18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Imigranci wepchnęli pod pociąg trzech nastolatków

poligon6 • 2019-02-07, 11:00
W Norymberdze doszło do tragedii. Imigranci wepchnęli trzech 16-latków na tory. Sprawcami okazali się Turek oraz Grek.

Niestety, dwóch chłopaków zginęło pod nadjeżdżającym pociągiem, trzeciemu udało się w ostatniej chwili uciec. Luca i Frederic pochodzili z Heroldsberg. Nastolatkowie byli popularnymi, dobrze zapowiadającymi się piłkarzami. W piątek wieczorem wraz z przyjacielem udali się do jednego z norymberskich klubów. Około północy planowali wrócić do domu pociągiem.

Niemieckie media, w tym "Süddeutsche" oraz "Rundfunk" podają, że był to „wypadek”, a chłopcy sami „upadli” na tory w wyniku bójki.

Natomiast nagrania z monitoringu są dowodem, że chłopców celowo wepchnięto na tory. Pociąg jechał z prędkością około 80 km/h, 16-latkowie zginęli na miejscu...

https://mocnefakty.com/informacje/p,dlaczego-niemieckie-media-ich-chronia-imigranci-wepchneli-pod-pociag-trzech-nastolatkow.html

~Velture

2019-02-07, 11:09
Ale to było kurewsko tolerancyjne!

wu...........py

2019-02-07, 11:50
To u nich już normalne. Są gdzieś te nagrania z monitoringu do obejrzenia?

Siemasz123

2019-02-07, 12:00
Cali Niemcy. Zamiatają pod dywan wszystko co może mieć jakikolwiek związek z uchodźcami/emigrantami... Nie pierwsza taka sytuacja...
Niegdyś 'dumna rasa panów' traci bezpowrotnie resztki godności... Adolf się pewnie w grobie przewraca.

dahool

2019-02-07, 12:30
Gdzie nagranie z monitoringu ja się pytam? :-P

sa...........os

2019-02-07, 12:36
Siemasz123 napisał/a:

Cali Niemcy. Zamiatają pod dywan wszystko co może mieć jakikolwiek związek z uchodźcami/emigrantami...



Dumny Naród nie ma czasu na jakiś tam wyimaginowany problem imigrantów. Jest zajęty podpie**alaniem sąsiadów, co im gruszkę zerwali z drzewa, albo dzwonieniem na policję, bo ktoś z wyższego piętra za głośno trzasnął deską klozetową.

Wiewór

2019-02-07, 12:45
@up nie pierdziel. Mam znajomych w Niemczech. Wszyscy są wk***ieni i zmęczeni tym co im władza funduje.
Jeśli chodzi o samych sprawców to nie są imigranci z dzikich krajów. Grecja to normalny kraj krześcijański* a Turcja jest świecka i nikt tam nie r*cha kóz.
Pewnie pokłócili się o jakąś szlamę spermopijkę w klubie.

*normalny krześcijański o tyle o ile można powiedzieć "normalny" o dorosłych ludziach mających wymyślonych przyjaciół.

sa...........os

2019-02-07, 12:50
Ja pracuję w Niemczech, więc też widzę co i jak. ;-) Powiem tylko tyle, że przestała mnie tak bardzo boleć "cebulacka mentalność polaków", jak trochę poprzebywałem wśród Aryjskiej Elity. Do fryców to w ogóle trzeba mieć zdrowie...
A co do kwestii że to nie są CI imigranci, to oczywiście masz rację. Ale taki nagłówek, że IMIGRANCI COŚTAM COŚTAM lepiej się sprzeda. ;-) :P
Najbardziej zj***ni Turcy, to i tak nie ci, co świeżo wyemigrowali, a ci którzy żyją już kilka pokoleń i czują się pewnie. Z tych wszystkich obcych, wydaje mi się że właśnie oni są najbardziej podupceni. No, może jeszcze co poniektórzy Polacy. ;-)

nowynick

2019-02-07, 14:12
jakieś takie mało wiarygodne to źródło, poza tym jak twierdzą, że na nagraniu widać to czemu nie pokazali?

freaky

2019-02-07, 18:13
Aż Robert Górski mi się przypomniał.

-Ja nie czytam Super Expressu. Co się stało?
-Wszyscy się potknęli? 3 osoby naraz? O kamień?
-Tato, jak ktoś ma pecha, to i w dupie palec złamie.

SuchyHarry

2019-02-07, 18:33
oni są pie**olnięci.

krasnal_hałabała

2019-02-07, 19:06
Turcy to jeszcze zrozumiem ale Grecy to nie są Kozi Weterani...

Sa...........hi

2019-02-07, 19:31

nwtinamou

2019-02-07, 19:44
I pewnie wszyscy świadkowie ogłuchli i nie słyszeli gromkiego allahu akbar