18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Imprezowi koledzy

8broda8 • 2019-10-14, 21:31
Tacy koledzy to prawdziwy skarb...szczególnie na imprezach





:lol: :lol: :lol:

~Velture

2019-10-14, 22:40
k***a wczoraj film gdzie facet zasnął na imprezie i inni ochoczo mu ch*ja macali i malowali na niebiesko a tutaj laska zasnęła i zamiast co innego to oni k***a jej e-szluga do nosa wsadzają...

Wspólnym mianownikiem obu filmików jest Biedroń.

racing

2019-10-14, 22:50
Ja pie**olę :shock: na hardzie filmik z naj***nym kolesiem, reakcja elity nowej ery milenijnej: naruszyć jego nietykalność, jednocześnie spedalić się malując fiuta. Tu widzimy zdrową, młodą oraz prawdopodobnie naj***ną dupę to zamiast zabrać jeszcze przed zgonem i wyr*chać a następnie grzecznie spać to pedały e-papierosem się bawią w nieodpowiedniej dziurze. Mogli jej chociaż cipę na niebiesko pomalować tak w ramach równouprawnienia :-? k***a :!: :cry:

gustav665

2019-10-14, 23:20
Velture napisał/a:

k***a wczoraj film gdzie facet zasnął na imprezie i inni ochoczo mu ch*ja macali i malowali na niebiesko a tutaj laska zasnęła i zamiast co innego to oni k***a jej e-szluga do nosa wsadzają...
Wspólnym mianownikiem obu filmików jest Biedroń.



bez obrazy, ale raczej reszta facetów ma znacznie większe prącie od nosa kobiety i by nawet nie wpadła na to, żeby próbować coś tam włożyć

giga92

2019-10-14, 23:30
k***a zamiast ją zmacać to odpie**alają jakiś syf.. Pedały

RustyRat

2019-10-14, 23:43
Velture napisał/a:

k***a wczoraj film gdzie facet zasnął na imprezie i inni ochoczo mu ch*ja macali i malowali na niebiesko a tutaj laska zasnęła i zamiast co innego to oni k***a jej e-szluga do nosa wsadzają...
Wspólnym mianownikiem obu filmików jest Biedroń.





racing napisał/a:

Ja pie**olę na hardzie filmik z naj***nym kolesiem, reakcja elity nowej ery milenijnej: naruszyć jego nietykalność, jednocześnie spedalić się malując fiuta. Tu widzimy zdrową, młodą oraz prawdopodobnie naj***ną dupę to zamiast zabrać jeszcze przed zgonem i wyr*chać a następnie grzecznie spać to pedały e-papierosem się bawią w nieodpowiedniej dziurze. Mogli jej chociaż cipę na niebiesko pomalować tak w ramach równouprawnienia k***a





giga92 napisał/a:

k***a zamiast ją zmacać to odpie**alają jakiś syf.. Pedały



r*chacze nieprzytomnych lasek

brawo chłopaki, pewnie macie szacun na dzielni

Putikonto

2019-10-14, 23:56
Na ch*j odwraca kamerę na siebie? Atencji szuka? Po cholere mi ten ryj

polakwrocek

2019-10-15, 00:20
Śpi bo wie że to są koledzy "bezpieczna opcja"

robur69

2019-10-15, 00:43
Eeeee tam, wcale nie ustawka :lol:

kaelem

2019-10-15, 06:36
WyDYMali po swojemu.

gaznik

2019-10-15, 08:13
na bank kakao pęknięte.

otomin

2019-10-15, 09:20
j***ne stare stuleje się tylko wylewaja na tym forum. k***a zobaczą dziewczyne w necie i już się biorą do kręcenia skóry. Większość by j***la wszytko co tu popadnie. Brawo wy.

dżuma

2019-10-15, 09:22
Co ten Frodo ...?

Tr...........ty

2019-10-15, 19:18
Velture napisał/a:

k***a wczoraj film gdzie facet zasnął na imprezie i inni ochoczo mu ch*ja macali i malowali na niebiesko a tutaj laska zasnęła i zamiast co innego to oni k***a jej e-szluga do nosa wsadzają...
Wspólnym mianownikiem obu filmików jest Biedroń.



Ale widzisz jacy "faceci" są na tym filmie. Cieszą się, że są trzeźwi, bo ich dupa nie będzie boleć