaczej? Taki przykład z hamburgerów: https://www.youtube.com/watch?v=Oj7a-p4psRA