Imigranci wepchnęli pod pociąg trzech nastolatków

poligon6 • 2019-02-07, 11:00
W Norymberdze doszło do tragedii. Imigranci wepchnęli trzech 16-latków na tory. Sprawcami okazali się Turek oraz Grek.

Niestety, dwóch chłopaków zginęło pod nadjeżdżającym pociągiem, trzeciemu udało się w ostatniej chwili uciec. Luca i Frederic pochodzili z Heroldsberg. Nastolatkowie byli popularnymi, dobrze zapowiadającymi się piłkarzami. W piątek wieczorem wraz z przyjacielem udali się do jednego z norymberskich klubów. Około północy planowali wrócić do domu pociągiem.

Niemieckie media, w tym "Süddeutsche" oraz "Rundfunk" podają, że był to „wypadek”, a chłopcy sami „upadli” na tory w wyniku bójki.

Natomiast nagrania z monitoringu są dowodem, że chłopców celowo wepchnięto na tory. Pociąg jechał z prędkością około 80 km/h, 16-latkowie zginęli na miejscu...

https://mocnefakty.com/informacje/p,dlaczego-niemieckie-media-ich-chronia-imigranci-wepchneli-pod-pociag-trzech-nastolatkow.html

SuchyHarry

2019-02-07, 22:06
nwtinamou napisał/a:

I pewnie wszyscy świadkowie ogłuchli i nie słyszeli gromkiego allahu akbarNie, wyrazili pewnie tylko swoje zaniepokojenie zaistniałą sytuacją.

ellsworth

2019-02-07, 22:34
Siemasz123 napisał/a:

Cali Niemcy. Zamiatają pod dywan wszystko co może mieć jakikolwiek związek z uchodźcami/emigrantami... Nie pierwsza taka sytuacja...
Niegdyś 'dumna rasa panów' traci bezpowrotnie resztki godności... Adolf się pewnie w grobie przewraca.


Taaa. Turek i Grek. Wzorcowy przykład imigrantów. Niczym Flip i Flap... Jebnij się w ten pusty łeb!

stiuardPL

2019-02-08, 06:43
U nas od tego są kolumny rządowe, nie będą jakieś imigranty po naszych jeździli.

poligon6

2019-02-08, 08:22
ellsworth napisał/a:

Taaa. Turek i Grek. Wzorcowy przykład imigrantów. Niczym Flip i Flap... Jebnij się w ten pusty łeb!Sam sie jebnij, bo chodzi o fakt przemilczenia przez prase faktu. Jak jakis pijany polaczek wjedzie na lotnisko samochodem to wszystkie niemieckie gazety o tym trąbią. Tu zaj***no trzech młodych ludzi i cisza.

SuchyHarry

2019-02-09, 06:06
poligon6 napisał/a:

Sam sie jebnij, bo chodzi o fakt przemilczenia przez prase faktu. Jak jakis pijany polaczek wjedzie na lotnisko samochodem to wszystkie niemieckie gazety o tym trąbią. Tu zaj***no trzech młodych ludzi i cisza.Bo Niemcy są zj***nym narodem popadającym ze skrajności w skrajność. Dlaczego tak uważam? Dlatego, że w czasie wojny popełnili tyle zbrodni wojennych w imię swojej chorej ideologii o czystości rasy po to, by po latach zrzucać winę na Polaków ("polskie" obozy zagłady, serial "Nasze matki, nasi ojcowie"), dlatego że naściągali do siebie taki tabun ludzi, że jak im się zaczęło przelewać, to na zasadzie "filtrowania" chcieli tych lepszych zatrzymać u siebie, a resztę niepracującego gówna porozsyłać po innych krajach Europy na niespotykaną skalę i w razie potencjalnych zamachów byłby to "wewnętrzny problem każdego z takich krajów" (tradycyjnie skończyłoby się jakimiś marszami przeciw przemocy, albo bazgraniem kredą po chodnikach) oraz dlatego, że tuszują właśnie takie informacje w mediach (sylwestrowe macanko i nie tylko w Kolonii, albo nazywając zamachy "incydentami") oraz wykorzystujący każde, najmniejsze potknięcie Polaka u nich w kraju jako zasłonę dymną dla tego typu informacji, jak ta z tematu i nie tylko.

TFU k***a w ich stronę.

wudun

2019-02-09, 22:01
Nie to że się czepiam ale gdzie jest nagranie? Bez nagrania wszystko to co napisałeś to o kant dupy. Równie dobrze mogli sami skoczyć.

Dowody dowody jeszcze raz dowody. W szczególności jak za źródło podajesz mocnefakty bo to taki pudelek o ciapatych.