18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

INCEPCJA - Piparampa Team Polska Produkcja

lysy1991 • 2012-09-28, 00:28
Filmik zasługuje na uwage bo jest rodzimej produkcji;D Poebane zdrowo a tutaj mamy przecież sadistic ;D :samoboj:


są cycki! :cycki:

na początku;D

a więc barszczyk ;) no i ten, oglądajcie :)
oglądać do końca


Szoqn

2012-09-28, 00:46
"Zasługuje na uwagę, bo rodzimej produkcji" A właśnie, że nie, film jest do dupy i na nic nie zasługuje.

j0k3

2012-09-28, 00:48
dobre nie pie**ol, zastanawia mnie jedno.. CO ONI BRALI :D

lysy1991

2012-09-28, 00:57
j0k3 napisał/a:

... zastanawia mnie jedno.. CO ONI BRALI :D


sproszkowany barszczyk nosem? :D

Szoqn napisał/a:

"Zasługuje na uwagę, bo rodzimej produkcji" A właśnie, że nie, film jest do dupy i na nic nie zasługuje.



Nagraj coś samemu żeby się spodobało tobie a potem my to ocenimy i powiemy czy nam się podoba :) może nasze gusta się nie zgadzają.

Szoqn

2012-09-28, 01:38
lysy1991 napisał/a:


sproszkowany barszczyk nosem? :D



Nagraj coś samemu żeby się spodobało tobie a potem my to ocenimy i powiemy czy nam się podoba :) może nasze gusta się nie zgadzają.



Czemu zawsze pojawia się kontekst "zrób coś sam" jakby nie można było skrytykować czegoś beznadziejnego. To jest słabe, pomysł nijaki, gra aktorska mierna. Sam robię filmiki [słabe], gram na instrumentach i to nagrywam, współtworzę kanał prawicowy na yt i czasem też wrzucę coś dla "pokrzepienia serc" i pomimo pozytywnych głosów, akceptuję też te, że robię to ch*jowo, bo robię, to nie jest moja faktyczna praca. A Ty nie możesz pogodzić się z tym, że to naprawdę jest denne? Wymyślcie coś fajnego i głębokiego to z chęcią obejrzę. Póki co jest to tylko reklama was. Zresztą incepcja to nie jest sen we śnie, tylko zaszczepienie komuś ziarna pomysłu, tak, że ten ktoś uważa go za własny. Zatem i nazwa i pomysł i wykonanie do dupy, Ten film to reklama "Was", a Ty, albo jesteś jednym z tych "aktorów", albo masz w tym interes, więc nie broń tego czegoś, tylko usiądź z kolegami i zróbcie [powtarzam] coś porządnego.

Zihat1

2012-09-28, 01:41
Piwo leci bo film pozytywnie pojebamy :D czyli typu jaki lubię ;) Jednak szkoda, że krótki i przedstawiający zaledwie jeden wątek, poza tym stanowczo za mało chaosu w filmie no i brak odpowiedniego tła muzycznego (tu radził bym skontaktować się np. z cybermarianem). Podsumowując idą dobrą drogą, ale jeszcze sporo im brakuje.

Dzichader

2012-09-28, 01:57
świetne. TAKIE Polskie produkty mogę oglądać.

jaca2790

2012-09-28, 03:26
fajne to będzie jak ich dzieci za 10-15 lat będą oglądali jak starzy są pojeb... później się będą dziwić dlaczego ich dzieci nie mają do rodziców szacunku.

lysy1991

2012-09-28, 09:48
Szoqn napisał/a:



Czemu zawsze pojawia się kontekst "zrób coś sam" jakby nie można było skrytykować czegoś beznadziejnego. To jest słabe, pomysł nijaki, gra aktorska mierna. Sam robię filmiki [słabe], gram na instrumentach i to nagrywam, współtworzę kanał prawicowy na yt i czasem też wrzucę coś dla "pokrzepienia serc" i pomimo pozytywnych głosów, akceptuję też te, że robię to ch*jowo, bo robię, to nie jest moja faktyczna praca. A Ty nie możesz pogodzić się z tym, że to naprawdę jest denne? Wymyślcie coś fajnego i głębokiego to z chęcią obejrzę. Póki co jest to tylko reklama was. Zresztą incepcja to nie jest sen we śnie, tylko zaszczepienie komuś ziarna pomysłu, tak, że ten ktoś uważa go za własny. Zatem i nazwa i pomysł i wykonanie do dupy, Ten film to reklama "Was", a Ty, albo jesteś jednym z tych "aktorów", albo masz w tym interes, więc nie broń tego czegoś, tylko usiądź z kolegami i zróbcie [powtarzam] coś porządnego.



Po prostu rozśmieszyło mnie to i dlatego po zobaczeniu tego filmiku gdzieś tam w internecie postanowiłem się z wami podzielić bo być może i was rozbawi. Nie miałem żadnego udziału przy tej produkcji ani żadnego kontaktu z każdym z tych jak to nazwałeś "aktorów". Fakt to nie są aktorzy, to są pozytywnie pier.dolnięci ludzie którzy postanowili podzielić się swoją głupotą i humorem z innymi. Dziękuje ;)

krzychu6 napisał/a:

gdzie te cycki?!



no w 16 sekundzie;D :szczerbaty:

alanhawk

2012-09-28, 10:26
niema obiecanych cycków-niema piwka

cremonac

2012-09-28, 14:04
:DDD to nie na moj stan

charaton

2012-09-28, 14:08
pomysł dobry... wykonanie chu*owe

na...........le

2012-09-28, 14:08
Co raz bardziej uważam iż niektórzy "sadyści" to tak na prawdę pozerzy

SooT

2012-09-28, 14:14
Ja rozumiem, że sadol i w ogóle, ale błagam nie nabierajcie mnie hasłami typu są cycki. Obejrzałem całość i cycków nie było. Oddaj mi moje 2:30 min. życia... ;/