18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Idiota niszczy przystanek

Pantilion • 2018-12-20, 06:02
Szkoda, że łba mu nie uj***ło


ch...........li

2018-12-20, 06:05
Idiota mówisz? A może to jest performer :amused:

ag...........th

2018-12-20, 06:17
chili-chili napisał/a:

Idiota mówisz? A może to jest performer :amused:



To jest gimbus w rurkach.

pochminick

2018-12-20, 07:12
@up
Raczej głupi luj, co pensa w życiu pracą nie zarobił.
Zalecana terapia: gruby wpie**ol plus przymusowe ciężkie roboty w celu pokrycia szkód oraz kosztów dochodzenia, sądowych etc.

traf

2018-12-20, 07:55
według mnie to jednak performer ukazujący życie za szybą która zatrzymuje jego odczucia :)

mygyry

2018-12-20, 07:57
Dobrze, że ziomki nagrały i opublikowały w sieci, mogę być spokojny, że go znajdą i za to zabuli ;-)

Tur

2018-12-20, 08:43
Zwrócenie hajsu za szybę nic go nie nauczy bo i tak pewnie zapłaci matka albo ojciec. Powinien zapłacić i pomagać przy zamontowaniu nowej szyby, może wtedy nauczyłby się szanować dobra publiczne.

~Velture

2018-12-20, 08:48
@up
Ta zabuli... Tatuś i mamuś zapłacą a synuś tylko się nauczy, że jego czyny nie mają żadnych konsekwencji.

Mnie to bawi jak na wyp*zdowach widzę rozj***ne przystanki autobusowe. Przecież nie robi tego ktoś spoza miejscowości. Nie przyjeżdża nikt specjalnie z warszawy, gdańska, łodzi, poznania czy tam k***a białej podlaskiej aby rozpie**olic przystanej na zadupiu.
Robią to ci k***a którzy z tego korzystają.

Tur

2018-12-20, 09:18
Velture napisał/a:

@up
Ta zabuli... Tatuś i mamuś zapłacą a synuś tylko się nauczy, że jego czyny nie mają żadnych konsekwencji.

Mnie to bawi jak na wyp*zdowach widzę rozj***ne przystanki autobusowe. Przecież nie robi tego ktoś spoza miejscowości. Nie przyjeżdża nikt specjalnie z warszawy, gdańska, łodzi, poznania czy tam k***a białej podlaskiej aby rozpie**olic przystanej na zadupiu.
Robią to ci k***a którzy z tego korzystają.



Nie do końca jest jak piszesz. Jeśli chodzi o przystanki to popatrz sobie czasem przystanek na zadupiu gdzie 5 domów i same dziadki żyją a tam szyby wybite i sprajem nazwa klubu z dupnej ligi wymalowana na pół ściany :-D Czasem właśnie najezdne barany zniszczą bo przecież oni tu nie mieszkają im to się nie przyda. Pijana dzicz co z meczów wraca. Kiedyś pod Kraśnikiem widziałem jak ich policja otoczyła jak z meczu wracali wynajętymi busami i uciekali po nocy w pola. Wyglądało jak polowanie na zające :-D

Profx5015

2018-12-20, 16:24
Proponuję poprawczak, może coś pomoże

miszczp4telni

2018-12-20, 18:32
Za wandalizm zawsze ch*j w dupę..

KANIBAL22

2018-12-20, 20:50
tez kiedys probowalem rozjebac taka szybe na przystanku po pijaku kamieniem wielkosci piesci rzucilem z jakichs 5 metrow kamien sie odbil od tej szyby i przelecial mi kolo glowy nie wiem z czego ta szyba byla ale malo braklo a bym mial cala morde skasowana

mateuszsadoltzr

2018-12-21, 03:20
A potem matka takiego śmiecia stoi o piątej rano czekajac na pks do pracy w grudniu, -20 i marżnie

Takafura

2018-12-21, 08:13
Wszystko przez to że używa sie "bezpiecznych" szyb czyli hartowanych. Gdyby była zwyczajna to odłamki mogły by go zabić.

Siberian_Meat_Grinder

2018-12-21, 18:42
k***a mać - to samo jest u mnie w mieście w każdy sobotni wieczór. Sk***ysyny j***ne ... gdy wychodzę w niedzielę rano z psem, to aż przykro patrzeć na ogrom pustogłowia polskiego kwiatu społeczeństwa.