18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Incydent kolejowy

~Sunday • 2020-02-19, 07:38

Nie było co zbierać.

Daimler1916

2020-02-19, 12:50
muraaas napisał/a:

Otóż wbrew pozorom, nie. Polecam obejrzeć:
Dodam jeszcze że mój teść jest emerytowanym maszynistą i jak kiedyś o tym rozmawialiśmy to mówił że jako maszynista z tego typu wypadków jesteś automatycznie rozgrzeszany. Po prostu wiesz że nic nie mogłeś zrobić. Nie ma tak jak w przypadku samochodów orania się że "mogłem zwolnić", "mogłem później/wcześniej wyjechać", "mogłem odbić w lewo/prawo" itp... Jeśli robiłeś wszystko zgodnie z procedurami to NIC nie mogłeś zrobić...



Bo kiedys byly inne czasy. Twoj tesc pamieta jeszcze czasy gdzie kolej byla inna, gdzie prokurator znal sie na rzeczy i taka sprawa szybko zostala zakonczona. A dzisiaj?
Kamery na calym pojezdzie, krawaciarze w postaci prawnikow ktorzy potrafia uprzykrzac zycie maszyniscie a na domiar zlego ciagasz sie po sadach i probujesz udowadniac swoja niewinnosc.
To jest dzisiejsza rzeczywistosc.


Sunday napisał/a:

Nie było co zbierać.



W tym przypadku rodzina chociaz pochowa cialo. Gdyby wbil wprost na dzioba tego "Sapsana" to mozesz byc pewny ze zostana tylko buty.
Podobny przypadek byl w Niemczech gdzie ten sam model pociagu (Siemens Velaro ICE3 ) uderzyl samobojce i jedynie co rodzina pochowala to buty i prawa dlon samobojcy.

Baro

2020-02-19, 12:50
35i napisał/a:

Na torach piesi też mają pierwszeństwo?



Nie, pociąg był z prawej strony.

:lol:

Ca...........on

2020-02-19, 12:52
Przyjrzyjcie się krokom tego człowieka. On według mnie popełnił samobójstwo.

siwybis

2020-02-19, 14:01
philiphser napisał/a:

Dzieki sadisticowi jak mam kaptur na glowie to odwracam sie caly a nie tylko leb zeby cokolwiek widziec i nie zostac warzywem.
Sadistic óczy i wychowóje!



A żebyś wiedział. Od kiedy tu siedzę to żyję tak jakby wszyscy i wszystko chciało mnie zabić :)

Belweder

2020-02-19, 14:54
Odłamki choćby w gołębia przyj***ł.

Psilocke

2020-02-19, 15:02
Jak miałem z 15-16 lat to widziałem jednego samobójcę.
Jezdzilo się wtedy rowerem, ścieżką przy torach bo było najbliżej.
Podczas jednej z takich jazd go spotkałem.
Gościu z jakąś teczka, w garniaku.
Wj***ł się bezpośrednio pod ekspres Białystok-Warszawa.
Centralnie w przód.
Efekt mniej więcej taki jak rzucenie zgniłym pomidorem w mur.
Usłyszałem tylko plask i tą teczkę jak zataczała piękną trajektorię lotu.
Było to jakieś 50 metrów odemnie. Z pół kilometra od stacji a pociąg zatrzymał się sporo za stacją.
Gościa zidentyfikowali tylko dzięki zawartości tej teczki bo sam stał się plamą na pociągu.
Tu był ewidentny samobój.

A jakieś pół roku temu przy mojej rodzinnej stacji zginęła 19 letnia dziewczyna.
Oczy w ekranie, słuchawki na uszach.
Cały peron ludzi darł mordę, no ale jak się nie słyszy pociągu to i ludzie mogą sobie pokrzyczeć.

Swoją drogą ciekawe, że są statystki ilu pieszych zginęło na torach i drogach a nikt nie prowadzi statystyki ile z tego przez telefon.

esa

2020-02-19, 15:56
ale reklamówki nie puścił.

wertuqq

2020-02-19, 16:13
Co on miał w tych reklamówkach? Styropian?

picolo

2020-02-19, 16:49
Dobra nuta na słuchawkach...

Qunda

2020-02-19, 18:01
Psilocke napisał/a:

Jak miałem z 15-16 lat to widziałem jednego samobójcę.
Jezdzilo się wtedy rowerem, ścieżką przy torach bo było najbliżej.
Podczas jednej z takich jazd go spotkałem.
Gościu z jakąś teczka, w garniaku.
Wj***ł się bezpośrednio pod ekspres Białystok-Warszawa.
Centralnie w przód.
Efekt mniej więcej taki jak rzucenie zgniłym pomidorem w mur.
Usłyszałem tylko plask i tą teczkę jak zataczała piękną trajektorię lotu.
Było to jakieś 50 metrów odemnie. Z pół kilometra od stacji a pociąg zatrzymał się sporo za stacją.
Gościa zidentyfikowali tylko dzięki zawartości tej teczki bo sam stał się plamą na pociągu.
Tu był ewidentny samobój.
A jakieś pół roku temu przy mojej rodzinnej stacji zginęła 19 letnia dziewczyna.
Oczy w ekranie, słuchawki na uszach.
Cały peron ludzi darł mordę, no ale jak się nie słyszy pociągu to i ludzie mogą sobie pokrzyczeć.
Swoją drogą ciekawe, że są statystki ilu pieszych zginęło na torach i drogach a nikt nie prowadzi statystyki ile z tego przez telefon.



Jesteś z okolic cbr

Mors_Nigra

2020-02-19, 21:09
j***ne gówno, nie człowiek. Tylko sp***olił wszystkim dzień, ale się wk***iłem, no co za śmieć!!!

Psilocke

2020-02-20, 22:31
Qunda napisał/a:

Jesteś z okolic cbr



Szczerze mówiąc nie wiem o co pytasz.
Pochodzę z małej wioski choć swego czasu dość znanej.
Stacja kolejowa o nazwie Urle.

Sechiki

2020-02-21, 19:44
Obstawiam, że zmarł bo go z butów wydarło.