18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

In vitro

saves • 2013-07-01, 19:54
W pierwszym dniu obowiązywania nowej ustawy o in vitro do specjalistycznych placówek zgłosiło się ok. 200 par. W tym trzy heteroseksualne.

Atreyu

2013-07-01, 23:02
@up - a na co gejom in vitro? Ich nawet tak nie zapłodnią.

Iperyt669

2013-07-02, 02:54
Ktoś tu nie ma zielonego pojęcia na czym polega in vitro. Doprawdy żenujące, myślałem że ci wszyscy antygejowscy prawicowcy troszczą się o przyrost naturalny, bo jeśli tak to powinni in vitro jak najbardziej promować.

DomenicRS

2013-07-02, 03:13
Iperyt669 napisał/a:

Ktoś tu nie ma zielonego pojęcia na czym polega in vitro. Doprawdy żenujące, myślałem że ci wszyscy antygejowscy prawicowcy troszczą się o przyrost naturalny, bo jeśli tak to powinni in vitro jak najbardziej promować.




k3mp3s

2013-07-02, 15:28
Nooo.. nie ma to jak być na sadisticu i czytać za każdym razem zamiast "placówek" to "palcówek" :D i oto wszystko brzmi inaczej : " do specjalistycznych PALCOWEK zgłosiło się około 200 par "

koreapłn

2013-07-02, 20:14
nie mówi się :in vitro, tylko:

IN WIADRO

clf111

2013-07-03, 20:10
@saves Jesteś aż tak anty gejowski że zabrakło ci podstawowej wiedzy o invitro. Miało być smiesznie a ośmieszyłeś tylko siebie. Gratulacje!

dogmit

2013-07-03, 20:55
Ja pie**ole... Czy wy tam k***a widzicie, żeby napisał geje?? Napisał heteroseksualiści, chodzi o lesbijki głąby, geje czy lesbijki, dewiacja ta sama dla biednych dzieci...

k***a właściwie to nic nie napisał, o gejach, lesbijkach i HOMOSEKSUALISTACH... pomyliło mi się. Trochę mnie poniosło.

Plecionkarz

2013-07-03, 21:12
Jak ktoś się brzydzi ku*asa w cipie to teraz ma możliwość żeby zapłodnić/urodzić dziecko w nienormalny sposób. Nie dlatego, żeby stworzyć rodzinę, wychować pokolenie któremu wpoi się jakieś wartości tylko po to żeby mieć nową zabawkę jak parady i randki z pedałami się znudzą. Ci ludzie są niepoważni i nieodpowiedzialni, myślą tylko o zaspokajaniu uciech pod wpływem impulsu, bez uwagi na to jak wpłynie to na relacje z ludźmi czy czyjąś przyszłość.

abdul

2013-07-03, 21:23
in vitro stoi w sprzecznosci z doktryna kosciola rzymskokatolickiego. w ogole jestem przeciwny refundacji takich praktyk z budzetu panstwa, ale jesli juz milosciwie nam panujacy rozmodleni patformersi bardzo chca, to pani przed poddaniem sie zabiegowi powinna przedstawic akt apostazji. @plecionkarz pie**olisz

polok000

2013-07-03, 21:41
andrewerty
reszta gejowskie
nie ma gejowskie ... pedalskie k***a

Jankes360

2013-07-04, 00:23
@abdul ch*ja wafla. Kościół w wypadku płodzenia dzieci może nas wszystkich w dupę pocałować. Sami nie mogą a najwięksi specjaliści od tego k***a. Jak facet jest bezpłodny a chcą mieć z partnerką dzieci, to idą do placówki tam żonce strzykawką do komórki jajowej zaszczepiają plemnik i jest dzieciak. Parka szczęśliwa, że ma dzieciaka, państwo ma obywatela więcej a być może Kościół jednego wyznawcę więcej.

saves

2013-07-04, 07:45
@clf111
Och największy, żyjący autorytecie z dziedziny in vitro. Zapewne obce Ci jest pojecie humoru absurdalnego, który ja uwielbiam. To dowcip z gatunku podobnych do tego:
"Pytanie do Magdy Gessler:
- Czy można trzymać jaja w lodówce?
- Owszem, ale drzwi się nie domkną i będą trochę bolały."
Średnio rozgarnięty szympans jest w stanie WYOBRAZIĆ!!!! sobie puentę. I o to w tym gatunku chodzi.
PS. Akurat o in vitro mam pojęcie i doskonale wiem o co w tym chodzi.

rimogyz

2013-07-04, 08:44
Krótkie pytanie:

na jaki ch*j gejom i lesbijkom drogi zabieg in vitro?
Lesbijki - inseminacja.
Geje - surogatka + inseminacja.

Więc czule pytam się na ch*j? :amused:

[edit:]
@saves
chciałeś być śmieszny i 'na fali' - nie wyszło.