18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Idioci rozpoczęli sezon w Chabówce

mlekozklasa • 2018-04-15, 22:58
Mistrzowie dwóch kółek rozpoczęli dzisiaj sezon w Chabówce.
Mało brakowało, a jeden z nich zabiłby siebie i kogoś jadącego z naprzeciwka.


anatomopatolog

2018-04-16, 10:07
A później płacz, że wszystko to wina kierowców samochodów... Kierowco patrz w lusterka i inne pie**olenie. W moim mieście na rozpoczęcie sezonu jednemu przyj***łem w ten durny łeb za wymuszanie itp. Szkoda mi tylko tych normalnych kierowców jednośladów, a tych jak na filmiku to rozjeżdżać.

lm65

2018-04-16, 10:27
Macie tam piękne widoki.

jbone

2018-04-16, 10:29
mordować motopedałów.ja zawsze spycham ich z drogi jak próbują kozaczyć

eMJay8086

2018-04-16, 11:11
Dobrze sk***ysynom, niech się rozdupczają na zakrętach i dokładają kolejne krzyżyki na swoim zakręcie poniżej.
W weekend nie można spokojnie tam przejechać żeby jakiś debil ci nie wymusił/nie śmignął koło ciebie/nie zajechał itp.
I to pie**olone bzyczenie pilarek po obrotach, w dużych ilościach.
Wypie**alać na tor, nie szanuję!

jakubek500

2018-04-16, 11:18
Sam posiadam motocykl ale jak widzę k***A co zrobili z tej Chabówki to mnie krew zalewa!!! Z drogi publicznej zrobili sobie tor jakies j***ne MOTO GP!!!

himen85

2018-04-16, 12:28
up zamknij cipe

koxu42

2018-04-16, 12:44
Ból dupy biedaków których nie stać na motora żeby sobie pośmigać jest rzeczywiście zacny.

jeban

2018-04-16, 12:54
up biedaków? Większość z tego to zajechane używki za 10 tysięcy, rzeczywiście kupa kasy... Jeśli nie jesteś życiową pi zdą, to bez większego zaciskania pasa szybko odłożysz na takie cuś . Pytanie tylko po kiego?

Wiewór

2018-04-16, 13:46
Wiosna idzie. Nowy sezon na świeże warzywa.

janlew

2018-04-16, 13:52
koxu42 napisał/a:

Ból dupy biedaków których nie stać na motora żeby sobie pośmigać jest rzeczywiście zacny.


Normalny człowiek ma rodzinę i z nią podróżuje drogami publicznymi. Jak lubi adrenalinę, kupuje sobie sportowe auto i wynajmuje tor. Biedaki faktyczne i umysłowe, to własnie motop*zdy na złomach za parę tyś, które nie jadą na tor, tylko leczą kompleksy nieudacznika, na publicznych drogach, zagrażając normalnym ludziom.

WeedLover

2018-04-16, 14:11
Jak to jest z motocyklistami kiedy umierają? Czeka się na śmieciarkę czy od razu zakopuje w rowie?

Alonso

2018-04-16, 15:28
Firmy ubezpieczeniowe powinny monitorować takie filmy w internecie i odmawiać wypłaty odszkodowania takim cwaniakom.

PanAndrzej666

2018-04-16, 16:49
a potem to pie**olenie ! "kierowco patrz w lusterka , motocykle są wszędzie" jak widać dosłownie bo i z góry potrafi spaść na Ciebie bo zapie**alać nie umie jeden z drugim

waloos

2018-04-16, 19:08
Jazda motocyklem to jest świetna sprawa, ale to co widzimy na filmie nie ma nic wspólnego z jazdą. To jest pie**olona popisówka niedojrzałych mentalnie dzieciaków, którzy chcą sie pobawić w Rossiego, ale żal im kasy na wyjazd na tor.

Gościowi pewnie nic się nie stało, na szczęście rozk***ił moto więc może już w tym sezonie nie wsiądzie na żaden sprzęt.

Swoją drogą takie wypadki to jest zawsze moto typu sport. Nigdy turystyk/crusier, bardzo rzadko naked, czasem cross (bo ich coraz więcej), a zdecydowana większość to sporty. A teraz zastanówcie się i poszukajcie w swoich znajomych, kto ma motocykl i jakiego go znacie.
Ja mam kilku i tak się składa, że właśnie Ci najwięksi debile, duże nieodpowiedzialne dzieci, mają sporty. To nie jest przypadek.

Biały_Orzech

2018-04-16, 19:41
ale ja tych k***iów nienawidze