18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Impreza na balkonie

Macx83wwww • 2021-05-10, 12:30



Spadli z 4 metrów na ostre skały, 6 osób rannych w tym dwie ciężko.

koras24

2021-05-10, 13:43
k***a jeszcze więcej mogło ich tam stanąć...

Elpolaco

2021-05-10, 13:57
Pewnie jakiś Janusz to robił i się stało :mrgreen:

Smartghetto

2021-05-10, 14:50
wyobrażcie sobie gdyby był tam jeden myslący i chwil kilka wczesniej napomniałby cos o przeciązeniu konstrukcji i wycofaniu sie kilku randomowych zdegradowanych osobników - bylby wysmiany jak dzisiaj wszystko na temat plandemii. Covid sheeps zdechajcie wlasnie w takich okolicznosciach jak na filmie i w akcie zgonu jedyny wpis: covid19 lub inny dowolny numer. ¯\_(ツ)_/¯

Ghost39

2021-05-10, 15:03
Smartghetto napisał/a:

wyobrażcie sobie gdyby był tam jeden myslący i chwil kilka wczesniej napomniałby cos o przeciązeniu konstrukcji i wycofaniu sie kilku randomowych zdegradowanych osobników - bylby wysmiany jak dzisiaj wszystko na temat plandemii. Covid sheeps zdechajcie wlasnie w takich okolicznosciach jak na filmie i w akcie zgonu jedyny wpis: covid19 lub inny dowolny numer. ¯\_(ツ)_/¯



Wyobrażacie sobie gdyby był tam jeden myślący i chwil kilka wcześniej napomniałby coś o przeciążeniu konstrukcji i wycofaniu się randomowych zdegradowanych osobników - byłby wyśmiany jak dzisiaj wszystko na temat pandemii. Anty-covid freaks zdychają właśnie w takich okolicznościach jak na filmie i jeden chory w tłumie i szansa jest, że wszyscy są zarażeni, a potem zapycha to szpitale by następnie mieć wpis: covid19 ¯\_(ツ)_/¯

Masz poprawiłem Ci tekst. Jebnąłeś się trochę.

Smartghetto

2021-05-10, 15:32
Ghost39 napisał/a:

Wyobrażacie sobie gdyby był tam jeden myślący i chwil kilka wcześniej napomniałby coś o przeciążeniu konstrukcji i wycofaniu się randomowych zdegradowanych osobników - byłby wyśmiany jak dzisiaj wszystko na temat pandemii. Anty-covid freaks zdychają właśnie w takich okolicznościach jak na filmie i jeden chory w tłumie i szansa jest, że wszyscy są zarażeni, a potem zapycha to szpitale by następnie mieć wpis: covid19 ¯\_(ツ)_/¯
Masz poprawiłem Ci tekst. Jebnąłeś się trochę.



Mocno naciągane jak wszystko w sprawie tego tematu. Nie uzywaj internetu bo cie krzywdzi.

NiemiecWaszPan

2021-05-10, 15:54
Deweloperka po ch*ju fest. Tam było max 20 osób. Jeżeli buduje się takie szerokie balkony w hotelach wypoczynkowych nad morzem, to chyba normalne, że podczas imprezy będzie chciało na balkon wejść kilkanaście osób i konstrukcja balkonu powinna to wytrzymać i ch*j! Inwestor ewidentnie sp***olił sprawę i powinien płacić odszkodowanie zdrowotne ludziom. Chyba, że na drzwiach było jakieś ostrzeżenie, to inna sprawa...

plastic

2021-05-10, 20:36
Smartghetto napisał/a:

wyobrażcie sobie gdyby był tam jeden myslący i chwil kilka wczesniej napomniałby cos o przeciązeniu konstrukcji i wycofaniu sie kilku randomowych zdegradowanych osobników - bylby wysmiany jak dzisiaj wszystko na temat plandemii. Covid sheeps zdechajcie wlasnie w takich okolicznosciach jak na filmie i w akcie zgonu jedyny wpis: covid19 lub inny dowolny numer. ¯\_(ツ)_/¯



łatwiej ludzi oszukać, niż przekonać, że zostali oszukani.

ci zaszczepieni, niezależnie z jakich pobudek się zaszczepili, będą teraz namawiać do tego wszystkich, w ramach popierania własnego pomysłu. tak robi większość, nieotulonych w swojej przeciętności, ludzi.
samochód sąsiada - zły
mój samochód - dobry
nie szczepiłem się - po co mi to
zaszczepiłem się - każdy powinien.

warto też zwrócić uwagę na rolę mediów i "elit" które w ciągu ostatniego roku skutecznie wmówiły swoim widzom na całym świecie, że lęk jest prawdziwą cnotą, a jakakolwiek forma odwagi, choćby do wyrażania wątpliwości, to coś niegodnego i antyspołecznego.




kris1978

2021-05-10, 22:30
Balkon się zemścił, jest zakaz zgromadzeń

Adrianadernew

2021-05-11, 22:46
Z całego balkonu nie ucierpiała tylko jedna osoba.
od pierwszej sekudny filmu Pan Łysy lub lustroGłowy w czarnym T-shirt trzymał się kolumny/balustrady.
Dowód na to, że łysy sk***ielec wcześniej był rudy, sam to skonstruował i wiedział o ch*jowej kosntrukcji od początku . :D

dziaraxx1

2021-05-13, 19:25
Covid-19 musisz się przetestować ze go masz jak już go masz to idziesz do kwarantanny na 10 dni nikt nie podaje Ci leków i virus znika. Ale musisz się zaszczepić na coś co w twoim ciele wytrzyma 6-7dni tak samo jak na grypę bo na powikłania można umrzeć np na zapalenie płuc

raistpol

2021-05-16, 22:43
Smartghetto napisał/a:

wyobrażcie sobie gdyby był tam jeden myslący i chwil kilka wczesniej napomniałby cos o przeciązeniu konstrukcji i wycofaniu sie kilku randomowych zdegradowanych osobników - bylby wysmiany jak dzisiaj wszystko na temat plandemii. Covid sheeps zdechajcie wlasnie w takich okolicznosciach jak na filmie i w akcie zgonu jedyny wpis: covid19 lub inny dowolny numer. ¯\_(ツ)_/¯



a ty k***a cwaniaka zgrywasz, a ja sobie dam rękę uciąć że skądś zaj***łeś ten komentarz, bo go juz widziałem.