18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Imigranci prawie zajebują policjanta

corpo_kills_me • 2016-09-17, 13:15
Najprawdopodobniej sytuacja miała miejsce gdzieś na południowo-wschodniej granicy.
Imigranci trzymają policjanta, zabierają mu sprzęt i broń (?) a potem jeden napie**ala go kamieniem po głowie.

k***a czemu nikt nie strzela do tych biegających gówien?!



Jak było to wyj***ć

~Velture

2016-09-17, 13:20
No a reszta policji stoi i się zastanawia co poprawnie politycznego mogą zrobić aby nie stracić pracy i nie było w mediach jak to któryś powiedział coś niestosownego już nie mówiąc jakby rękę podniósł na biednego bezbronnego ciapatka który się pogubił i nie wiedział, że nie wolno tak robić.

Halman

2016-09-17, 13:21
k***a.. to jest inwazja na naszych oczach a my to tylko komentujemy.. wnuki nas zajebią za bierność!

Ni...........ny

2016-09-17, 13:36
Czy mi się wydaje czy oni tam w 2:00 hablar espanol ? :kawa:
Może to gdzieś w Ameryce południowej tylko jakiemuś pendejo się popie**oliło

mygyry

2016-09-17, 13:49
Jak zwykle ofiarami są nie ci co powinni, współczuje policjantom, że w każdym systemie są tylko naiwnymi trybikami w machinie politycznej

grzejnikowy

2016-09-17, 13:58
@ niezwyciężony - też mi się widzi że to jakieś spidygonzalesy są, czyli Meksyk. Imputowanie zdarzenia do południowo-wschodniej granicy jest niesmaczne, chociaż tam też się cuda dzieją. Po pierwsze Grecy by to olali a Węgrzy zrobiliby z brunatnych miazgę

saves

2016-09-17, 14:40
A na Węgrzech chcą sądzić kierowcę, który jako jedyny wiedział jak należy z nimi postępować.

mazga50

2016-09-17, 14:45
to Ameryka Południowa albo Środkowa...

ti...........ax

2016-09-17, 15:22
k***a no nie tyle co zakaz ale powinien być nakaz strzelania do nich. Dostajesz broń 100 szt. amunicji i jak zobaczysz imigranta a nie zastrzelisz to rok więzienia.

ProVVe

2016-09-17, 16:29
"Najprawdopodobniej sytuacja miała miejsce gdzieś na południowo-wschodniej granicy"



Wszechświata jak w Bombie? i wszystko co organiczne zamienia się tam w ch*ja? Bo inna nie przychodzi mi do głowy lokalizacja




PS. A tak jak zbiegają tak ich ścierwa powinny wyrównać cały ten teren

corpo_kills_me

2016-09-17, 17:37
@up

Macie rację. To południowa albo środkowa Ameryka. Nie zmienia to faktu, że nielegalni imigranci w każdym zakątku ziemi to ścierwo a policjant z filmiku jest przech*jem, że dał sobie tak potulnie broń odebrać jeszcze na takim otwartym terenie.

maro77oi

2016-09-18, 00:30
To najprawdopodobniej Boliwia, gdzie odbywają/odbywały się protesty górników.
Poszperaj wpierw i znajdź informacje a nie wrzucasz bezmyślnie.

bananb

2016-09-18, 00:45
ci emigranci to boliwijscy gornicy panie F.Mercury :mrgreen:

szklanka

2016-09-18, 01:18
napisałbym coś, ale jeszcze nie zapłaciłem 700zł za poprzedni post....

de...........nt

2016-09-18, 01:42
Farrokh napisał/a:


prawie zajebują



Tutaj na chwilę zaniemówiłem. O ile być może da się kogoś "prawie zaj***ć", ale "zajebywać"? Wyższa szkoła jazdy, do rana będę przeszukiwał wszelkie dostępne słowniki języka polskiego, bo może ja się mylę.

Farrokh napisał/a:


południowo-wschodniej granicy.



Mongolsko-Kanadyjskiej?

Farrokh napisał/a:


zabierają mu sprzęt i broń



Broń, to ja rozumiem. Sprzęt, to niby broń, choć nie zawsze. Sam chyba wiesz najlepiej, co miałeś na myśli.

Łap piwo (sam materiał dobry), przyda się na kaca, bo chyba byłeś pod lekkim wpływem wrzucając ten temat na forum, bo ogólnie, to tematy wrzucasz z sensownymi tytułami i opisami, drogi Kolego :piwo: