18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Iluminaci - Przepowiednia

Foxon • 2013-03-01, 00:53
Film animowany o Iluminatach, symbolice, fałszywym mesjaszu i o kluczowych wydarzeniach z ubiegłych lat. Warty obejrzenia.
Enjoy. :-)



Znaleziony na YT.

Te...........ed

2013-03-01, 01:22
Mocny materiał, piwo leci.

Na...........na

2013-03-01, 02:08
Przepowiednia na dziś: Wszyscy umrzemy

A tak na serio, filmik warty obejrzenia (ładnie przedstawione) aczkolwiek parę fragmentów inaczej bym zintepretowała na podstawie obrazu :)

Ant1984

2013-03-01, 02:53
Ogólnie cała tematyka się powtarza, bo słyszałem już wiele z tych przepowiedni. Materiał ciekawy.



Każdy(a) z Was ma w domu żywność trzymaną gdzieś w szafkach, która może dłużej poleżeć, np. makaron, czy kaszę.
Zastanówcie się - nic by się nie stało, gdybyście mieli tego nieco więcej.
Produkty suche pozostaną zdatne do jedzenia tak długo, jak nie dostanie się do nich wilgoć (wtedy zapleśnieją), lub robaczki (które sklejają jedzenie takimi pajęczynkami) - czyli właściwie na zawsze :)
Nigdy nie wiemy co przyniesie przyszłość. A nawet powiem, że robi się coraz mniej ciekawie w Polsce, Europie i na świecie. Zawsze warto posiadać pewną ilość zapasów żywności na "w razie czego".
Bo kiedy stanie się to potrzebne, to będzie już za późno, żeby iść na zakupy.
Szkoda Ci kasy? To pomyśl, że ceny przecież idą ciągle w górę, więc tylko zaoszczędzisz ;)
Zainteresowałem Cię? To drugi krok: nie patrz na objętość, czy wagę zapasów - ilość żywności oceniaj tak, że wyobrażasz sobie na ile dni/ tygodni/ miesięcy Ci to starczy.


Na poparcie mojego rozumowania przedstawiam wypowiedzi mądrych ludzi, których nosiła nasza Ziemia:

- A wise man in times of peace prepares for war - Horace (Mądry człowiek w czasie pokoju przygotowuje się do wojny)
- We should provide in peace what we need in war - Publilius Syrus (Powinniśmy w czasie pokoju zgromadzić to, co będzie nam potrzebne w czasie wojny)

Pozdrawiam wszystkie otwarte umysły :)

Naesse

2013-03-01, 07:38
Ciekawe... Kilka rzeczy odczytałabym inaczej, wg mnie o kilku zapomniano, ale... Jest nieźle. Chyba to puszczę na zajęciach

alanhawk

2013-03-01, 11:26
modle sie zeby to byla pradwa o tych "tajnych samolotach usa" które zaatakuja fucken muslimów

Te...........ed

2013-03-01, 15:03
@up

Znowu byłaby wojna i znowu nasi by obrywali za hamerykanów.

wiktormuzyk

2013-03-01, 17:27
Ant1984 napisał/a:

- A wise man in times of peace prepares for war - Horace (Mądry człowiek w czasie pokoju przygotowuje się do wojny)
- We should provide in peace what we need in war - Publilius Syrus (Powinniśmy w czasie pokoju zgromadzić to, co będzie nam potrzebne w czasie wojny)

Pozdrawiam wszystkie otwarte umysły :)



Czyli samych kretynów nosi nasza Ziemia. Zamiast myśleć o wojnie skupcie się na pokoju, a wojen więcej nie będzie. Howgh.
Te teorie spiskowe też o dupę roztrzaskać.

Ork.Fajny

2013-03-01, 22:02
wiktormuzyk, świetnie... Tylko że ty nie jesteś sam. Ty zapchasz sobie głowę pokojowym świątecznym wydaniem My Little Pony a twój sąsiad nie musi ciebie słuchać i zapcha sobie łeb mało pokojową książką pt. "101 sposobów na odstrzelenie sąsiadowi dupy".
I tu się cała ta głupia pacyfistyczna teoria rozbija. Jesteśmy różni i różne rzeczy chodzą nam po głowach. I tylko silna armia po obu stronach jest zapewnieniem że każda strona dobrze pomyśli przed atakiem.

_R...........s_

2013-03-02, 16:48
0:59 Ja pie**ole, czyli znaczna część młodzieży szkolnej, rysująca sobie ku*asy w zeszycie to jacyś sataniści?
Niby dorośli ludzie a w magię i przepowiednie wierzą. Może do wróżki idźcie i zapytajcie się, co was czeka podczas tego "końca świata".
Najśmieszniejsze jest to, że ten filmik jest w "dokumentalnych", po ch*j w ogóle ktoś robił ten dział, skoro połowa materiałów tu to jakieś gówno, nie mające nic wspólnego z dokumentami.

Foxon

2013-03-03, 22:04
@up
Wstawiłem to dla rozrywki. Wstawiłem do działu dokument bo ma w sobie jakieś tam dokumentalne fakty. Każdy ma inny gust czy to muzyczny czy to filmowy czy jakiś tam i każdemu może się co innego podobać. Sadol podupada i jak mówiłeś że ponad połowa materiałów w dziale "dokumenty" jest kijowa to wina modów ze takie coś puszczają w eter, nie do końca tych co takie materiały zamieszczają. Może i ten filmik jest skazany na zgnicie w czeluściach poczekalni i nigdy nie wyjdzie na główną, ale taki jego los.

A robi źle ten co nic nie robi.

bishfinger

2013-03-04, 07:53
Cały ten "kryzys" ma jakiś cel, jest podtrzymywany za wszelką cenę, bo jak inaczej nazwać zaciąganie kredytów gdy przyczyną "kryzysu" jest zadłużenie?
Impulsem do "kryzysu" był nagły spadek wypłacalności Amerykanów którzy zaciągnęli kredyty, efektem były ogromne spadki na giełdach, pierw amerykanskich później europejskich. Kto oglądał giełdę nowojorską ten wie że mają tam wzrosty od dawna, więc czemu nie jest to impulsem do zakończenia "kryzysu"?
Oglądałem kiedyś film dokumentalny (nie spiskowy) o kontroli mas w państwach komunistycznych, faszystowskich. Rządy najpierw tworzyły problem żeby w końcu rozwiązać go po swojej mysli - czytaj zacisnąć pas na szyi obywateli.

neshlo

2013-09-24, 01:11
Jeżeli chodzi o znak motyla. To symbolizuje on nie wolność, tylko przejście w nową erę jest to znak sekty new age.