18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Improwizowane ładunki wybuchowe - Bliski wschód

Macx83wwww • 2020-07-13, 19:26
Islamiści nie tacy głupi...


Salieri16000

2020-07-13, 20:09
Dziękuję, że przypomniałeś mi kompilację, którą widziałem 3 lata temu...

jjuice

2020-07-13, 20:21
co by nie mówić to ten ich bicik wpada w ucho. ciekawe o czym śpiewają. Ale jak znam akbarow, to na bank jest to o r*chaniu kozy.

OpenStreetMaps

2020-07-13, 21:37
Ich radość mi się udziela gdy uświadamiam sobie że rozwalili koleiny patrol żydowskich okupantów,

dranski105

2020-07-13, 21:47
Jeszcze dobrze nie odpaliłem a piwo już poszło w h*j lubię te materiały :mrgreen:

The Normablum

2020-07-13, 22:12
Oto najczystszy przykład do czego prowadzi religia. Każda.

nowynick

2020-07-13, 22:12
Nie wiem sam co chciałem napisać, wszedłem na Sadola żeby się odprężyć a tu ta wstążka po prawej :( (((( Straszna ch*jnia. :( Przecież ja z tą Panną rozmawiałem nie raz, dowc*pkowałem, ba nawet kiedyś po wersach sobie śpiewaliśmy "nothing else matters" w komentarzach.... Wiadomo wszyscy umrzemy, ale ch*jnia tak czy owak. Szczere kondolencje dla rodziny i bliskich. Dobranoc ~Sol :-*

plastic

2020-07-14, 05:16
muzykę trzeba wyciszyć, bo czuje jakby mi ktoś wlewał opiniotwórczy ekstrakt prosto do mózgu. nie ufam autorom tych kompilacju

bugmenot7

2020-07-14, 07:34
nowynick napisał/a:

Nie wiem sam co chciałem napisać, wszedłem na Sadola żeby się odprężyć a tu ta wstążka po prawej (((( Straszna ch*jnia. Przecież ja z tą Panną rozmawiałem nie raz, dowc*pkowałem, ba nawet kiedyś po wersach sobie śpiewaliśmy "nothing else matters" w komentarzach.... Wiadomo wszyscy umrzemy, ale ch*jnia tak czy owak. Szczere kondolencje dla rodziny i bliskich. Dobranoc ~Sol :-*



mnie to nie obchodzi , więc wypie**alaj razem z nią :D

MalcolmX

2020-07-14, 13:13
nowynick napisał/a:

Nie wiem sam co chciałem napisać, wszedłem na Sadola żeby się odprężyć a tu ta wstążka po prawej (((( Straszna ch*jnia. Przecież ja z tą Panną rozmawiałem nie raz, dowc*pkowałem, ba nawet kiedyś po wersach sobie śpiewaliśmy "nothing else matters" w komentarzach.... Wiadomo wszyscy umrzemy, ale ch*jnia tak czy owak. Szczere kondolencje dla rodziny i bliskich. Dobranoc ~Sol :-*



„Hmmm, jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł i ja jechałem na rowerze i go spotkałem. Potem jeszcze pojechałem do Biedronki na lody i po drodze do domu, wtedy jeszcze, już do domu pojechałem”

nowynick

2020-07-15, 23:08
bugmenot7, MalcolmX

wypie**alajcie obydwaj, Angel dawaj tego warna