18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Imigranci uciekają ze Szwecji

Ra...........hi • 2017-02-20, 10:37
Eksplozja przemocy w Szwecji doprowadziła do tego, że już sami somalijscy imigranci poczuli się zagrożeni – informuje w reportażu norweska telewizja NRK.

Jeszcze niedawno imigranci z Somalii zachwalali Szwecję. „To dobre państwo. Przyjeżdżasz i dostajesz mieszkanie i pieniądze” – mówili. W dodatku nie musisz pracować – bezrobocie wśród imigrantów jest co najmniej dwa razy większe niż wśród Szwedów. Teraz ta socjalna sielanka skończyła się niczym ucięta nożem.

Wielu somalijskich imigrantów przyznaje, że o wiele bezpieczniej czuli się we własnym kraju, niż teraz w Szwecji. Jednym z nich jest Mohamed Dame, który na skutek prześladowania przez uzbrojone gangi w Göteborgu musi się teraz ukrywać z całą rodziną i zastanawia się nad powrotem do Somalii.

„Dookoła trwa wojna. Broń i narkotyki są wszędzie” – opisuje imigrant sytuację na szwedzkich przedmieściach w rozmowie z telewizją NRK. Nie on jeden jest tym przerażony. Z muzułmańskich przedmieść musiało uciekać przed grasującymi tam bandami wielu spokojnych imigrantów.

Całość tutaj: Źródło

nowynick

2017-02-20, 10:47
k***a kogo Szwedzi wpuścili do własnego kraju, że ludzie którzy sp***alali przed Somalijskimi bojówkami ich boją się bardziej? :shock:

ddss

2017-02-20, 10:58
No to niech wypie**alają skąd przypełzneli :ciasteczkowy:

Jajcarz

2017-02-20, 12:33
Wiadomo, że część imigrantów/uchodźców to też normalni ludzie szukający lepszego miejsca dla siebie i dla swojej rodziny. Wyobraźcie sobie, że uciekając przed swoimi oprawcami np. z takiej Syrii, trafiacie do ośrodka gdzie jesteście usadowieni razem z tymi, którzy się nad wam znęcali, bo oni też dostali prawo pobytu :D . Jedna, wielka komedia. Wiadomo, że takie teksty ,,o wiele bezpieczniej czuli się we własnym kraju, niż teraz w Szwecji'' są duzym naduzyciem, ale z drugiej strony to kto wie. Jeżeli żyli w jakieś bezpieczniejszej strefie, a chcieli wykorzystać i spieprzyć z tego swojego k***idołka to może rzeczywiście jest dla nich tam niebezpieczniej.

spyyd3r

2017-02-20, 12:47
To wypie**alać do Somali i krzyż na drogę :D Lubię to

Volfodzio

2017-02-20, 13:25
Przyjechali, ubogacili kulturowo, pokorni i jednak nieco pierdołowaci Szwedzi dostosowali się zgodnie z lewackim pojmowaniem wolności (bez odpowiedzialności) no i cóż... W gettach zrobiła się druga Somialia, ino gorsza bo suto podsypana kaską z socjalu. W dodatku Mkbebe z Abdulem posunęli jakąś małolatę to nie dość, że ich nie ukarali to jeszcze przeprosili, za niedogodności podczas procesu, a gówniara dostała zakaz zbliżania się. Takie cuś musi działać pobudzająco na kryminalną kreatywność... Jak dodać do tego fakt, że muzułmanie tak to sobie sprytnie poukładali, że na emigracji to w zasadzie Allah nic nie widzi i mogą robić co im się podoba no to why not?

C.Z.E.S.I.E.K

2017-02-20, 14:16
Jajcarz napisał/a:

Wyobraźcie sobie, że uciekając przed swoimi oprawcami np. z takiej Syrii, trafiacie do ośrodka gdzie jesteście usadowieni razem z tymi, którzy się nad wam znęcali, bo oni też dostali prawo pobytu :D .

Z oprawcą się walczy a nie sp***ala przed nim. :sparta:

Henboh

2017-02-20, 14:25
Przecież to fake.

omgłomatkobosko

2017-02-20, 15:20
Ach ci waleczni Szwedzi. Pogonili kota Somalijczykom. Brawo.

mygyry

2017-02-20, 15:36
Ratoshi napisał/a:

bezrobocie wśród imigrantów jest co najmniej dwa razy większe niż wśród Szwedów.


Cóż za eufemizm

parolpl

2017-02-20, 17:11
Bardzo dobrze. Zainstalować kamerki w getach kolorowych, wziąć popcorn i się śmiać, jak nawzajem wyżynają.

siwybis

2017-02-20, 17:25
Potomkowie wikingów...

lapps

2017-02-20, 17:29
nowynick napisał/a:

k***a kogo Szwedzi wpuścili do własnego kraju, że ludzie którzy sp***alali przed Somalijskimi bojówkami ich boją się bardziej? :shock:



takie same somalijskie czy tam afganskie czy jakies bojowki, tylko ze w rodzinnych krajach grozily im jakies konsekwencje. w szwecji nie groza im konsekwencje wiec robia co chca

maddog77

2017-02-20, 18:51
A to już wiem po co im szariat żeby to bydło na smyczy trzymać.

4x4offroad

2017-02-20, 21:04
Mieszkałem w Göteborgu rok czasu, było to chyba w 2007r. i w moich oczach było to najspokojniejsze miasto (państwo też) w jakim mieszkałem, a objechałem prawie całą Europę.
Przykro czytać co te brudasy tam narobiły, i mam nadzieję że nie dojdzie do tego w naszym kraju, mamy już dość żydków którzy niszczą nasze państwo od środka.