18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ikonki piw

Argeusz • 2019-01-07, 23:35
Moim zdaniem aktualna ikonka piwa jest ch*jowa, ta piana też jakaś taka nienaturalna.
Mogę wykupić dowolną ikonkę ze stocka, bo ten grafik, którego zatrudniliście, zrobił ch*jową robotę.

Poniżej wklejam przykładowe stockowe ikonki i zdjęcia, jak piwo wygląda, bo najwyraźniej jeszcze go na oczy nie widzieliście szanowna moderacjo-administracjo.










Centurion

2019-01-07, 23:58
Wybierzcie jakąś która będzie Wam pasowała to sam kupię
Musi pasować do kolorystyki strony i być w formacie .svg bądź transparentny .png

tomgru

2019-01-08, 00:26
to co było przed zmianami było jak na razie najlepsze, wystarczy wrócić

solltys

2019-01-08, 00:39
Drogi autorze, jako grafik muszę stwierdzić że ch*ja się znasz, przy takich małych rozmiarach trzeba iść w maksymalny minimalizm, to co wrzuciłeś po pomniejszeniu wyglądało by jak zwykła kupa gówna bo jest zbyt wiele detali.

Mors_Nigra

2019-01-08, 01:00
Ta która teraz jest jest okropna, bo to co ma robić za pienę wygląda dziwacznie, ale gdyby tak ktoś sprawny ją przerobił, i zwyczajnie dodał ładnie wymienił na takie z białą pianą to by myślę pasowało jak ulał. Tutaj podgląd, ale to zrobione ch*jowo, tak, żeby zobaczyć.


solltys

2019-01-08, 01:38
Zrobiłem w wolnej chwili 2 wersje ikonki piwa, oczywiście nie da się zadowolić wszystkich ale jeśli stworzycie opis idealny jak taka ikonka ma wyglądać to ją wykonam tak aby zadowolić chociaż większość, czekam na jakiś feedback. ;)





+ Bonus czyli to co jest tyle ze z białą pianą (fajna minimalistyczna ta ikonka, nawet bez tej białej piany więc nie wiem co Wam się w niej nie podoba).









Podgląd dla osób z mniejszą wyobraźnią (Prawym na obrazek i "pokaż obraz" aby zobaczyć w pełnym rozmiarze): ;)








gabriel0

2019-01-08, 01:39
Proponuję takie.



Fajne toto że klop jest na pasku. Było takie o wcześniej?

Argeusz

2019-01-08, 02:04
@solltys no i gitara, ta 1 i druga eleganckie. Jak wytrzeźwieję to postaram się zrobić jakąś ankietę.

sa...........os

2019-01-08, 03:02

solltys

2019-01-08, 05:48
Pobawiłem się jeszcze trochę i wyszło mi coś takiego (atutem tej ikonki jest fakt iż jest to ikonka robiona specjalnie pod sadistic a nie jakiś gotowy stock i nie ma mowy aby ktoś jej używał gdzieś indziej jeśli jej nie ukradnie :p):





Jeszcze więcej piany dla tych którzy tak spinali że piwo na puste kufle podmienili. :p








Z tym że ikonka powyżej jest jedynie wersją podglądową i może nie wyglądać po wrzuceniu na stronę tak jak wygląda na moim podglądzie (jeśli została by wybrana to będę musiał znać docelowe wymiary ikonki do jakich jest skalowana i ją przystosować odpowiednio (takie uroki ikonek gdzie jest dużo detali). A jak dalej coś nie pasuje to macie wiele przykładowych wariantów i wyobraźnie więc działajcie

EDIT:

Ewidentnie mam problemy z bezsennością. :-(







~żułw

2019-01-08, 09:20
ja to nie lubie jak jest dużo piany

TT4

2019-01-08, 09:35
Ja jestem za wybraniem któregoś z projektów solltysa.

ag...........th

2019-01-08, 09:49
Piwo od sołtysa :!:

Centurion

2019-01-08, 09:59
Duży obrazek ma 38px, mały 26px, ale małym bym się nie przejmował, niech tylko duży wygląda dobrze

Ogólnie ikonki chodzą w formatach 32px, można by zmniejszyć ten duży 38px do 32 i też wygląda ładnie - ważne żeby nie miał żadnych marginesów, czyli musi być prostokątny