18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Igranie z życiem na latarni

fantastico • 2018-06-06, 09:55
Rosjanin postanowił wisieć na latarni lecz mu się nie udało i spadł.


~DMT

2018-06-06, 09:58
k***a, tyle czekania, a tu w kulminacyjnym momencie cenzura... :homer:

poligon6

2018-06-06, 10:08
Rosjanie to tacy biali murzyni.

Wiewór

2018-06-06, 10:11
@up biali murzyni Europy to są Polacy bo pracują za 2100 brutto i oddają państwu 85% dochodu nie dostając w zamian nic.
Rosjanie po prostu mają mielonkę zamiast mózgów bo piją.

~Beny

2018-06-06, 10:14
Rosjanie, Rosjanie a internety mówią, że to Bośniacy.

SirMajkel

2018-06-06, 10:44
Abraxus napisał/a:

@up biali murzyni Europy to są Polacy bo pracują za 2100 brutto i oddają państwu 85% dochodu nie dostając w zamian nic.
Rosjanie po prostu mają mielonkę zamiast mózgów bo piją.



a najlepsze jest to, że większość Polaków twierdzi, że jest zajebiście i tak dalej będą głosować na PIS, PO albo jakiś inny ryj ze starego układu.

mygyry

2018-06-06, 10:59
@up jak ktoś jest tak głupi, żeby zarabiać 2tys, to nie powinien mieć praw wyborczych...

Wiewór

2018-06-06, 11:06
@up 66% Polaków zarabia poniżej średniej krajowej. Z tego poniżej 50% zarabia połowę ŚK czyli ok. 2100.
Niestety nie znalazłem w statystykach informacji ilu pracujących policzyli. Należy pamiętać, że statystyka nie zawiera pracujących w firmach poniżej 9 chłopa.
Nawet ja nie jestem tak krytyczny, żeby taką masę ludzi głupkami....
Polacy to są k***a nędzarze. j***ne biedaki. Meksykanie Europy.
Najgorsze jest, że w ogóle nie są zainteresowani, żeby cokolwiek z tym zrobić.
Jakby na zachodzie w jakimś kraju była taka przepie**olona bieda to bym im k***a miasta płonęły 24/7 a rządy by sp***alały na uchodźstwo.

mygyry

2018-06-06, 11:10
@up nie bądź naiwny 3/4 dorabia na czarno, lub "pod stołem" żeby dostać świadczenia socjalne.

htp

2018-06-06, 12:03
mygyry napisał/a:

@up nie bądź naiwny 3/4 dorabia na czarno, lub "pod stołem" żeby dostać świadczenia socjalne.


W tym roku wszystkie 60-letnie kobiety przeszły na emeryturę i zaraz wróciły do pracy.

mygyry

2018-06-06, 12:14
@up No i nie ma się im co dziwić, system ich r*chał 60 lat to one teraz mają okazję go wyr*chać chociaż trochę

weryfikator4

2018-06-06, 12:37
mygyry napisał/a:

@up No i nie ma się im co dziwić, system ich r*chał 60 lat to one teraz mają okazję go wyr*chać chociaż trochę



Czyli między innymi nas r*chają te 60 letnie kobiety. My pracujemy na socjal dla ludzi, którzy zwalniają się i pracują na czarno dla zasiłków.

mygyry

2018-06-06, 12:59
@up dokładnie tak, to jest to właśnie patologiczne błędne koło, które jest toczone między innymi przez zusowską piramidę finansową, gdzie nikt nie pracuje na siebie, tylko na innych a oni zacierają ręce jak się ktoś przekręci i wtedy jego wieloletnia składka znika. Rozdmuchany system socjalny jest wieloletnim efektem każdej kolejnej władzy, która kolejnym dokłada do tych świadczeń kupując głosy za ich własne pieniądze.

D3Ton

2018-06-06, 13:02
Następnym razem proponuję asekurację z liny zawiązanej dookoła szyi :)

Wiewór

2018-06-06, 14:48
mygyry napisał/a:

@up dokładnie tak, to jest to właśnie patologiczne błędne koło, które jest toczone między innymi przez zusowską piramidę finansową, gdzie nikt nie pracuje na siebie, tylko na innych a oni zacierają ręce jak się ktoś przekręci i wtedy jego wieloletnia składka znika. Rozdmuchany system socjalny jest wieloletnim efektem każdej kolejnej władzy, która kolejnym dokłada do tych świadczeń kupując głosy za ich własne pieniądze.


Socjalizm już tak ma, że tworzy problemy, które później się rozwiązuje, które tworzą nowe problemy...