18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Ideologia zachodu

Polnischefuhrer • 2016-09-06, 21:53
Nie mogę się doczekać momentu kiedy lewacy w końcu oskarżą Bałtyk o rasizm
*
*
*
*
W końcu zamiast wypie**alać biednych uchodźców na brzeg, daje białym ludziom bursztyny :lol:

szogunek

2016-09-06, 22:39
to co dopiero morze biale, ale jak to mowia lepiej jesc bialy chleb nad morzem czarnym niz czarny chleb nad morzem bialym ;)

Black-Sheep

2016-09-07, 11:20
Ja już takich wymarzonych momentów się doczekałem, np uwielbiam obserwować ten dysonans poznawczy polskiej prawicy, gdy za polskimi imigrantami pobitymi w Wielkiej Brytanii wstawia się brytyjska antifa. ;)

nowynick

2016-09-07, 14:08
To może być nawet ciekawe jak szwedzkie środowiska lewicowe dojdą do wniosku, że w Bałtyku jest za mało multi kulti i zaczną wrzucać do morza imigrantów? Niby czysty debilizm, ale z nimi nigdy nie wiadomo... :D

KingKurwaKong

2016-09-07, 14:34
Albo jesteś Poj***ny albo to ze mną jest coś nie tak, myślałem że uchodźcy wędrują przez morze śródziemne... k***a tyle lat geografii i wszystko jak ch*j w dupę... ;/

Nutzz

2016-09-07, 14:48
Black-Sheep

Wedle polskiej prawicy Waryński, Limanowski i Dąbrowski byli komunistami. Zdrajcami narodu byli też Czerwoni Kosynierzy, socjaliści walczący w wojnie wojnie obronnej '39. Kwestia czasu kiedy zabiorą się za Piłsudskiego "bo też lewag".
Bardziej zj***nego ruchu w Polsce nie uświadczyła historia, więc nic mnie już nie zdziwi.

nowynick

2016-09-07, 14:56
Nutzz napisał/a:

Black-Sheep

Wedle polskiej prawicy Waryński, Limanowski i Dąbrowski byli komunistami. Zdrajcami narodu byli też Czerwoni Kosynierzy, socjaliści walczący w wojnie wojnie obronnej '39. Kwestia czasu kiedy zabiorą się za Piłsudskiego "bo też lewag".
Bardziej zj***nego ruchu w Polsce nie uświadczyła historia, więc nic mnie już nie zdziwi.



no ale rząd sanacyjny był lewicowy, więc o co kaman? Poza tym jaka prawica? Ci co rozdają socjal szybciej od socjalistów?

Kingk***aKong napisał/a:

Albo jesteś Poj***ny albo to ze mną jest coś nie tak, myślałem że uchodźcy wędrują przez morze śródziemne... k***a tyle lat geografii i wszystko jak ch*j w dupę... ;/



Bo tu nie chodzi o logikę logikę tylko lewicową "logikę". Dla przykładu:

ktoś się w końcu połapie że na 100 tysięcy męskich mieszkańców Łukowa tylko dwóch współżyło z murzynką. No k***a szok i tragedia jacy Polacy nietolerancyjni. Nie ważne, że żeby te statystyki podnieść jedyna murzynka w Łukowie musiała by obsłużyć całe miasto, grunt że w statystykach tylko 0,002% Łukowa jest tolerancyjne :D

6T...........ak

2016-09-07, 16:37
A ja napiszę tak! Jeszcze parę lat temu byli w Polsce komuniści i nie komuniści i jak się okazało ze ten podział staje się nie aktualny i ze można by się było dogadać to podzielono nas na prawicę i lewicę. ch*joza narodem rządzi a naród...