18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idiota w mercedesie

Ha...........ng • 2017-09-15, 23:00
Chyba ma jakieś urojenia umysłowe, że tak ludzi zaczepia :shock:

hypertonic

2017-09-15, 23:11
Zwykły kondom na miarę swojego ch*ja :nie_znaju:

lokalnywatażka

2017-09-15, 23:17
Mam nadzieję, że to nagranie rozpęta straszną burzę i przy okazji gównoburzę. I jeszcze taką burzę w szklance jadu, że cwe*issimusa powożącego tym mercedesem szybko znajdą i spadnie na niego klęska wszelkiego hejtu i ciężki, codzienny ostracyzm.
Niepotrzebnie się zdenerwowałem...
Jak można być aż takim pok***ieńcem i swoją nędzną obecnością tylko plugawić co dzień Matkę Ziemię?
Ach, dogoniłbym i poznieważał i poponiżał sk***iałego człekokształtnego, który prowadził to auto.

Czesiek92

2017-09-16, 00:00
Nagrywający blokował lewy pas więc kierowca mercedesa się wk***ił. LEWY PAS SŁUŻY DO WYPRZEDZANIA WY ZJEBY!!!

mazga50

2017-09-16, 00:02
Rozumiem, że ten debil i przygłup stracił już w trybie błyskawicznym prawo jazdy i długo go nie odzyska.

kokos_123

2017-09-16, 00:03
Czesiek92 napisał/a:

Nagrywający blokował lewy pas więc kierowca mercedesa się wk***ił. LEWY PAS SŁUŻY DO WYPRZEDZANIA WY ZJEBY!!!


A czy ty nie wiesz, że jak masz 3 paski, to prawym się pruje, bo tam jest najmniej aut, a wyprzedać nim też można...

adamaniedam

2017-09-16, 00:03
Jak ja kocham tych "krulów" lewego pasa, którym nie umie się dodać, że ten pas służy do k***a WYPRZEDZANIA i że są auta o takiej mocy, prowadzone przez kierowców o takich umiejętnościach, że potrafią ich wyprzedzić. Piwo dla kierowcy mesia, który sadolowami metodami wyprowadza tych krulów z błędu.

wojtekpwse

2017-09-16, 02:52
Nie podniecaj sie tak dałnie:)

jakubczyk1985

2017-09-16, 06:40
Po jakiego wała się tłuczesz lewym pasem?

józekdeluxe

2017-09-16, 08:53
Od zawsze powtarzam, że w tym kraju trzeba przeprowadzić ogólnopaństwowe przymusowe szkolenie z jazdy po drogach szybkiego ruchu. Niestety widok korowodu passatów na lewym pasie przy pustym prawym bądź środkowym jest tak powszechny, że nawet trąbienie, opie**alanie czy wręcz zajeżdżanie drogi nic nie da. Wnioskując po ich zdziwionych twarzach, oni nawet nie mają świadomości, że jadą źle.

lm65

2017-09-16, 11:35
do wszystkich cześków !! skoro taki debil się śpieszy to po ch*j później hamuje co ??? jak ktoś jest chory umysłowo to nie powinien prowadzić samochodu.

Jorgen88

2017-09-16, 15:48
wyłudzenie odszkodowania, mówi wam to coś ? bo za takie auto to nie mało kasy się dostaje...ja bym go jebnął i pokazał nagranie...i ch*j, ja bym miał hajs :D

NaSiRpl

2017-09-16, 16:24
Ewidentnie koles sie wk***il ze okupuja lewy pas, a potem
adrenalina zrobila swoje jak go nagrywajacy wyprzedzil ;-)

Nie jezdze duzo choc prawko mam juz 15 lat i nawet na
krotkich odcinkach spotykam paru takich zjebow co jada
lewym pasem i nie potrafia w pore zjechac.
Nie zebym zabranial ludziom jezdzic lewym pasem, ale
litosci - trzeba miec na uwadze ze sa szybsi i im ustapic.

Gdyby nagrywajacy strabil tego golfika lub chociaz migal
mu dlugimi to by sobie plynnie przejechali razem z tym
nerwusem z merca. Chyba ze totalny nieogar w tym golfie..

elfis

2017-09-16, 16:40
co za p*zda jedzie skrajnym tak wolno, lewym pasem
h*j z nim, tą cipą w kapeluszu

kris444548

2017-09-16, 16:40
Aż sobie z ciekawości wszedłem na ocenę kierowców. :D

Nie chciałem takiej wielkości dowalić. :c