18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ile wychodzi?

Di...........ar • 2018-03-30, 21:08
Dwadzieścia jeden dwadzieścia 8-)


Halman

2018-03-30, 21:11
pasażerowie wyklęci bogatsi o 21 zł

castagir

2018-03-30, 21:14
Proponuję to jeszcze na wykop.pl wrzucić - tam potrafią zajmować się takimi sprawami.
Poza tym j***nym sebom maczeta w dupę za taki występek.

Moby_Dick

2018-03-30, 21:16
Myślałem, że jak wyjdzie to mu jeszcze furę zapie**olą. Ehh.. amatorka.

C0...........BO

2018-03-30, 21:16
a ten zapis to podaje prędkość obrotu ziemi. czy do nabijania km podczas postoju? :D

QQłka

2018-03-30, 21:29
Tym sposobem sebixy nazbierali na harnasie

kokos_123

2018-03-30, 21:41
C0C0JAMBO napisał/a:

a ten zapis to podaje prędkość obrotu ziemi. czy do nabijania km podczas postoju? :D

Normalna niedokładność GPS-a, satelity uwzględniają nawet zmianę czasu ze względu na ich prędkość względem ziemi, nie ma mowy o mierzeniu ruchu obrotowego ziemi.

C0...........BO

2018-03-30, 21:52
HAL9000/2 napisał/a:

pasażerowie wyklęci bogatsi o 21 zł


Nie Panie Kolego... ten na przodzie jeszcze coś zaj***ł... widać że patosy miały to opracowane

saves

2018-03-30, 21:58
Nie przewidzieli kamerki. Piękny dowód w sprawie o rozbój.

latino_lover

2018-03-30, 22:00
castagir napisał/a:

Proponuję to jeszcze na wykop.pl wrzucić - tam potrafią zajmować się takimi sprawami.
Poza tym j***nym sebom maczeta w dupę za taki występek.



Właśnie sprawdziłem i wrzucili na wykop już 8 godzin temu.

https://www.wykop.pl/link/4239273/napad-na-taksowkarza-i-kradziez-telefonu-w-warszawie/

Podejrzewam, że w niedługim czasie ktoś wrzuci ich fejsbuka i zgłosi na policję. Warto dodać, że ukradli jeszcze telefon (widać wyraźnie, że ten z przodu sięgnął po coś, a po ich ucieczce muzyka przestała grać w samochodzie).

Jeszcze jeden ciekawy wpis z wypoku

Cytat:

A ja Ci powiem, że po 17 latach wykonywania taksówki nocą, głównie pod klubami, uważam, że szyba nie jest w ogóle potrzebna. Jeżeli chcą zaatakować to nie jest to żadna przeszkoda. Jedyną obroną taksówkarza i najskuteczniejszą zarazem jest unikanie podejrzanego towarzystwa. Inna kwestia, że taksówkarz nocą powinien być sportowo przygotowany do wykonywania zawodu.
W tej sytuacji, wyszedłbym z auta pod byle pretekstem, z głupim tekstem typu, chyba mam kapcia, W momencie gdy drugi się przesiadał było od razu wiadomo, że będzie akcja, takie zachowanie jest ekstremalnie nietypowe, nigdy nie widziałem, żeby ktoś to robił, a przewiozłem ok 140 000 ludzi.
Telefon, na bank, byłby schowany w kieszeni, wtedy zamiast duszenia, byłby sparing.

Sam miałem kilka przypadków, gdzie odmawiałem kursu, następny w kolejce, już mniej czujny, ew bardziej pazerny, zaliczał awanturę. Przez pierwsze kilka lat, jeździłem nierozważnie, szamotaniny, bójki odbywały się regularnie, po jakimś czasie zacząłem unikać konfliktów i odmawiać kursów, problemy skończyły się natychmiast. Przez 12 lat praktycznie zero epizodów, pyskówek z pijakami oczy nie liczę, ale to jakby inna kategoria kontaktów z klientem.


RoboCat

2018-03-30, 22:00
Mam dylemat - czy dobrze bo wyj***li zlotowe czy zle bo w koncu to j***ne zlodziejskie mendy :D

latino_lover

2018-03-30, 22:15
Cytat:

Mam dylemat - czy dobrze bo wyj***li zlotowe czy zle bo w koncu to j***ne zlodziejskie mendy



Złotówa kantuje ludzi na pieniądze, a sam płacze jak mu się tworzy konkurencja w postaci ubera lub prywatnych taksówek z niższymi stawkami. Jak normalnie człowiek pracuje i uczciwie to nie jest złotówą tylko taksówkarzem.

Ke...........nt

2018-03-30, 23:00
Jakby jeździł uberem, to nie mieliby mu co ukraść...

tranzystor

2018-03-30, 23:05
saves napisał/a:

Nie przewidzieli kamerki. Piękny dowód w sprawie o rozbój.




Patrząc na ich ryje nadal uważasz, że są w stanie coś przewidzieć? Oni po prostu mają w dupie kamery, a nawet wśród swojego towarzystwa wyklętych będą mieli "fejm".

TłustyManat

2018-03-30, 23:13
Cokolwiek dostaną za ten wybryk to będzie to za mało.
Takie ścierwo to tylko do utylizacji żeby już więcej nie zatruwało społeczeństwa.