18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Im your bitch"

HackerAGD • 2018-02-25, 14:45
Kiedy siostra wyznaje Ci miłość

PS. Niestety ale linku do całości nie mam


~Velture

2018-02-25, 14:48
Dlatego uważam, że na internet powinno być zezwolenie poprzedzone egzaminami i wymaganym wiekiem tak jak na jazdę samochodem.


Halman

2018-02-25, 14:56
Velture napisał/a:

Dlatego uważam, że na internet powinno być zezwolenie poprzedzone egzaminami i wymaganym wiekiem tak jak na jazdę samochodem.


a ty masz certyfikat ISP na ironię i sarkazmy ?

~Velture

2018-02-25, 14:59
HAL9000/2 napisał/a:


a ty masz certyfikat ISP na ironię i sarkazmy ?


Mam dwa i jestem w trakcie wyrabiania trzeciego na ból dupy. 8-)

Ba...........yk

2018-02-25, 15:54
Kazirodztwo w śród żydów to normalka.

HackerAGD

2018-02-25, 16:18
Rebeliant_ZPF, pie**olisz głupoty, r*chałbyś, nawet jakby to była twoja siostra, a jak nie Ty to napewno ktoś inny :krejzi:

józekdeluxe

2018-02-25, 17:03
Nie dość że poj***na to jeszcze brzydka

Dzisiaj

2018-02-25, 17:37
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Zagadka.

Co wyrośnie z tej dziewczynki?

A: Zwykła szmata
B: Zwykła k***a
C: Zwykła szmata dla chłopaka, zwykła k***a dla tych co w kolejce



D: Zwykła idiotka

Mo...........de

2018-02-25, 21:11
@Velture nie zdziwię się jeśli kiedyś tak będzie, wszystko do tego prowadzi.

gabriel0

2018-02-25, 23:14
Gdzie można kupić taką siostrę?

Sa...........hi

2018-02-26, 02:48
gabriel0 napisał/a:

Gdzie można kupić taką siostrę?


W sklepie z siostrami.

100Burned

2018-02-26, 10:41
Kolega z pracy ma córkę, która jest jeszcze 100% gówniakiem. 11 albo 12 lat chyba. Kiedyś przy flaszce mi powiedział że w historii przeglądarki na jej laptopie znalazł hasła typu ,,goli ludzie robią sex" albo ,,goły pan" itd. To poj***ne nieziemsko ale niektóre gówniary, takie dzieci mogą interesować się wiadomo czym i szukać tego w sieci. k***a jak zostanę ojcem i będę miał córkę (mam nadzieję że nie) i wyczaję coś takiego jak kolega to będzie wpie**ol. Dziewczynka w wieku 12 lat powinna interesować się lalkami barbie a nie ku*asami. :kawa:

Wiewór

2018-02-26, 10:44
100Burned napisał/a:

Kolega z pracy ma córkę, która jest jeszcze 100% gówniakiem. 11 albo 12 lat chyba. Kiedyś przy flaszce mi powiedział że w historii przeglądarki na jej laptopie znalazł hasła typu ,,goli ludzie robią sex" albo ,,goły pan" itd. To poj***ne nieziemsko ale niektóre gówniary, takie dzieci mogą interesować się wiadomo czym i szukać tego w sieci. k***a jak zostanę ojcem i będę miał córkę (mam nadzieję że nie) i wyczaję coś takiego jak kolega to będzie wpie**ol. Dziewczynka w wieku 12 lat powinna interesować się lalkami barbie a nie ku*asami. :kawa:


Dzieci interesują się seksem! O k***a jak ona jest chora popie**olona! Do psychiatryka z nią!

Za dużo katechizmu czytasz :)

100Burned

2018-02-26, 10:50
Abraxus napisał/a:


Dzieci interesują się seksem! O k***a jak ona jest chora popie**olona! Do psychiatryka z nią!

Za dużo katechizmu czytasz :)



Dzieci mają się uczyć i odkrywać swoje zainteresowania oraz rozwijać się społecznie. Na seksy przyjdzie czas. Rodzic co akceptuje, że dziecko staje się apatyczne, niezainteresowane niczym musi pogodzić się z tym że takie dziecko- elektrozombie zacznie szukać przyjemności w grzebaniu sobie w gaciach, żarciu niezdrowych rzeczy i marnowaniu czasu przed kompem/konsolą. Moje dzieci takie nie będą. Czas w internetach ściśle określony upłynie, dostanie piłkę jedno z drugim i niech wypie**ala na dwór. Nie piłka? Kupię gokarta, krosika, quada niech jeździ jak tata. Albo jakiś instrument. Jest tyle fantastycznych rzeczy. Może łuk, wiatrówka albo sztuki walki?